CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna na papierze, wymiary: 45 x 54 cm (62 x 81 cm w oprawie), litografia pochodzi. z limitowanej edycji, jej numer oznaczony został ołówkiem w lewym dolnym rogu. Faksymile sygnatury p.d.: "Marc Chagall".
więcej na www.galeriarafal.com