Pragaleria Dom Aukcyjny

Świąteczna Aukcja Młoda

11.12.2024 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

103 obiekty
001
001

Różowa kalia, 2024

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: J. Misztal 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

002
002

Bażant, 2024

miedź, skorupa kokosa, drewno, ok. 31,5x27x14 cm,
sygnatura na rzeźbie Mihran 2024.

Cena wywoławcza:

800 zł

003
003

Moje nieba, dyptyk, 2024

akryl, płótno, 150 x 120 cm (całość; 2 płótna o wymiarach: 150 x 60 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

004
004

Tenebre, 2024

intaglio (odprysk korundowy, akwatinta), papier, 70 x 100 cm, 5/30,
sygn. p.d.: ALBińczycka, 2024 r

Cena wywoławcza:

800 zł

005
005

Pieśń wieczorna, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

006
006

Julija DUNKO (ur. 1991)

Orphes, 2024

technika mieszana (akryl, złoto płatkowe, pumeks), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

007
007

Edyta KUSA (ur. 1989, Konin)

Prędko, nim zapadnie mrok, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: p. d.: Soli Deo-e;
opisany na odwrocie: "Prędko, nim zapadnie mrok" I 2024 I Edyta Kusa I Soli Deo-e.

Cena wywoławcza:

800 zł

008
008

Together, 2024

brąz, 38 x 16 x 9 cm,
sygn. na spodzie KIZ

Cena wywoławcza:

800 zł

009
009

Brzask, 2024

akryl, płótno 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

010
010

Mariusz BRZYZEK (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Nasza kolej, 2024

akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: MB (monogram)

Cena wywoławcza:

800 zł

011
011

Paweł BIENKIEWICZ (ur. 1962, Milicz)

Magenta Shining, z cyklu: "Space Artifacts", 2024

technika mieszana (akryl, technika własna), płótno, 95 x 120 cm,
sygn. l.d.: pablo

Cena wywoławcza:

800 zł

012
012

Noc spadających gwiazd, 2024

olej, płótno, 100 x 75 cm,
sygn. p.d.: piktogram rogów

Cena wywoławcza:

800 zł

013
013

The Trojan, 2024

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: RP2024

Cena wywoławcza:

800 zł

014
014

Martyna JAROCH (ur. 2000, Bydgoszcz)

Sen zimowy, 2024

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: JAROCH '24

Cena wywoławcza:

800 zł

015
015

Wewnętrzna cisza, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

016
016

Dom, 2024

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

017
017

Miasto VIII, 2024,

akwaforta, kolaż, papier 300 g, kompozycja: 50 x 103 cm, arkusz: 70 x 118 cm, e/a,
sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz

Cena wywoławcza:

800 zł

018
018

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Hamburger, 2022

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: SzKurpiewski

Cena wywoławcza:

800 zł

019
019

Era Instagramowa, 2023

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: KOSIOR P.

Cena wywoławcza:

800 zł

020
020

Czas Pielgrzymów, 2024

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: Jaśnik

Cena wywoławcza:

800 zł

021
021

Dwa konie, 2024

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. sygn. p.d. MDerlicka24

Cena wywoławcza:

800 zł

022
022

Maciej CIEŚLA (ur. 1988, Szczecin)

Na koncercie, 2024

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. l.d.: Maciej Cieśla

Cena wywoławcza:

800 zł

023
023

Poison Lady, 2024

rzeźba ceramiczna, ok. 31 x 11 x 12 cm, sygn.: logo ROKO od środka

Cena wywoławcza:

800 zł

024
024

Listopad, 2024

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: KDOROBA2024

Cena wywoławcza:

800 zł

025
025

Dystans II, 2024

akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los P. 24

Cena wywoławcza:

800 zł

026
026

Ulotna, 2024

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Z.M. 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

027
027

Małgorzata PABIS (ur. 1980, Miechów)

No Labels, 2024

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

028
028

Noc na Podlasiu, 2023

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

029
029

Wilk i brzozy, 2024

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: An

Cena wywoławcza:

800 zł

030
030

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Słoneczne Pola Toskanii, 2024

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa

Cena wywoławcza:

800 zł

031
031

Duble kobiety, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: K. Karkucińska 2024 r.

Cena wywoławcza:

800 zł

032
032

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Wodna kraina, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 24

Cena wywoławcza:

800 zł

033
033

Zebry, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

034
034

Uskrzydlenie, 2024

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: MChmielewska

Cena wywoławcza:

800 zł

035
035

Podróż do wnętrza opowiesci, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: L.L.

Cena wywoławcza:

800 zł

036
036

Przejażdżka, 2024

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: D.A. Ławicki

Cena wywoławcza:

800 zł

037
037

Ósme spotkanie, 2024

akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.d.: A. Korszewska

Cena wywoławcza:

800 zł

038
038

Multiplanowy portret Virginii Woolf, 2022

olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. l.d.: PD2022

Cena wywoławcza:

800 zł

039
039

Ukojenie, 2024

technika mieszana (akryl, złoto, spray), płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

040
040

Bez tytułu, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

041
041

Adam i Ewa, 2024

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: CA

Cena wywoławcza:

800 zł

042
042

Opowieści spod białego puchu, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 24 r.

Cena wywoławcza:

800 zł

043
043

Bez tytułu, 2024

olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

044
044

W odbiciu, 2024

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: Malczewska M.

Cena wywoławcza:

800 zł

045
045

Sky is her prize, z cyklu: "Sky dancers". 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Krzywińska

Cena wywoławcza:

800 zł

046
046

Anna KOŁAKOWSKA (ur. 1982, Warszawa)

Try love me, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: AK 24'

Cena wywoławcza:

800 zł

047
047

Andrzej KIKOWSKI (ur. 1976, Siedlce)

The last distraction, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

048
048

Małgorzata CHOŁDA (ur. 1980, Warszawa)

Purple Horse, 2024

technika mieszana (kredka, akryl), płótno, 60 x 60 cm (w oprawie: 62 x 62 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

049
049

Spokój. Nad jeziorem, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: KINGA WNUK

Cena wywoławcza:

800 zł

050
050

Pauza, 2024

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Buszko

Cena wywoławcza:

800 zł