Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7289)
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Pejzaż zimowy z Bystrej"
Akwarela na papierze, sygn. l.d. "JFałat".

Wymiary w ramie: 77x93 cm (57x73 cm)

65 000 zł

08-08-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
“Zimowy pejzaż z wilkami”
Olej na tekturze, sygn. l.d. “WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 65x86 cm (51x70 cm)

12 000 zł

08-08-2024
ZAWADZKI Stanisław (1878 - 1960)
"Róże", 1935 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd.: "St. Zawadzki 1935"

Wymiary w ramie: 42x52 cm (30x40 cm)

4 900 zł

06-08-2024
KOLCZYKI Z EMALIĄ, FRANCJA, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
emalia czarna
zapięcie haczykowate
dł.: 2,0 cm
masa: 1,29 g

ID 3716/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
SYGNET ZE SCHOWKIEM, POCZ. XIX W.
złoto brak pr. repusowane detale
onyks dwubarwny z grawerowanym herbem
rozmiar: 15,5
masa: 2,94 g
stan zachowania: uszkodzony onyks oraz bok schowka pod onyksem

ID 3695/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ, KONIEC XIX W.
złoto nieczytelna pr. (~ 0,750)
onyks dwubarwny, rzeźbiony, przedstawienie bogini
rozmiar: 22,5
masa: 5,43 g

ID 3698/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
Wazon, Daum, Nancy , 1926
Wazon w stylu art deco. Szkło barwione w masie, cięte, trawione, sygnowane “Daum krzyż lotaryński Nancy France”.
Wysokość: 21 cm, średnica: 15,5 cm
Literatura: Tiny Esveld "Daum Art Deco Glass- a private collection", model reprodukowany na stronie 193

14 500 zł

05-08-2024
PIERŚCIONEK W FORMIE KWIATU, POCZ. XX W.
złoto nieczytelna pr.
11 szt. rozet diamentowych
rozmiar: 11
masa: 1,34 g

ID 3697/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z MOTYWEM RÓŻYCZEK, XIX/XX W., BELLE EPOQUE
złoto nieczytelne pr. (~0,750)
grawerowane detale
3 szt. pereł
długość: 6,5 cm
masa: 3,64 g

ID 3704/KGS
05-08-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7289