20.11.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
06.11 - 20.11.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
technika mieszana, papier, 55 x 74,
sygn. i dat. p.d.: Cisowski 99
serigrafia, papier, 50 x 40 cm,
sygn. i dat. p.b.: Get79, opisany l.b.: serigrafia, u dołu: krasnoludek z trąbką
akwaforta, mezzotinta, papier, 53,5 x 39,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: Get 84
akwaforta, papier, 52 x 57 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: Gunter Grass 1973, opisany l.d.: ołówkiem: Hai uber Land
linoryt, papier, 36 x 44 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: RStryjec 1968, opisany l.d.: Topielica (linoryt)
serigrafia, papier, 48 x 67 cm,
sygn. i dat. p.d.: Pawłowski 80, opisany u dołu: serigrafia
tusz, papier, 29,5 x 21 cm,
sygn. l.d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK, dat. p.d.: 2016, opisany śr.d.: rysunek tuszem
tusz kolorowy, papier, 34 x 24 cm,
sygn. l.d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK, opisany i datowany: RYSUNEK 2021
drzeworyt, wypukłodruk, papier, 32 x 29,5 cm wświetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: R. Gieryszewski 96, opisany l.d.: Zasłona, śr.d.: drzeworyt relief
drzeworyt, wypukłodruk, papier, 33 x 30 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: R. Gieryszewski 95, opisany l.d.: Zasłona 3, śr.d.: drzeworyt, wypukłodruk E. A.
wypukłodruk, papier, 32,5 x 23 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: R.Gieryszewski 89, opisany l.d.: 2 Kadry 3, śr.d.: wypukłodruk 2/4
wypukłodruki, papier, o. 21 x 22 cm x 5 sztuk
serigrafia, papier, 10 x 10 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: ołówkiem: Jan Dobkowski 84
serigrafia, papier, 60 x 60 cm,
sygn. i dat. p.d.: H. Stażewski 1975, opisany l.d.: 97/100
litografia, papier, 79 x 58 cm,
sygn. p.d.: Lenica, opisany l.d.: 2/150
litografia, papier, 59 x 41 cm,
sygn. p.d.: Lenica, opisany l.d.: 70/150
druk, papier, 101 x 64 cm,
sygn. p.d.: Lenica
akryl, papier, 50 x 70 cm,
sygn. i dat. S. Piędziejewski 2021
rysunek, tusz, papier, 50 x 28 cm,
sygn. p.d.: K. Hilczer
akwarela, tusz, papier, 20 x 28,5 cm,
sygn. p.d.: Marczyński
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 35 x 48 cm w świetle passe- partotu,
sygn. p.d.: Rzepiński
akwarela, papier, 45 x 36 cm,
sygn. i dat. l.d.: marczyński 44
czarny flamaster, papier, jasnokremowy, 35 x 25 cm w świetle passe-partout
spuściżna od rodziny artysty
tusz, papier, 42 x 29,5 cm,
sygn., dat. i opisany p.g.: 1970/autoportret z dzieciństwa/KBereźnicki
akwarela, papier kremowy, 39,5 x 53 cm,
sygn. l.d.: Hanna Żuławska
gwasz, karton jasnokremowy, 15,5 x 23 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Jacek Żuławski
pastel, papier, 61 x 42 cm w świetle passe-partout, opisany i
sygn. l.d.: Amicalement / L. KLIMEK
tech. mieszana, papier, 39,5 x 59 cm w passe-partout,
sygn. p.d.: KLIMEK
pastel, papier, 100 x 70 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.b.: M OKRASSA 2000
technika mieszana, serigrafia, gwasz, papier, 86 x 63 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.b.: Paweł Kowalewski 2008, 2/10
sitodruk, papier, 102 x 73 cm
sitodruk, papier, 70 x 48 cm
sucha igła, papier, 52 x 36,5 cm,
sygn. i dat. l.d. ołówkiem : E.Dwurnik 85, opisany: sucha igła 6/11, Hipnoza
litografia, papier, 34 x 26 cm w świetle passe-partout, nakład 7 sztuk
piórko, akwarela, papier, 29,5 x 20 cm
tusz lawowany, akwarela, papier, 33 x 31,5 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat p.d.: Z. JASKIERSKI | 1967
inkografia, papier, 18 x 14 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Wilkoń, opisana l.d.: 12/100
data powstania oryginału 2008
data powstania inkografii 2022
akwarela, tusz, papier, 21 x 15 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: Lengren /zima 1999
inkografia, papier, 37 x 49 cm w świetle passe-partout,
data powstania oryginału 1978
data powstrania inkografii 2022
inkografia, papier, 18 x 25 cm w świetle passe-partout,
sygn. ołówkiem p.d.: Wilkoń, opisany l.d.: 18/50
litografia, papier, 44 x 30 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Wilkoń
litografia, papier, 75 x 64 cm,
sygn. l.d.: na płycie: Kisling, p.d.: pod płytą: pieczęć Atelier Kisling z podpisem Jean Kisling, l.d.: ołówkiem l.d.: 66/150
litografia, papier, 61 x 49 cm w świetle passe-partout,
sygn. na płycie p.d.: Kisling, opisany p.d.: Jean Kisling oraz peiczęć Atelier Kisling, l.d.: 144/150
litografia, papier, 35 x 25 cm,
sygn. i dat. l.d. na płycie K/38
litografia, papier, 37 x 44 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. na płycie: Kandinsky 1913, praca pochodzi z magazynku artystycznego Derriere le Miroir 1962
serigrafia, papier, 70 x 67 cm w świetle passe-partout,
sygn. ołówkiem p.d.: Vasarely, opisany l.d.: 174/275
serigrafia, papier, 62 x 62 cm (kompozycja),
sygn. p.d.: Vasarely, opisany l.d.: fv 16/50
litografia, papier, 31 x 47,7 cm,
sygn. p.d.: Hayden 61, nr. l.d.: 193/22
litografia, papier, 24 x 33 cm w świetle passe-partout,
sygn. na płycie l.d.: Henri Rousseau
Aime Maeght wydawca, pochodzi z Derriere de Mirroir
litografia oryginalna, papier, 27 x 56 cm w świetle passe-partout,
sygn. na kamieniu p.d.: Miro