07.12.2024 sobota
15:30
Stowarzyszenie APERIO
Galeria pod Arkadami, Młodzieżowy Dom Kultury NR 1,
ul. Droga Dębińska 21
61-001 Poznań
27.11 - 07.12.2024
akryl i tusz na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.
spray i tusz akrylowy, 13,4 x 13,4 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
akryl i farba UV na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.
tusz na papierze, 41 x 39 cm, sygn.
olej na płótnie, 55 x 55 cm, sygn.
olej na płótnie i techniki własne, 50 x 60 cm, sygn.
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
tempera i akryl na papierze, 22 x 31 cm, sygn.
wazon ceramiczny, wypalony w temperaturze 1250*C, szkliwiona kamionka, 18 x 26 cm, sygn.
technika własna, 31,5 x 23 cm, sygn.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.
rysunek digital, wydruk, 70 x 50 cm, sygn.
wydruk cyfrowy 1:1, 29,7 x 41,9 cm, sygn.
akryl na płycie, 13 x 18 cm, sygn.
węgiel na papierze, 50 x 70 cm, sygn.
długopisy i markery na papierze, 21 x 29,7 cm, sygn.
akwatinta, sucha igła, 49,5 x 31,5, sygn.
akryl na płótnie, 110 x 130 cm, sygn.
olej na papierze, 86 x 60,5 cm, sygn.
linoryt 3/5, 23 x 30,5 cm, sygn.
olej na płótnie / szlagmetal miedź, 60 x 90 cm, sygn.
kolaż/malarstwo olejne, 35 x 58 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.
offset/papier, 68 x 98 cm, nie sygn.
wydruk cyfrowy, AP 1/5, 70 x 100 cm, sygn.
tusz na papierze, 21 x 29,7 cm, sygn.
wydruk na papierze, 50 x 70 cm, nie sygn.
wysokiej jakości druk na papierze 200-220 gram, 50 x 70 cm, nie sygn.
akryl na płótnie, 100 x 170 cm, sygn.
technika własna, 43 x 43 cm, sygn.
wydruk na wysokiej jakości papierze Mohawk® Eggshell 148g, 50 x 70 cm, sygn.
wydruk na papierze, 21 x 14,8 cm, sygn.
olej i akryl na płótnie, 90 x 110 cm, sygn.
fotografia, wydruk pigmentowy na papierze barytowym, 29,7 x 42 cm, sygn.
biała glina, białe szkliwo, 15 x 30 cm, sygn.
wydruk na papierze, 42 x 54,9 cm, sygn.
olej, płótno naklejone na płytę, 40 x 50 cm, sygn.
monotypia, technika mieszana na papierze, 48 x 68 cm, sygn.
sitodruk, 50 x 70 cm, sygn.
kolaż, 25 x 34 cm, sygn.
akwarela, cienkopis, 21 x 29,7 cm, sygn.
sitodruk, 9/10, 29,7 cm x 42 cm, sygn.