20.11.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
06.11 - 20.11.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
litografia oryginalna, papier, 27 x 56 cm w świetle passe-partout,
sygn. na kamieniu u dołu: Miro
akwaforta, papier, 29 x 23,5 cm zadruk,
sygn. na płycie u dołu: Chagall, opisany l.d: 31/40
Catalogue raisonné:Cramer 22
litografia, papier, 35 x 53 cm w świetle passe-partout
referencje: Mourlot 81; Cramer 23, rok: 1952
Opublikowane przez Maeght, Paryż.
litografia, papier, 35 x 27 cm w świetle passe-partout,
sygn. i opisany. l.d. na płycie : Henri Matisse/7/38
litografia barwna, papier Arches, 42 x 54 cm (kompozycja), 56 x 76 cm (arkusz),
litografia offsetowa, papier, 40 x 32 cm,
sygn. ś.d.: Dali (na matrycy)
pochoir, sucha igła, papier, 21 x 15 cm (kompozycja), 35 x 25 cm (wymiar arkusza),
sygn. p.d: Dali, opisana l.d.: 49/250, sucha pieczęć l.d.
litografia barwna, papier, 48 x 59 cm (kompozycja),
sygn. p.d.: Dali, opisana ołówkiem l.d.: "117/300"
litografia, papier, 39 x 28,8 cm w swietle passe-partout,
sygn. p.d.: JC, opisany l.d.: jean Cocteau / Poeme oraz poniżej nakład: 118/500
serigrafia, papier, 51 x 74 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. u dołu na płycie: Szukalski 18 June 1952
litografia, papier, 41,5 x 61 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Tadłapiński 64
odbitka z 210
monotypia na kwasorycie, papier, 35 x 27,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: Henryk Płóciennik, opisany l.d.: monotypia na kwasorycie 1964 (AP)
monotypia, papier, 44 x 32 cm,
sygn. p.d.: Henryk Płóciennik
monotypia, papier, wym. odcisku: 17,5 x 46 cm, wym. arkusza: 48,5 x 67,5 cm niesygnowany
ołówek, papier, 41 x 31 cm w świetle passe-partout, sygnowany p.d.: 'WSzpinger'
akryl, markery olejne, papier, 42 x 29 cm,
sygn. p.d.L Krzysztof Skarbek, dat. l.d.: 2024
akwaforta, papier, 9,5 x 7,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Stasys
akwaforta, papier, 11 x 8,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Stasys
akwaforta, papier, 10 x 7 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Stasys, oisany l.d.: 22/50
akwaforta, papier, 10 x 7,5 cm w świetle pass-partout,
sygn. p.d.: Stasys, dat. p.d.: 1983, śr.d.: E/A
litografia, papier, 27,5 x 21 cm,
sygn. i dat. l.d.: Witold -K 1970, opisany p.d.: 75/150
akryl, litografia barwna, papier, 115 x 85 cm (w świetle oprawy),
sygn., dat. i opisany ołówkiem u dołu: 156/250 | "Folksong" | Witold-K.1963
tempera (aerograf), pastel, papier, 100 x 70 cm
inkografia, papier, 30 x 22 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: EDwurnik, opisany l.d.: 16/20 s
akwarela, papier, 23 x 16 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: E Oszołomiak
technika mieszana, papier, 61 x 28,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Janusz Hrabart MMXXIV
technika mieszana, papier, 50 x 63 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: B.P.
pastel, papier, 28 x 41 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: T. Motyl
pastel, papier,28 x 41 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: T. Motyl
pastel, papier, 29,5 x 49 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: 89 Wiktor ZIN, na odwrocie naklejka autorska z sygnaturą i tytułem
- dar od artysty
tusz, papier, 30 x 18 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Jan Młodożeniec
sygn. p.d.: Jan Młodożeniec
offset, papier, 61 x 43 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Mleczko, opisany l.d.: 15/50
offset, papier, 61 x 43 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Mleczko, opisany l.d.: 4/50
litografia, papier, 84 x 52 cm,
sygn. ołówkiem S. Fijałkowski
offset, papier, 98 x 68 cm
fotografia, papier, 40 x 50 cm, sucha pieczęć Muzeum Historycznego w Sanoku, na odwrocie pieczęć z podpisem Wiesława Banacha, numerowana: 8/100
fotografia, papier, 50 x 40 cm, sucha pieczęć Muzeum Historycznego w Sanoku, na odwrocie pieczęć z podpisem Wiesława Banacha, numerowana: 8/100
linoryt, papier, 67 x 48 cm,
sygn. i dat. p.d.: LESZEK DRZEWIŃSKI PRZEBICIE 79
linoryt, wypukłodruk, papier, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jolanta Piekla-Kether, opisany.l.d.: 3/15
sitodruk, papier, c-mat 150 gr., 59,4 x 42 cm, edycja 3/15
Do obiektu dołączono certyfikat autorski.
tusz, ołówek, papier, 2`1 x 20 cm,
sygn. ołówkiem l.d.: MRitterówna, opisany l.d.: Zdjęcie z krzyża,
sygn. i dat. p.d.: MRitterówna / 1957
ołówek, papier, 21 x 29,5 cm,
sygn. monogramem wiązanym l.d.: MR
tusz, papier, 31 x 24 cm w świetle passe-partout, p.d.: pieczęć: ATELIER CYANKIEWICZ 1912-1981
akwaforta, akwatinta, papier, 32 x 34 cm (zadruk),
sygn. p.d.: Jerzy Piotrowicz
drzeworyt, papier, 25 x 20 cm,
sygn. i dat. p.d.: P. Steller 1960, opisany l.d.: drzeworyt-Muzuem w Opolu
linoryt, papier, 43 x 30 cm,
sygn. i dat. p.d.: 69
drzeworyt, papier, 27 x 35 cm,
sygn. i dat. p.d.: JStaniszkis 1957, opisany l.d.: zegar słoneczny N07/600/sundial
tusz, akwarela, papier, 27,5 x 20,5 cm, opiasany p.d.: 52. GROTESKA DWORSKA
tusz, akwarela, papier, 43,5 x 30,5 cm,
sygn. p.d.: JF