Stowarzyszenie APERIO

15. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej APERIO

07.12.2024 sobota

15:30

Stowarzyszenie APERIO

Galeria pod Arkadami, Młodzieżowy Dom Kultury NR 1,

ul. Droga Dębińska 21

61-001 Poznań

27.11 - 07.12.2024

100 obiektów
051
051

Dyskretny urok zbliżającej się nocy I, 2023

akryl i tusz na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

052
052

Horyzont, 2018

spray i tusz akrylowy, 13,4 x 13,4 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

053
053

z cyklu "Kadry natury 1", 2024

akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

054
054

Pień, 2023

akryl i farba UV na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

055
055

Golden colours, 2023

akryl na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

056
056

Grupa, 2020

drzeworyt, 29,2 x 35,2 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

057
057

bez tytułu, 2021

tusz na papierze, 41 x 39 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

058
058

bez tytułu, 2003

olej na płótnie, 55 x 55 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

059
059

Zbawienie, 2024

olej na płótnie i techniki własne, 50 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

060
060

Andrzej KIKOWSKI (ur. 1976, Siedlce)

Najświętsza Panienka, 2022

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

061
061

Martwa natura, 2024

tempera i akryl na papierze, 22 x 31 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

062
062

Wazon mazy, 2024

wazon ceramiczny, wypalony w temperaturze 1250*C, szkliwiona kamionka, 18 x 26 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

063
063

Natalia BRANDT (ur. 1983 r.)

Gry alfabetów, 2012

technika własna, 31,5 x 23 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

064
064

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Inside, 2021

akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

065
065

Żniwa, 2024

rysunek digital, wydruk, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

066
066

Humpty Dumpty, 2023

wydruk cyfrowy 1:1, 29,7 x 41,9 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

067
067

Trio, 2020

drzeworyt, 29,5 x 36,8 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

068
068

Noc, 2022

akryl na płycie, 13 x 18 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

069
069

Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959, Kraków)

Wiosna II - Zielone drzewko, 2023

Cena wywoławcza:

200 zł

070
070

Szymon STALA (ur. 1991, Częstochowa)

Akt nr 32, 2024

węgiel na papierze, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

071
071

Schemat połączeń synaptycznych, 2016

długopisy i markery na papierze, 21 x 29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

072
072

Piotr SZUREK (ur. 1958, Stęszewo)

Autoportret, 2023

akwatinta, sucha igła, 49,5 x 31,5, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

073
073

Mateusz TYMKOWSKI (ur. 1973, Ciechanów)

Zabawa w chowanego, 2024

akryl na płótnie, 110 x 130 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

074
074

Czapla siwa, 2020

drzeworyt, 27,8 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

075
075

Ewa KURYLUK (ur. 1946, Kraków)

Dwie modelki, lata 60.

olej na papierze, 86 x 60,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

076
076

Gosia BARTOSIK (ur. 1986, Płock)

Siłaczka, 2021

linoryt 3/5, 23 x 30,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

077
077

Zaplątane tęsknoty, 2019

olej na płótnie / szlagmetal miedź, 60 x 90 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

078
078

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

HEOL12403, z serii Trashtopia, 2022

kolaż/malarstwo olejne, 35 x 58 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

079
079

MTT, 2024

akryl na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

080
080

Wilhelm SASNAL (ur. 1972, Tarnów)

Taki pejzaż, 2015

offset/papier, 68 x 98 cm, nie sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

081
081

Under construction 2, 2017

wydruk cyfrowy, AP 1/5, 70 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

082
082

Treasure, 2023

tusz na papierze, 21 x 29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

083
083

Kocilla, 2020

wydruk na papierze, 50 x 70 cm, nie sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

084
084

ET, 2020

wysokiej jakości druk na papierze 200-220 gram, 50 x 70 cm, nie sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

085
085

Star wars

Cena wywoławcza:

200 zł

086
086

Podróż 11, 2014

akryl na płótnie, 100 x 170 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

087
087

Andrzej SOBIEPAN (ur. 1982, Braniewo)

The form of disaster 0211-24, 2024

technika własna, 43 x 43 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

088
088

Fajne babeczki, 2024

wydruk na wysokiej jakości papierze Mohawk® Eggshell 148g, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

089
089

Udawany relaks, Poprawiać humor o 5 cm, Jedziemy dalej z cyklu Drawing Diary

wydruk na papierze, 21 x 14,8 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

090
090

New paradigm, 2023

olej i akryl na płótnie, 90 x 110 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

091
091

z cyklu Ważne wybory, 2019

fotografia, wydruk pigmentowy na papierze barytowym, 29,7 x 42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

092
092

Wazon z serii Cage, 2024

biała glina, białe szkliwo, 15 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

093
093

Detroit, 2024

wydruk na papierze, 42 x 54,9 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

094
094

Karta, 2022

olej, płótno naklejone na płytę, 40 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

095
095

Oczekiwanie, 2007

monotypia, technika mieszana na papierze, 48 x 68 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

096
096

Friendly faces 6.0, 2024

sitodruk, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

097
097

Falując, 2022

kolaż, 25 x 34 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

098
098

Sen, 2020

drzeworyt, 29,5 x 36,4 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

099
099

Jesus, 2016

akwarela, cienkopis, 21 x 29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

100
100

Autoportret, 2019

sitodruk, 9/10, 29,7 cm x 42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł