CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1309)
Plater sygnowany.

Wysokość: 23 cm

900 zł

24-07-2024
Nowość
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
"Przy lekturze"
Olej na płótnie, sygnowany p. d.: "K. Szewczenko"

Wymiary w ramie: 64,5x54,5 cm (50x40 cm)

4 900 zł

24-07-2024
Nowość
Broszka z perłami
Złoto pr. 585, perły.

Waga: 3,8 g

Średnica: 2,8 cm

1 800 zł

19-07-2024
Nowość
Naszyjnik z chalcedonami
Długość: 54 cm

950 zł

18-07-2024
Nowość
Bransoletka z granatami, pocz. XX w.
Srebro, granaty.

Długość: 20 cm

950 zł

18-07-2024
Nowość
Broszka z opalem
Srebro, opal, markazyty.

Wymiary: 5x1,5 cm

990 zł

17-07-2024
Nowość
Bransoletka secesyjna
Złocona bransoletka z perłami.

Średnica: 5,8 cm

970 zł

17-07-2024
Nowość
Pierścionek z perłą
Złoto pr. 585, perła hodowana, 6 rozet diamentowych.

Waga: 3,3 g

Rozmiar: 16

2 200 zł

16-07-2024
Nowość
Pierścionek z brylantami
Złoto, brylanty.

Masa kamieni: 0,4 ct

Rozmiar: 10

2 200 zł

16-07-2024
Nowość
Broszka z ametystem, Rosja, XIX w.
Złoto pr.56, ametyst.

Wymiary: 5x1,3 cm

2 400 zł

16-07-2024
Nowość
Bransoletka, Warszawa, lata 1931 - 1963
Złoto pr. 585.

Długość: ok. 19 cm

Waga: 27g

10 800 zł

15-07-2024
Nowość
Bransoletka srebrna
Srebro pr. 925.

Długość: 20 cm

790 zł

15-07-2024
Nowość
Bransoletka z ametystami i cyrkoniami
Srebro pr. 925, ametysty, cyrkonie.

Długość: 22,5 cm

950 zł

15-07-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
“Warszawa”
Akwarela na papierze.

Wymiary w ramie: 66x82 cm (48x65 cm)

3 500 zł

29-08-2023
“Putto na marabucie”, pocz. XX w.
Rzeźba cynowa, sygnowana “P”.

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawy: 5,5 cm

950 zł

14-05-2024
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)

12 000 zł

10-07-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 14,5x11x7,5 cm

1 950 zł

10-08-2023
“Dziewczynka”, Michel Victor Acier, Miśnia, XIX w.

Wysokość: 14,5 cm

4 800 zł

28-09-2023
“Akt z dzbanem”, XX w.
Ceramika, sygnowana wyciskiem.

Wymiary: ok. 48x16x21 cm

1 200 zł

01-08-2023
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, XX w.
Bogato zdobiona żardiniera wykonana ze srebra pr. 800, złocona wewnątrz.

Waga: 364 g

Wymiary: 11,5x28,5x13 cm

3 500 zł

18-10-2023
Żardiniera z wkładem szklanym; srebro pr. 800, puncowane.

Wymiary: 17x36x15,5 cm

8 300 zł

18-10-2023
/53
liczba obiektów: 1309