Fundacja Dom Autysty

Aukcja dla Domu

23.11.2024 sobota

16:00

Fundacja Dom Autysty

Centrum Kultury ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82

Poznań

15.11 - 23.11.2024

Centrum Kultury ZAMEK (sale Laboratorium)

ul. Św. Marcin 80/82

Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc osobom z autyzmem, przede wszystkim na wyposażenie Domu Autysty, pierwszego w Poznaniu domu dla dorosłych osób z autyzmem.

109 obiektów
051
051

Już się nie boję nocnych gier z upiorami…, 2008

druk wypukły II/II, 61 x 128 CM,
opisany i sygnowany u dołu pracy, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

052
052

Ostatni, który odpadł 2, 2018

olej na płótnie, 73 x 92 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

053
053

Allen MACK (ur. 2001)

River, 2021

olej na płótnie, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

054
054

Butelki, 2005

olej na płótnie, 40 x 60 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

055
055

Stan rzeczy 27, 2017

olej na płótnie, 40 x 60 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

056
056

Emocje, 2022

olej na płótnie, 80 x 40 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

057
057

Drzewo X, 2023

tusze akrylowe na kartonie, werniks, 32 x 24 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

058
058

Marta DUNAL (ur. 1989)

Zjawiskowa chwila, 2022

akryl na płótnie, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

200 zł

059
059

Portret kobiety z ćmą, 2023

olej na płótnie, 60 x 45 cm, cykl: inaczej niż szósty dzień,
opisany na odwrociu,
sygnowany w prawym dolnym rogu

Cena wywoławcza:

200 zł

060
060

Joanna IMIELSKA (ur. 1962, Bydgoszcz)

Sieber = a rzeka płynie 2, 2020

tusz, cienkopis, na papierze, 20 × 29 cm (z oprawą 42 × 32 cm), oprawiony,
opisany na odwrocie Sieber – a rzeka płynie 2, 2020,

Cena wywoławcza:

200 zł

061
061

Staw w parku, 2024

pastel na szarym papierze, 42 x 29,5 cm,
sygnowany węglem w prawym dolnym rogu,
z passe-partout 50 x 40 cm oprawiony pod szybą

Cena wywoławcza:

200 zł

062
062

Robert LEMKE (ur. 1962)

Epistrophy- (for Thelonious S. Monk)

płótno na kartonie, akryl, rama aluminiowa, 50 cm x 70 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

063
063

Przyjemne swędzenie, 2022

akryl na płótnie, 30 x 40 cm,
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

200 zł

064
064

Wojciech GURAWSKI (ur. 1963, Bytom)

Kura, 2018

olej na płótnie, 63,2 x 84 cm z ramą,
sygnowany w prawym górnym rogu,
oprawiony w pomarańczowa ramę

Cena wywoławcza:

200 zł

065
065

Steven Seagull I, 2020

emulsja winylowa (Flashe) na płótnie, 50 x 50 cm,
sygnowany na odwrociu i pieczątka autorska

Cena wywoławcza:

200 zł

066
066

Nr 16 z cyklu "Obserwatorzy", 2018

olej na płótnie, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

067
067

Jacek SIKORA (ur. 1967, Łódź)

Nieuchronność, 2023

olej na płótnie, 100 x 80 cm,
sygnowany z przodu obrazu,
opisany i sygnowany na odwrociu: Nieuchronność, 2023, Jacek Sikora

Cena wywoławcza:

200 zł

068
068

Przygody organów 2, 2023/2024

akwarela na płótnie, 15 x 15 cm,
opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

200 zł

069
069

Chusteczki Aneczki, 2013

haft ręczny, 39,5 x 32,5 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

070
070

Ewa KURYLUK (ur. 1946, Kraków)

Listopadowe łzy, 1965

tusz i akwarela na papierze, 62 x 95 cm,
sygnowana przodu w prawym dolnym rogu “Ewa 1965”, opisany z tyłu, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

071
071

Jerzy DMITRUK (ur. 1960, Sępopol)

Bocianie gniazdo w budowie z cyklu “Drzewa Objawień”, 2024

akwarela, 39 x 26,5 cm,
opisany na odwrocie,
sygnowany z przodu po prawej stronie, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

072
072

Drzewo Y, 2023

Cena wywoławcza:

200 zł

073
073

Laura BACH (ur. 2002)

Pejzaż górski, 2024

fotografia analogowa, 40 x 27 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

074
074

5/2024, 2024

akryl na płótnie, 70 x 50 cm,
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

200 zł

075
075

Spokój I, seria z Anubisem, 2024

akryl na płótnie, 20 x 40 cm,
sygnowana z przodu inicjałem, opisana na odwrociu pełnym opisem

Cena wywoławcza:

200 zł

076
076

Kwiaty w lewininie, 2018

olej na płótnie, 60 x 80 cm
opisany na odwrociu,
sygnowany na dole po lewej z przodu

Cena wywoławcza:

200 zł

077
077

Smołdziński las, 3, 2023

technika własna, oprawiony, całość z ramą 32 x 23 cm,

Cena wywoławcza:

200 zł

078
078

Jan BASZAK (ur. 1994)

Maska królika, 2024

ołówek na papierze milimetrowym, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

079
079

Kolorowy kwiat, 2024

ołówek, kolaż, 21 x 29,7 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

080
080

Polska, 1983

fotografia analogowa, 42 x 29,5 cm, oprawiona

Cena wywoławcza:

200 zł

081
081

Natalia KARCZEWSKA (ur. 1994, Aschaffenburg)

Shop away, 2021

tusz i kredka na papierze, nić, 29,7 x 21 cm,
sygnowany z tyłu, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

082
082

Portret konsumpcyjny, 2018

węgiel na papierze, 100 x 60 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

083
083

Claudia KAKA (ur. 1979)

Carmen, 2021

akryl na płótnie, 40 x 50 cm,
opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

200 zł

084
084

Zakochane papugi, 2023

olej na płótnie, 100 x 50 cm,
sygnowany w dolnej części obrazu PD 2023

Cena wywoławcza:

200 zł

085
085

126b, 2024

kolaż, 16 x 11 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

086
086

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

HEOL 12909, 2023

pastele olejne, tusz na papierze, 50 x 35 cm, oprawiona

Cena wywoławcza:

200 zł

087
087

Cezary OSTROWSKI (ur. 1962, Brzeg)

Dziewczynka z kurą, 1/2, 2024

podpisany w prawym dolnym rogu, 63 x 43 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

088
088

Pragnienie, cykl inaczej niż szósty zmysł, 2023

olej na płótnie, 50 x 60 cm,
opisany na odwrociu,
sygnowany w lewym dolnym rogu

Cena wywoławcza:

200 zł

089
089

Zmierzch w pełni dnia, 2012

olej na płótnie, 120 x 180 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

090
090

Spokój II, seria z Anubisem, 2024

akryl na płótnie, 20 x 40 cm,

Cena wywoławcza:

200 zł

091
091

Rysunki z nawigacji, 2023

kolaż, 31 x 43 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

092
092

Nouvelle Vague, 2024

akryl na płótnie, 50 x 70 cm każdy, dyptyk, 70 x 100 cm razem,

Cena wywoławcza:

200 zł

093
093

Julia KRÓLIKOWSKA (ur. 1992, Poznań)

Goszcz, 2024

akryl i olej na płótnie, 40 cm średnicy

Cena wywoławcza:

200 zł

094
094

Bez tytułu z cyklu "Rozkojarzenia", 2024

akryl i pastel na papierze, 100 x 70 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

095
095

Diuna OSTROWSKI (ur. 1997, Poznań)

Trzeci wagon, 2019

akryl na płótnie, 150 x 80 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

096
096

Hanna DYZERT (ur. 1995)

Blue One, 2023

olej na płótnie, 40 x 50 cm,
opisany na odwrociu,
sygnowany z tyłu

Cena wywoławcza:

200 zł

097
097

The limits of the life, 2022

olej na płótnie, szpachla, 109 x 80 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

098
098

Modlitwa II, 2024

olej na płótnie, 50 x 60 cm,
opisany na odwrociu,

Cena wywoławcza:

200 zł

099
099

Agata RUMAN (ur. 1985)

Bez tytułu, 2023

kredka na papierze, 21 x 29,7 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

200 zł

100
100

Strażnicy piekieł, 2019

olej na płótnie, 40 x 30 cm,

Cena wywoławcza:

200 zł