Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7287)
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.

Wymiary: 7x14x9 cm

Waga: 395 g

5 500 zł

14-11-2023
Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, zdobiona dekoracją roślinną; srebro pr. 800, puncowane, inicjały złotnika "F.S".

Wymiary: 15x13x10 cm

Waga: 470 g

6 900 zł

14-11-2023
Łabęcki / Warszawa 1893 r. / Skarbonka Żydowska
Srebro, waga 423gr.
Wymiary: wys.17 cm śr. podstawy 11 cm. śr. góra 9 cm.

8 500 zł

11-11-2023
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Fotele w stylu Ludwik Filip
Para, okleina i drewno mahoniowe, pełne boki, tap. pikowana w złoty plusz.
NR KAT. 642
10-11-2023
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Gustav Richter "Orientalna piękność", XIX w.
Plakieta, porcelana sygnowana wyciskiem w masie "K3".

Malowana ręcznie według obrazu Gustava Richtera "Egipcjanka" z 1869 r.

Wymiary w ramie: 34x29 cm (17x12 cm)

3 900 zł

10-11-2023
Torebka balowa, Austria, lata 1922-1925
Srebro pr. 800, emalia, ametysty, monogram złotnika "JB".

Długość z chwostem: 20 cm

Szerokość w najszerszym miejscu: 14 cm

Szerokość bigla: 7,5 cm

Waga: 98 g

1 950 zł

10-11-2023
Immaculata, k. XVIII w.
Płaskorzeźba wykonana ze stiuku polerowanego. Oprawa srebro, próba miejska Kassel, inicjały złotnika “IH” (Johann Friedrich Heydenreich 1769-1815 ? - nadworny złotnik i jubiler)

Wymiary: 21,5x16 cm

4 900 zł

10-11-2023
Flizy Delfy z końca XVIII wieku.
Dekoracyjne flizy - płytki, ukazujące zwierzęta.
Delft, koniec XVIII wieku.
10-11-2023
CONNAISSEUR
Broszka złota ze szmaragdami i brylantami
Masa łączna : 6.230 g.
Próba : ok. 0.750
10 szt. szmaragdów, łącz. ok. 2.60 ct.
20 szt. brylantów, łącz. ok. 0.60 ct., K/VS
Wymiar : śr. 28 mm.

6 500 zł

09-11-2023
Galeria 32
liczba obiektów: 7287