11.12.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
28.11 - 11.12.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 55 x 46 cm,
sygn. i dat. p.d.: 2016 | E. DWURNIK,
sygn., dat. nr. oraz opisany na odwrocie: 2016 | E. DWURNIK | „KRAKÓW” | NR: IX -2027 -5620
olej, płótno, 39 x 27 cm,
sygn. p.d.: Olbinski
Do obiektu dołączono certyfikat autorski.
olej, płótno, 39 x 27 cm,
sygn. p.d.: Olbinski
olej, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. i dat. l.d.: KOSTABI 2006, na odwrocie
serigrafia czarno-biała, papier, 78 x 64 cm,
sygn. p.d. ołówkiem: Yayoi Kusama, nr. L.d.: 66/90
Do obiektu dołączono certyfikat od Szes Forensic Pedro Feito Hernández.
olej, płótno, 55 x 65 cm,
opisany na blejtramie: Dialog in bewegung
olej, płótno naklejone na deskę, 20 x 37 cm,
sygn. p.d.: 04 Jul. Narzyński
akryl, płótno, 73 x 92 cm,
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Zły z cyklu Drapieżniki, marzec 2023, M. Krawczyk
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. i dat. p.d.: W. Wedecka 1964
olej, płyta, 95,5 x 65 cm,
sygn. l.d.: Rogowski
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: JWK, opisany na odwrocie: 4U / JANINA WIERUSZ KOWALSKA / ACRYL NA PŁÓTNIE / WERNIKS MATOWY / 100X80 / 2012.
olej, płótno, 91 x 11 cm,
sygn. i dat. l.d.: Z.Salaburski 69, na odwrocie
opisany, sygn. i dat.: Z.Salaburski / 1969 / Warszawa
olej, płótno, deska,
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI / 1110 / "POLIPTYK 3x3" / 2015
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. i dat. p.d.: Witold. K. 18
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE | NR 387 | 30 x 24 | 2007
olej, płyta, 65 x 90 cm
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. i dat. p.d.: Lucyna Góralczyk/2023
akryl, płótno, 48 x 48 cm,
sygn. p.d.: A Borowski 2021
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. i dat. l.d.: Żegalski 2017
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn., dat., opisany na odwrocie: il Cielo e inferno | Ernest Zawada | akryl 2023
olej, płyta, 101 x 71 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Sebastian Moń 2018
olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. i dat. na odwrocie; DZ 2019 | DAWID ZDOBYLAK | "ZIMA" OLEJ NA PŁÓTNIE
olej, płótno, 55 x 80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: INDIAN SLAVA / DYM II / JSłomkowski
olej, płótno, 13 x 18 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: TOMASZ / KOWALSKI / 2006
akryl, płyta, 30 x 30 cm w świetle oprawy, dat. p.d.: II II 96, opisany na odwrocie: Zbysław Marek Maciejewski "Wzgórze" akryl 1996
akryl, płótno, 30 x 60 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2014
akryl, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2011
olej, płótno, 121 x 128 cm,
sygn. i dat. l.g.: S. Młodożeniec / 2013, opisany na odwrocie: S. MŁODOŻENIEC / "BLUEGREY" 2013 / olej/płótno / 121 x 128 cm / S. M/2013/02/0003/003
olej, płótno, 104 x 140 cm,
sygn. i dat. śr.g.: S. Młodożeniec / 2012, opisany na odwrocie: S. MŁODOŻENIEC / "KOMPOZYCJA" 2012 / olej/płótno
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: M. Kliszewska
akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zbigniew Kopania
olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. i dat. śr.d.: Urszula Tekieli 2017
akryl, szlagmetal, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Mariola Świgulska
olej, akryl, szlagmetal, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.MISZTAL 2024
akryl, pigmenty, płótno, 110 x 140 cm, dat.,
sygn. i opisany na odwrocie: 2022 / PK / Korab / "PERFECT STORM" / 110 x 140 CM, ACRYLIC ON CANVAS
akryl, płótno, 60 x 90,
sygn. p.d.: Iryna Kvetka
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. i dat. p.d.: RÓŻYC/2020
olej, płótno, 60 x 40 cm,
opisany, sygn. i dat. na odwrocie: art déco, 2021 r / olej 40x60 cm / Anna Konikowska
olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. p.d.: Z. Żuchowski
tech. mieszana, złoto, papier, 57 x 87 cm w świetle passe-partot,
sygn. i dat. p.d.: JKarczewski 91
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: "SERIA / ZIMOWA XI" / BARTEK / BUCZEK
olej, płótno, 122 x 91 cm,
sygn., opisany i dat. na odwrocie: Dilan Abdulla / Bez tytułu III / z serii / "Formy barwne" / 16/15/38 / olej, płótno / 100x100 cm / 2015 r.
Na odwrocie dołączono certyfikat autorski.
olej, płyta, 80 x 90 cm,
sygn. i dat. p.d.: Jacek Reszetko 24
akryl, płótno, 74 x 62 cm,
sygn. i dat. l.d.: VII 24Niusza
olej, płótno, 60 x 73 cm,
opisany na odwrocie: A.CISOWSKI / PRZYSTANEK / 2013
akryl, płótno, 130 x 110 cm,
opisany, sygn. i dat. na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI / straż nocna / 2011 akryl
akwarela, papier, 24,5 x 20,5 w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: JWilkoń.
Praca posiada certyfikat podpisany przez Józefa Wilkonia. Oprawa szyba muzuealna.
akwarela, gwasz, ołówek, papier, 34 x 25,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: LENGREN
porcelana, wys. 10 cm, edycja limitowana 120/300
Dołączony certyfikat z Desy Modern.