07.12.2024 sobota
15:30
Stowarzyszenie APERIO
Galeria pod Arkadami, Młodzieżowy Dom Kultury NR 1,
ul. Droga Dębińska 21
61-001 Poznań
27.11 - 07.12.2024
akwarela na papierze, 40 x 30 cm, sygn.
olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
tusz na papierze, 21 x 29,7 cm, sygn.
druk cyfrowy, 50 x 70 cm, sygn.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm, sygn.
olej,płótno naklejone na płytę, 50 x 70 cm, sygn.
akryl na płótnie,40 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 70 x 90 cm, sygn.
akryl na płótnie, 120 x 90 cm, sygn.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygn.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.
wydruk cyfrowy 1:1, 29,7 x 42 cm, sygn.
olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.
sitodruk, 31/32, 50 x 70 cm, sygn.
akryl na panelu malarskim w kształcie serca, 50 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 30 x 23 cm, sygn.
haft ręczny, 30 x 21 cm, sygn.
olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.
akryl na płótnie, werniksowany, 70 x 50 cm, sygn.
technika mieszana na płótnie, farba i tusz akrylowy, spray, markery; werniks matowy, 80 x 120 cm, sygn.
rysunek kredkami na papierze, 13 x 19 cm, sygn.
akwatinta na płótnie, 80 x 35 cm, sygn.
akwaforta na papierze bawełnianym, 21 x 29,7 cm, sygn.
tusz i akwarela, 29,7 x 41,9 cm, sygn.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm, sygn.
spray i tusz akrylowy na papierze, 14,8 x 14,8 cm, sygn.
olej na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.
rysunek ołówkiem z elementami akwareli na papierze, 60 x 80 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
kolaż na płótnie, 30 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, werniksowany, 80 x 100 cm, sygn.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.
akryl i marker na papierze, 29,7 x 21 cm, sygn.
druk pigmentowy, 70 x 50 cm, sygn.
druk na płycie dibond, wycinane CNC, ręcznie malowane krawędzie sprayem, 11 x 16 cm, sygn.
olej na płótnie, 27 x 33 cm, sygn.