srebro złocone pr. 0,800
pojedynczy sznur korali w formie kulek dekorowany wisiorem z motywem kobiety i motywami floralnymi
20 szt. korali owalnych w szlifach kaboszony
zapięcie metal
długość: 47 cm; masa: 20,75 g
sygn.: „…ROMA”
ID 1804/KGS