23.11.2024 sobota
16:00
Fundacja Dom Autysty
Centrum Kultury ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82
Poznań
15.11 - 23.11.2024
Centrum Kultury ZAMEK (sale Laboratorium)
ul. Św. Marcin 80/82
Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc osobom z autyzmem, przede wszystkim na wyposażenie Domu Autysty, pierwszego w Poznaniu domu dla dorosłych osób z autyzmem.
Bez tytuły, 2024
akryl na płótnie, 40 cm średnicy
akryl na płótnie, 68 x 70 cm, drewniana rama eco
pastel na szarym papierze, 42 x 29,5 cm,
sygnowany węglem w prawym dolnym rogu,
z passe-partout 50 x 40 cm, oprawiony pod szybą
technika olejna łączona z woskiem zmydlonym i pirografią na desce mdf, zawerniksowany, 55 x 75 cm
olej na płótnie, 60 x 50 cm,
opisany na odwrociu
akryl na kartonie + kolaż / rama autorska - drewno, 107 cm x 78 cm,
sygnowany w lewym dolnym rogu, opisany na odwrocie, oprawiony
druk cyfrowy, 30 x 40 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 40 x 50 cm,
opisany na odwrociu
akryl i olej na płótnie, 50 x 50 cm
opisany na odwrocie, sygnowany z przodu w prawym dolnym rogu
akryl na płótnie, 80 x 80 cm,
opisany na odwrociu
akryl na płótnie, 97 x 61 cm,
opisany na odwrociu
akryl na płótnie, 30 x 40 cm,
opisany na odwrociu,
sygnowany w lewym dolnym rogu
olej na płótnie, 40 x 50 cm, oprawiony 54 x 43,5 z ramą,
opisany na odwrociu
olej na płótnie, 40 x 50 cm
olej na płótnie, 30 x 40 cm,
opisany na odwrociu
druk pigmentowy, 21 x 29,7 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 50 x 50 cm,
sygnowany z przodu
druk atramentowy, 50 x 70 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 50 x 60 cm,
sygnowany przodu po lewej na dole,
opisany na odwrociu
akwarela, 39 x 26,5 cm,
opisany na odwrocie, oprawiony
akryl na płótnie bawełnianym, 30 x 40 cm,
opisany na odwrociu wraz z sygnaturą
akwaforta z akwatintą, 12,5 x 6,5 cm,
podpisany na dole pracy z przodu, oprawiony
technika mieszana (akryl, akwarele, ołówek na papierze 350 g), 52 x 74 cm, oprawiony
utwardzona tkanina, mixedmedia, 55 x 36 x 30 cm
akryl, olej na płótnie, werniks, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrociu
akryl na płótnie, 40 x 60 każdy, dyptyk, opisane na odwrociu
akwarela na płótnie, 15 x 15 cm,
opisany na odwrociu
olej na płótnie, 90 x 80 cm
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
kolaż, 22 x 22 cm, oprawiony
olej na płótnie, 50 x 40 cm
tkanina artystyczna wyk. techniką haut lisse (gładkie wykończenie powierzchni), włókna mieszane, 50 x 77 cm
gwasz na płótnie 30 x 40 cm,
opisana na odwrociu
akryl na płótnie, 20 x 20 cm
akryl i miksmedia na płótnie, 60 x 60 cm,
sygnowany w lewym dolnym rogu z przodu
fotografia analogowa, 40 x 27 cm, oprawiony
akryl na płótnie, 60 x 50 cm,
opisany na odwrociu
technika mieszana na płótnie, 30 cm średnicy,
opisany na odwrociu
akryl na płótnie, 20 x 18 cm
rysunek przez kalkę maszynową + papier samoprzylepny na papierze, 34.5 x 49 cm, podpisane na odwrocie 1805 / 2024 / HNZ
akryl na płótnie, 80 na 100 cm,
opisany na odwrociu
akryl i cienkopis na papierze, 21 x 29,7 cm, oprawiony,
sygnowany z tyłu
fotografia analogowa, 42 x 29,5 cm, oprawiona
rysunek, tusz na papierze, 28 cm x 20 cm, 40 x 30 cm z ramą i passe partout,
sygnowany z przodu, odpis na odwrocie, oprawiony
długopis, ołówek, kredka, gwasz na papierze, 58,5 x 43 cm, oprawiony
pisak na kalce, 29,7 x 40 cm, oprawiony
fotografia cyfrowa, 60 x 45 cm, oprawiona
druk cyfrowy, 50 x 70 cm, oprawiony
14/50, akwaforta z akwatintą, 33 x 17 cm,
opisany na dole pracy z przodu, oprawiony
akryl, spray i marker na płótnie, 27 x 22 cm,
sygnowany na odwrociu