Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (109)
Figura brąz z postumentem

55 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
"Dzień i noc"
pastel na papierze
68 x 48 cm
sygnowany u dołu kompozycji: "T. Axentowicz".

78 000 zł

29-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

64 000 zł

29-05-2020
Nowość
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
"Chmury nad Dnieprem"
olej na tekturze
21 x 28 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "JAN STANISŁAWSKI".

72 000 zł

22-05-2020
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Zimowe zaprzęgi" , 1926
olej na płótnie
100,5 x 159 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski 1926".

54 000 zł

22-05-2020
CHEŁMOŃSKI Józef (1849-1914)
"Kosynier" , 1906
olej na płótnie
87,5 x 67,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "JÓZEF CHEŁMOŃSKI | 1906".

560 000 zł

22-05-2020
WASTKOWSKI Franciszek (1843 - 1900)
"Pejzaż zimowy z wilkami" , 1892
olej na płótnie
60 x 90 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "FWastkowski | 1892.".

58 000 zł

17-04-2020
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Przedmioty policzone , 1983
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tarasin 83;
opisany na odwrocie: Jan Tarasin 1981–83 / PRZEDMIOTY POLICZONE oraz nalepka świadcząca o pochodzeniu obrazu.
Proweniencja:
Treadway-Toomey Gallery, Cincinnati OH, USA

110 000 zł

02-04-2020
Pragaleria
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Praga , 2008
olej, płótno, wym. 150x110 cm

85 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
/13
liczba obiektów: 109