23.11.2024 sobota
16:00
Fundacja Dom Autysty
Centrum Kultury ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82
Poznań
15.11 - 23.11.2024
Centrum Kultury ZAMEK (sale Laboratorium)
ul. Św. Marcin 80/82
Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc osobom z autyzmem, przede wszystkim na wyposażenie Domu Autysty, pierwszego w Poznaniu domu dla dorosłych osób z autyzmem.
druk wypukły II/II, 61 x 128 CM,
opisany i sygnowany u dołu pracy, oprawiony
olej na płótnie, 73 x 92 cm
olej na płótnie, 40 x 60 cm
olej na płótnie, 40 x 60 cm
olej na płótnie, 80 x 40 cm
tusze akrylowe na kartonie, werniks, 32 x 24 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrociu
olej na płótnie, 60 x 45 cm, cykl: inaczej niż szósty dzień,
opisany na odwrociu,
sygnowany w prawym dolnym rogu
tusz, cienkopis, na papierze, 20 × 29 cm (z oprawą 42 × 32 cm), oprawiony,
opisany na odwrocie Sieber – a rzeka płynie 2, 2020,
pastel na szarym papierze, 42 x 29,5 cm,
sygnowany węglem w prawym dolnym rogu,
z passe-partout 50 x 40 cm oprawiony pod szybą
płótno na kartonie, akryl, rama aluminiowa, 50 cm x 70 cm
akryl na płótnie, 30 x 40 cm,
sygnowany na odwrociu
olej na płótnie, 63,2 x 84 cm z ramą,
sygnowany w prawym górnym rogu,
oprawiony w pomarańczowa ramę
emulsja winylowa (Flashe) na płótnie, 50 x 50 cm,
sygnowany na odwrociu i pieczątka autorska
olej na płótnie, 70 x 70 cm
olej na płótnie, 100 x 80 cm,
sygnowany z przodu obrazu,
opisany i sygnowany na odwrociu: Nieuchronność, 2023, Jacek Sikora
akwarela na płótnie, 15 x 15 cm,
opisany na odwrociu
haft ręczny, 39,5 x 32,5 cm
tusz i akwarela na papierze, 62 x 95 cm,
sygnowana przodu w prawym dolnym rogu “Ewa 1965”, opisany z tyłu, oprawiony
akwarela, 39 x 26,5 cm,
opisany na odwrocie,
sygnowany z przodu po prawej stronie, oprawiony
fotografia analogowa, 40 x 27 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 70 x 50 cm,
sygnowany na odwrociu
akryl na płótnie, 20 x 40 cm,
sygnowana z przodu inicjałem, opisana na odwrociu pełnym opisem
olej na płótnie, 60 x 80 cm
opisany na odwrociu,
sygnowany na dole po lewej z przodu
technika własna, oprawiony, całość z ramą 32 x 23 cm,
ołówek na papierze milimetrowym, 30 x 40 cm
ołówek, kolaż, 21 x 29,7 cm, oprawiony
fotografia analogowa, 42 x 29,5 cm, oprawiona
tusz i kredka na papierze, nić, 29,7 x 21 cm,
sygnowany z tyłu, oprawiony
węgiel na papierze, 100 x 60 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 40 x 50 cm,
opisany na odwrociu
olej na płótnie, 100 x 50 cm,
sygnowany w dolnej części obrazu PD 2023
kolaż, 16 x 11 cm, oprawiony
pastele olejne, tusz na papierze, 50 x 35 cm, oprawiona
podpisany w prawym dolnym rogu, 63 x 43 cm, oprawiony
olej na płótnie, 50 x 60 cm,
opisany na odwrociu,
sygnowany w lewym dolnym rogu
olej na płótnie, 120 x 180 cm
akryl na płótnie, 20 x 40 cm,
kolaż, 31 x 43 cm
akryl na płótnie, 50 x 70 cm każdy, dyptyk, 70 x 100 cm razem,
akryl i olej na płótnie, 40 cm średnicy
akryl i pastel na papierze, 100 x 70 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 150 x 80 cm
olej na płótnie, 40 x 50 cm,
opisany na odwrociu,
sygnowany z tyłu
olej na płótnie, szpachla, 109 x 80 cm
olej na płótnie, 50 x 60 cm,
opisany na odwrociu,
kredka na papierze, 21 x 29,7 cm, oprawiony
olej na płótnie, 40 x 30 cm,