STUCK von Franz (1863-1928)
akwaforta, sucha igła na papierze
9,7 x 14,7 cm
sygnowany na płycie w prawym, dolnym rogu: "FRANZ STUCK".
Ten sam motyw artysta wykonał także w technice olejnej w tym samym roku - praca znajduje się w zbiorach Neue Pinakothek w Monachium.