Stowarzyszenie APERIO

15. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej APERIO

07.12.2024 sobota

15:30

Stowarzyszenie APERIO

Galeria pod Arkadami, Młodzieżowy Dom Kultury NR 1,

ul. Droga Dębińska 21

61-001 Poznań

27.11 - 07.12.2024

100 obiektów
001
001

Duduś i Poldek na molo, 2018

akwarela na papierze, 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

002
002

Jaskółki, 2020

drzeworyt, 27,8 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

003
003

Zachód słońca, 2024

olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

004
004

Flower of the desert, 2023

tusz na papierze, 21 x 29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

005
005

Najlepszy sposób, 2024

druk cyfrowy, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

006
006

BotanikART, 2023

akryl na płótnie, 100 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

007
007

Jarzyny, 2023

olej,płótno naklejone na płytę, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

008
008

Kobaltowy dzban, 2023

akryl na płótnie,40 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

009
009

Przypływ radości, 2024

akryl na płótnie, 70 x 90 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

010
010

Dzień dobry, 2018

akryl na płótnie, 120 x 90 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

011
011

We mgle, 2020

drzeworyt, 28 x 35,1 m, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

012
012

Kamil GOS (ur. 1989, Wołomin)

Bumerang, 2024

akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

013
013

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986, Płock)

#LOVE, 2020

akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

014
014

Mruczando, 2023

wydruk cyfrowy 1:1, 29,7 x 42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

015
015

Babie lato, 2024

olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

016
016

Hanna SHUMSKA (ur. 1993, Chervonohrad)

Niespodzianka Fabergé, 2022

sitodruk, 31/32, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

017
017

Monochromatyczne serce, 2023

akryl na panelu malarskim w kształcie serca, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

018
018

Robaczek, 2024

akryl na płótnie, 30 x 23 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

019
019

"Nie mam siły" z cyklu Husteczki Aneczki, 2013-24

haft ręczny, 30 x 21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

020
020

Kogut, 2020

drzeworyt, 27 x 33,3 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

021
021

Adam FAGLIO (ur. 1954)

Koleżanki, 2020

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

022
022

Wieloryb, 2024

ceramika, 22 x 22 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

023
023

Abstrakcja, 2022

akryl na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

024
024

6/24 Morskie klimaty, 2024

akryl na płótnie, werniksowany, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

025
025

Camp fire, 2023

technika mieszana na płótnie, farba i tusz akrylowy, spray, markery; werniks matowy, 80 x 120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

026
026

Catwoman, 2023

Cena wywoławcza:

200 zł

027
027

Taniec, 2020

drzeworyt, 29,7 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

028
028

Krzysztof OSTRZESZEWICZ (ur. 1985, Warszawa)

Kotek, 2024

rysunek kredkami na papierze, 13 x 19 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

029
029

Arka, 2018

akwatinta na płótnie, 80 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

030
030

z cyklu Nie wypełniać, 2024

akwaforta na papierze bawełnianym, 21 x 29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

031
031

Wstyd, 2022

tusz i akwarela, 29,7 x 41,9 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

032
032

Summer vibes - Greece I, 2024

akryl na płótnie, 60 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

033
033

Elwis, 2022

akryl na płótnie, 100 x 130 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

034
034

Planeta, 2018

spray i tusz akrylowy na papierze, 14,8 x 14,8 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

035
035

E.T. phone home, 2021

olej na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

036
036

Kształty I, 2024

rysunek ołówkiem z elementami akwareli na papierze, 60 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

037
037

Zimorodek, 2020

Cena wywoławcza:

200 zł

038
038

Niebieski profil, 2019

akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

039
039

Frezja, 2023

olej na płycie, 20 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

040
040

Wiatr jesieni, 2018

Cena wywoławcza:

200 zł

041
041

Perliczki, 2020

drzeworyt, 27 x 35,1 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

042
042

Miasto Święte, 2022

kolaż na płótnie, 30 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

043
043

1/2024, 2024

akryl na płótnie, werniksowany, 80 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

044
044

Strojniś, 2020

drzeworyt, 27,6 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

045
045

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Fryzjerka Dalila zaprasza Samsona, 2024

akryl na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

046
046

Grupowanie myśli 3, 2023

akryl i marker na papierze, 29,7 x 21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

047
047

Żarty się skończyły, 2020

druk pigmentowy, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

048
048

Glance, 2024

druk na płycie dibond, wycinane CNC, ręcznie malowane krawędzie sprayem, 11 x 16 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

049
049

Paw, 2020

drzeworyt, 27,6 x 35,1 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

050
050

Wilno zaułek, 2007

olej na płótnie, 27 x 33 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł