11.12.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
28.11 - 11.12.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
pastel, papier, 35 x 24 cm,
sygn. p.śr.: St.Górski
olej, tektura, 63 x 29 cm,
sygn. l.d.: Wlastimil Hofman
olej, tektura, 39,8 x 49,6 cm,
sygn. p.d.: Wojciech Kossak / 1937
olej, płótno naklejone na tekturę, 19,5 x 25 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, deska, 35,5 x 25 cm,
sygn. p.d.: C TAŃSKI
olej, tektura, 19 x 33 cm,
sygn. p.d.: Józef Rapacki (słabowidoczne)
olej, płótno, 56 x 83 cm,
sygn. i dat. p.d.: Ewahlqvist 1860
olej, płótno dublowane, 110 x 79 cm,
sygn. i dat. l.g.: H.BERLEWI/WARSCHAU 1917
olej, płótno, 55 x 68 cm,
sygn. p.d.: EBOEHM
olej, deska, 18 x 31,5 cm,
sygn. p.d.: JWolski
olej, płótno, 27 x 39 cm
olej, płótno, 49 x 73 cm,
sygn. p.d.: Colin Graeme. 84.
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: F.Cieśla
olej, płótno, 95 x 73 cm,
sygn. l.d.: K. Lasocki Lechanice 1923,
na odwrocie fragment naklejki wystawowej TPSP z informacjami o pracy i datą nadesłania w 1925r.
olej, płótno, 52 x 60 cm,
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
olej, tektura, 34 x 49 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Korecki
gwasz, papier, 48,5 x 34 cm,
sygn. p.g.: Teo. Grott
olej, płótno, 48 x 68 cm,
sygn. l.d.: Marek Zulawski
olej, tektura, 67 x 48 cm,
sygn. l.d.: Ludwik Stasiak
olej, płótno, 54 x 65 cm,
sygn. l.d.: Rzepiński, na odwrocie na krośnie naklejka autorska: C. Rzepiński / ol. 54 x 65 cm / "Podwórko w Lanckoronie" / 1979 oraz na krośnie tuszem: Cz. Rzepiński
olej, płótno,
sygnowany i datowany pd.: L. Czaykowski 43, 39 x 60 cm
olej, płótno, 38 x 55 cm,
sygn. i dat. l.g.: Wolek 96
olej, płótno, 46 x 37,5 cm,
sygn. l.d.: Peske
olej, płótno, 55 x 46 cm,
sygn. p.d.: Igor Talwiński
olej, płyta naklejona na płótno, 54,5 x 65,5 cm,
sygn. p.d.: Klimek, opisany na odwrocie: 25 / 1552
olej, płótno, 60 x 49 cm,
sygn. p.d.: N. Gutman
olej, płótno, 52 x 28 cm,
sygn. p.d.: S.Eleszkiewicz
olej, płótno, 33 x 41 cm,
sygn. l.d.: Zawado
olej, płyta, 69 x 49 cm,
sygn. l.d.: H.Baranowski, na odwrocie naklejka z 1974 r.: PRACOWNIA PLASTYCZNA MARYNARKI WOJENNEJ / H. BARANOWSKI
gwasz, pastel, papier, 34 x 47 cm,
sygn. p.d.: M.Szczerbiński
olej, tektura, 69 x 49 cm
olej, płótno, 71 x 81 cm,
sygn. p.d.: T.Cieślewski
olej, płótno, 50 x 40,5 cm,
sygn. p.d.: K. SZEWCZENKO
olej, płótno, 54 x 41 cm,
sygn. l.d.: K. SZEWCZENKO
olej, płótno, 35 x 25 cm,
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński
olej, płótno, 47,5 x 80 cm,
sygn. p.d.: Cz. Wasilewski
olej, płótno, 45 x 53,5 cm,
sygn. p.d.: MAłaszewski
olej, płyta, 43 x 48 cm,
sygn. l.d.: M. Honowska
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: C. Küstner / Melb..
pastel, papier, 32 x 48 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Zin
ołówek, papier, 33 x 24,5 cm,
sygn. p.d.: jms. oraz dat. l.d.: 9V54
akwarela, tusz, piórko, papier, 21 x 30 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: majaberezowska 62
kolaż, akwarela, papier, 69 x 49 cm,
sygn. i dat. p.d.: 1969 / A. M., na odwrocie: "Petrushka"
sygn. i dat. p.d.: 1969 / A. Majewski, na odwrocie: "Petrushka"
olej, płótno, 62 x 59 cm
gwasz, papier, 58 x 41 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: JHałas 05
tusz, papier, 48 x 31,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: JHałas/98
gwasz, papier, 59 x 48 cm w świetle passe-partout
olej, płótno, 27,5 x 42 cm,
sygn. i dat. l.d.: 82 E. DWURNIK| na odwrocie: E. DWURNIK | 82
olej, płótno, 33 x 25 cm, sygn i dat. p.d.: winiarski'99, opisany p.d.: 1,2,3,4,5,6…,
sygn. na odwrocie: winiarski 1999