11.12.2024 środa
19:30
Pragaleria Dom Aukcyjny
ul. Stalowa 3
03-425 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (technika własna, akryl, beton, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Maz
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2024
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Danjel
akryl, płótno 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 140 cm,
sygn. p.d.: Julia Detchenia 2024
akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: TATAI 2024
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: I. S.
akryl, płyta hdf, 131 x 95 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: monogram
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 140 x 70 cm, sygn.
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: JA '24
ceramika, sklejka, sklejka: 50 cm x 70 cm, głowa: wys. ok. 13 cm,
sygn. na odwrocie.
Praca przewidziana do zawieszenia na ścianę.
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: K PLEWA 24
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: A. Tistyk
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: E. Seweryn 2024
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: MalanijO.
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: AM oraz na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: KZ oraz na odwrocie
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Kołakowska 2024
technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: JFrankiewicz
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: J.Piasecka
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: V 24 Niusza
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Dead.boy.204
Informacja od artysty:
akryl, płótno, 100 x 140 cm (całość; 2 płótna o wymiarach: 100 x 70 cm),
sygn. na odwrocie
technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: K. Panko 2024
akryl, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Filip Tomiec 2024
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: H.Chajec 2024
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: M. Rakoczy 2024
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: M.Spryszynski'19
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.d.: T. KURAN
olej, płotno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. l.d.: A.Grudzien
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Joanna Wietrzycka
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. l.d.: Baranowski66/24
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. z boku ramy i na odwrocie: Izabela Ro., 2024 r.
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
tusz akrylowy (Liquitex), podobrazie bawełniane, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: K. Ogonowska
rejestr wyładowań elektrycznych na powierzchni światłoczułej (płótno), 40 x 30 cm,
sygnatura na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 65 cm, sygn.na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie