11.12.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
28.11 - 11.12.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
notes A4, edycja limitowana 59/100
pióro, edycja limitowana 62/100
litografia, papier, 79 x 58 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, opisany l.d.: 74/350
litografia, papier, 69 x 66 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, opisany l.d.: 236/350
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, opisany l.d.: 38/350
inkografia, papier, 14 x 18,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Wilkoń, opisana l.d.: 12/100
sygn. p.d.: Wilkoń, opisany l.d.: 12/100
data powstania oryginału 1991
data powstania inkografii 2022
sitodruk, papier, 102 x 73 cm
sitodruk, papier, 70 x 48 cm
odlew z brązu, 45 x 20 cm
brąz patynowany, wys. 43 cm,
sygn. monogramem na podstawie: A
brąz patynowany, drewno, 25 x 5 x 5 cm
brąz, marmur, wys. 17 cm z podstawą,
sygn. i opisany: Akt I/Nr II/VIII/ Wojkowski
brąz srebrzony, podstawa drewno dębowe czernione, 10,5 x 6,2 x 4 cm,
sygn. p.d.: IGOR MITORAJ, na odwrocie: Bonne Année / 1977 / Bouillet / 1977 / CHRISTOFLE / FRANCE
brąz patynowany, wys. 18 cm,
sygn. MITORAJ, numerowany: 25/900
brąz patynowany, 39 cm z podstawą,
sygn. p.d.: MITORAJ, nr. na odwrocie: 156 / 250
brąz, wys. 31, dł. 42 cm,
sygn., dat. i opisany: J.Wilkoń/2018/edycja 5/8
żeliwo, wys. 19 cm,
sygn. cyrylicą
proj. Albert Caasmann (1886-1968)
porcelana, ręcznie malowana, wys. 25 cm,
sygn. znakiem firmowym i nr 174 K
Fabryka Fajansu i Terakoty Aleksandra Lewickiego, projekt W. Suchánka z 1897 r.
fajans, dekoracja kobaltowa, podszkliwna, wys. 59
proj. J.J.Kaendler (1706-1775)
porcelana, malowana ręcznie i złocona, wys. 9 cm
porcelana ręcznie malowana, wys. 10 cm, dł. 19,5 cm
porcelana bogato zdobiona i malowana, złocona, dł. 24,5 cm
porcelana, ręcznie malowana purpurą, motywy kwiatowe, wys. filiżanki: 4,5 cm, śr. spodka: 13,5 cm
porcelana, ręcznie malowana, złocona, śr. 29,5 cm
porcelana, ręcznie malowana, złocona, wzór "Neu Ozier" z dekoracją kwiatową, śr. 23,5 cm
porcelana, dekoracja kobaltowa, złocona, wzór cebulowy, wys. 21 i 25 cm
porcelana, dekorowana kobaltem podszkliwnie, 4 x 11 x 8 cm, II gat.
porcelana, dekorowana kobaltem podszkliwnie, śr. 21 cm
porcelana, dekorowana kobaltem podszkliwnie, wzór cebulowy, śr. 19,5 cm
porcelana, dekorowana kobaltem podszkliwnie, złocona, wys. 15 cm, stan zachowania: odprysk szkliwa na wylewie oraz na pokrywce
porcelana, dekorowana kobaltem podszkliwnie, złocenia, filiżanka wys. 5 cm, spodek śr. 14 cm
porcelana, dekoracja kobaltowa podszkliwna, złocona, wys. 10 cm
szkło cameo glass w kolorze błękitnym, srebro, pr. 925, złotnik: James Dixon&Son, Londyn, wys. 25 cm
szkło kryształowe, pas oroplastycznej dekoracji, 6 kolorów, wys. 20 cm
szkło kryształowe, pas oroplastycznej dekoracji, wys. 9 cm
szkło aleksandrytowe (neodymowe), wys. 10,5 cm, śr. 19 cm
szkło aleksandrytowe, wys. 20,5 cm,
sygn. na spodzie znakiem firmowym
szkło aleksandrytowe, wys. 10 cm,
sygn. znakiem firmowym
srebro, pr. 84, złocone, grawerowane, dekoracja niellem, w. 60 g, monogram złotnika: AP
srebro, częściowo złocone, pr. 800, w. 98 g
srebro, pr. 12, w.
srebro, pr. 12, w. , 14 x 4,5 cm
srebro kute, odlewane, pr. 830, w. 3715 g, wys. 25,5 cm, śr. 36 cm,
sygn. znakiem złotnika oraz zleceniodawcy: BRISTOL, wkład szklany dobierany, po konserwacji.
srebro, pr. 800, waga łączna z nożami: 5 000 g, 92 szt.
srebro, pr. 925, w. 424 g, wys. 27 cm
srebro, pr. 835, szkło, wys. 21
srebro, pr. 800, w. 1173 g, wys. 20,5 cm
oleodruk, deska, okład srebrny, pr. 84, nimb - Kokoszkin