11.12.2024 środa
19:30
Pragaleria Dom Aukcyjny
ul. Stalowa 3
03-425 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: J. Misztal 2024
miedź, skorupa kokosa, drewno, ok. 31,5x27x14 cm,
sygnatura na rzeźbie Mihran 2024.
akryl, płótno, 150 x 120 cm (całość; 2 płótna o wymiarach: 150 x 60 cm),
sygn. na odwrocie
intaglio (odprysk korundowy, akwatinta), papier, 70 x 100 cm, 5/30,
sygn. p.d.: ALBińczycka, 2024 r
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (akryl, złoto płatkowe, pumeks), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: p. d.: Soli Deo-e;
opisany na odwrocie: "Prędko, nim zapadnie mrok" I 2024 I Edyta Kusa I Soli Deo-e.
brąz, 38 x 16 x 9 cm,
sygn. na spodzie KIZ
akryl, płótno 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: MB (monogram)
technika mieszana (akryl, technika własna), płótno, 95 x 120 cm,
sygn. l.d.: pablo
olej, płótno, 100 x 75 cm,
sygn. p.d.: piktogram rogów
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: RP2024
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: JAROCH '24
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akwaforta, kolaż, papier 300 g, kompozycja: 50 x 103 cm, arkusz: 70 x 118 cm, e/a,
sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz
olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: SzKurpiewski
olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: KOSIOR P.
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: Jaśnik
olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. sygn. p.d. MDerlicka24
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. l.d.: Maciej Cieśla
rzeźba ceramiczna, ok. 31 x 11 x 12 cm, sygn.: logo ROKO od środka
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: KDOROBA2024
akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los P. 24
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Z.M. 2024
technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: An
technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: K. Karkucińska 2024 r.
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 24
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: MChmielewska
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: L.L.
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: D.A. Ławicki
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.d.: A. Korszewska
olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. l.d.: PD2022
technika mieszana (akryl, złoto, spray), płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: CA
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 24 r.
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: Malczewska M.
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Krzywińska
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: AK 24'
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (kredka, akryl), płótno, 60 x 60 cm (w oprawie: 62 x 62 cm),
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: KINGA WNUK
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Buszko