złoto pr. 0,750
ozdobne ogniwa częściowo grawerowane
długość: 18 cm; masa: 5,90 g
ID 2771/KGS
11-04-2023
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETKA DWUBARWNA, Francja, XX w.
żółte i białe złoto pr. 0,375
zapięcie szufladkowe
ósemka zabezpieczająca
obwód: 17 cm; masa: 8,18 g
ID 2773/KGS
11-04-2023
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETA ZŁOTA, XX w.
złoto pr. 0,750
dekoracyjne ogniwa częściowo grawerowane
zapięcie szufladkowe
ósemka zabezpieczająca
długość: 20 cm
szerokość: 1,2 cm,
masa: 12,51 g
ID 2772/KGS
11-04-2023
KAREA Gemstone Space
MEDALIK W FORMIE SERCA, Francja, XIX/XX w.
żółte i białe złoto brak pr. (punca głowa konia)
grawerowane detale – kielich i hostia, motywy roślinne
wymiary: 2,8 x 1,8 cm z zawisiem; masa: 1,12 g
ID 2776/KGS
11-04-2023
KAREA Gemstone Space
grawerowane detale
na awersie Jezus z gorejącym sercem
na rewersie Maria z Dzieciątkiem
wymiary: 2,7 x 1,4 cm; masa: 2,31 g
ID 2777/KGS
11-04-2023
KAREA Gemstone Space
złoto brak pr.
emalia witrażowa
perły
grawerowany wizerunek modlącej się Matki Boskij
napis: „VIRGO”
na odwrociu wygrawerowana data: „3 Decembre 1925”,
wymiary: 3,1 x 1,7 cm z zawiesiem; masa: 2,64 g
ID 2702/KGS
11-04-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZKA TRÓJBARWNA, prawd. Francja, kon. XIX w.
złoto trójbarwne pr. nieczytelna (~ 0,750)
grawerowane detale