Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (115)
ŚLEWIŃSKI Władysław (1854-1918)
"Białe piwonie" , 1899
ok. 1899 r.
olej na płótnie
45 x 37 cm
niesygnowany.

195 000 zł

11-08-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Martwa natura z winogronami" , 1912
0k. 1912
olej na tekturze
56 x 76,5 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "R. Kramsztyk".

125 000 zł

11-08-2020
Nowość
STRYJEŃSKA Zofia (1894-1976)
"Przy studni"
gwasz na papierze
51,5 x 67,5 cm
sygnowany u dołu kompozycji: "Z. STRYJEŃSKA".

78 000 zł

11-08-2020
Nowość
SEIDENBEUTEL Efraim i Menasze (1902-1945)
"Zakole Wisły z widokiem na Most Dębnicki" , 1934
olej na sklejce
60,5 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Seidenbeutel 34 r."

55 000 zł

11-08-2020
Nowość
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
"Starość i młodość"
pastel na papierze
77 x 57 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "T. Axentowicz".

58 000 zł

31-07-2020
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Anielska muzyka" , 1923
olej na tekturze
45 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil Hofman | 1923".

59 000 zł

31-07-2020
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Pokłon pasterzy" , 1938
olej na płótnie
102 x 222 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Sichulski K | 1938".

220 000 zł

04-06-2020
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
"Portret Pana Beyleya"
olej na tekturze
103 x 75 cm
niesygnowany.

160 000 zł

04-06-2020
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
"Przeprawa przez rzekę"
olej na płótnie
32 x 64 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "L. Gędłek Wien".

54 000 zł

04-06-2020
/13
liczba obiektów: 115