20.11.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
06.11 - 20.11.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
tusz lawowany, papier, 29 x 21 cm w świetle passe-partout,
sygn. u dołu: Starowieyski 1686
ołówek, papier, 43 x 31 cm,
sygn. i dat.: 1684 STAROWIEYSKI
ołówek, papier, 14,6 x 19,5 cm,
sygn. i dat. p.g.: Jerzy Nowosielski 1962
złoty tusz, papier, 80 x 100 cm,
sygn. i dat. p.d.: "Nowojorski wieczór i noc poprzedniego dnia" Jan Dobkowski 4.6.72 r.
serigrafia barwna, papier, 63 x 90 cm, sucha pieczęć l.d.: TAMARA de LEMPICKA, numerowana u dołu: 150/195 , p.d.: PUBLISCHED BY DK ART.. PUBLISCHING INC. / PRINTED AT NELLIS, LOS ANGELES, CALIFORNIA
Dołączony certyfikat...
serigrafia, papier, 34 x 27 cm w świetle passe-partout,
sygn. ołówkiem p.d.: Jan Dobkowski, opisany l.d.: 5/50 s
ołówek, papier, 15,5 x 22 cm,
sygn. śr. d.: Jan Dobkowski 1995
gwasz, papier, 51 x 37 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: JHałas 04
tusz, papier milimetrowy, 36,5 x 28,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Lebenstein 1956
gwasz, tusz, akwarela, papier, 49 x 22 cm,
sygn. i dat. ołówkiem śr.d. Lebenstein
praca po konserwacji
akwarela, papier, 55 x 40,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat.: Jan Tarasin 92
serigrafia, papier, 100 x 70,
sygn. i dat. p.d.: Teresa Pągowska 96, opisana l.d.: 30/30
akryl, karton, 86 x 62 cm,
sygn. opisany i dat. na odwrocie: Sempoliński 2.XI. 95/czaszka/(akryl)
gwasz, papier, 40 x 30,
sygn. p.d.: Ola Jachtoma, opisana p.d.: Kochanemu Jankowi Ola Jachtoma
gwasz, papier, 70 x 48 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. l.d.: JHałas 02
tusz, papier, 60 x 41 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: JH 70
teka 10 serigrafii (+ 1 w formie wprowadzenia), 20 x 20 cm, oryginalna tekturowa teczka; egzemplarz numer 21 (z nakładu 40 egzemplarzy); każda serigrafia
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: 21/40 Winiarski 78/79
pastel, papier, 49 x 63 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: Stasys
gwasz, papier, 39 x 28 cm ( w świetle passe-partout),
sygn. u dołu: lenica
serigrafia barwna, papier, 70 x 68 cm,
sygn. i dat. p.d.: Fangor 1966/2002, opisany l.d.: M5 2/120 II
serigrafia barwna, papier, 61 x 50 cm,
sygn. i dat. p.d. ołówkiem: Yayoi Kusama 1982, nr: 19/25
Do obiektu dołączono certyfikat autentyczności wydany przez Rare & Signed z 2023 r.
serigrafia, papier, 69 x 49 cm w świetle passe-partotu,
na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez żonę artysty: Ewę Stabrawę.
akwarela, papier, 19 x 13,5 cm w świetle passe-partout, na odwrocie
sygn. pod dedykacją: "Roman Artymowski"
ołówek, papier, 30 x 20 cm, sygnowany u dołu: 'Beksiński'
serigrafia, papier, 42 x 30 cm,
sygn. p.d. ołówkiem: S. Fijałkowski, opisany l.d.: XXIV Studia talmudyczne 2a.jpg 1/3
grafika komputerowa (e.a.), 24 x 17 cm,
sygn. p.d. ołówkiem: S. Fijałkowski,opisany l.d.: 30 IV 2013 a.jpg, śr. d: e.a.
akwarela, tempera, papier, 21 x 30 cm,
sygn. p.d.: E. DWURNIK, opisany l.d.: UL. PATRIOTÓW, opisany na odwrocie: ul. Patriotów, 1-4.09.2009, pieczęć AKWARELA/DWURNIK
ołówek, papier, 70 x 50 cm,
sygn. i dat. l.d.: Olbinski ' 24
do pracy jest dołączony certyfikat autorski
kredki, papier, 22 x 31 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: Ryszard Grzyb 1991
tusz, akwarela, papier, 21 x 30 cm wświetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: Stasys | 1995
węgiel, tusz, akryl, papier czerpany, 29,5 x 40 cm,
sygn.i dat. p.d.: witold-K.82
akryl, papier, 23,5 x 38,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: Witold-K. 72
technika mieszana, papier, 28,2 x 46,5 cm,
sygn. p.d.: J Wilkoń
akwarela, gwasz, papier, 35 x 27 cm,
sygn. p.d.: jms
akwarela, papier, 34 x 21 cm,
sygn. l.d.: J. M. Szancer 40
akwarela, papier, 37,5 x 25 cm,
sygn. p.d.: jms.
akwarela, papier, 35 x 25 cm,
sygn. l.d.: jms, opisany u dołu: Zaczarowany zamek
gwasz, papier, 48 x 63 cm,
sygn. i dat. p.d.: Marian Konarski II 80
pastel, papaier, 49 x 63 cm,
sygn. śr. dół: Juliusz Narzyński, opisany na odwrocie: Juliusz Narzyński | past. Olej 1995 | "Teraz wiem komu"
ołówek, papier, 26 x 21 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: Olbinski
pastel, papier, 54 x 38 cm w świetle passe-partout,
sygn. l.d.: B. Michalik
technika mieszana, papier czerpany, 47 x 35 cm (wymiar pracy),
sygn. i dat. śr.d.: 13 VII 2007/A.S.
akwarela, tusz, 34 x 44 cm w świetle passe-partout, opisany,
sygn. i dat. p.d.: Pani Barbarze w dniu Jej / imienun ofiarrowuje autor / A. Strumiłło / 6/XII / 1962
linoryt, papier, 51 x 41 cm,
sygn. i dat. na płycie l.ś.: Nowak Jan 1970,
sygn. i dat. długopisem pod płytą p.d.: Jan Nowak 1970, opisany l.d.: linoryt "Mężczyzna"
kserotypia, akwarela, papier, 30 x 24,8 mm, sygnowany p. d.: 'K Mikulski 94', l.d.: 'Ksero + kolor'
gwasz, papier, 10,5 x 10 cm (wymiar pracy),
sygn. p.d.: JH, 32 x 15,5 cm (wymiar arkusza), tekst pisany na maszynie
gwasz, papier, 11 x 11,5 cm (wymiar pracy), 32 x 15,5 cm (wymiar arkusza), tekst pisany na maszynie
kolaż, papier, 69 x 49 cm,
sygn. i dat. p.d.: 1969 / A. Majewski, na odwrocie: "Petrushka"
akwarela, kolaż, papier, 69,5 x 49 cm [x2]
każdy z projektów sygnowany i datowany p.d.: 1969 / A. Majewski, na odwrociu opisany: "Petrushka" von Strawiński
odprysk, papier, 24,5 x 21 cm (płyta), 31 x 24,5 cm (arkusz),
sygn. ołówkiem p. d.: Tymon