RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana l.d. "D: Leszkowi Gludzińskiemu Stary przyjaciel Tadeusz Rybkowski NOC 1 XI 1918 we Lwowie" p. d. „PORANEK 22 XI 1918 we Lwowie”.
Wymiary w ramie: 55x62 cm (23x34 cm)