CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (882)
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Royal Copenhagen Aluminia, ok. 1920 r.
Ręcznie malowana fajansowa żardiniera, sygnowana „Eremitage Köbenhavn”

Średnica: 24 cm

Wysokość: 11 cm

790 zł

28-10-2019
Żardiniera, J.P. Kayser & Sohn, Krefeld, XIX w.
Żardiniera; plater z wkładem szklanym, sygnowana.

Wymiary: 23x60x21 cm

3 900 zł

14-11-2019
Żardiniera, I poł XIX w.
Dwudzielny kabaret w stylu biedermeier; szkło ręcznie malowane, częściowo złocone, uchwyt srebro pr. 12.

Wymiary: 26x25x15 cm

1 900 zł

01-10-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

03-10-2019
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm
Obiekt został sprzedany

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera eklektyczna, Niemcy, XIX w.
Żardiniera eklektyczna wykonana z brązu, bogato zdobiona, wsparta na kolistej stopie, po bokach znajdują się z dwa uchwytami, wewnątrz wkład ze szkła iryzowanego.

Wysokość: 28 cm

Średnica: 30 cm

4 900 zł

04-12-2019
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
Łyżka sitkowa, XIX w.
Srebro.
Długość: 19

350 zł

14-06-2019
Łyżeczki, Fraget, Polska, lata 30-te XX w.

150 zł

13-05-2019
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.

550 zł

07-05-2019
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

04-06-2019
Zestaw dwunastu podstawek w stojaku; srebro pr. 800, sygnowane.

Waga: 320 g

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawki: 7 cm

1 900 zł

31-07-2019
Zestaw do przypraw, Joseph Rodgers & Sons,... , 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.

Wysokość 23 cm.

990 zł

20-09-2018
Zestaw do konfitur, Rosenthal Moliere, ok. 1945 r.
Porcelana dekorowana złotem, sygnowana. Średnice 20 i 10 cm.

750 zł

16-09-2017
Zestaw do alkoholi, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw w składzie karafka+6 kieliszków. Szkło barwione w masie, szlifowane.

1 700 zł

08-10-2015
/36
liczba obiektów: 882