Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (127)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
"Wnętrze sypialni w Lusławicach" , 1926
olej na tekturze
33 x 47 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "1926. J Malczewski".

68 000 zł

08-04-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
"Pejzaż z kapliczką"
olej na płótnie
77 x 137 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "SKamocki".

84 000 zł

08-04-2021
MOLL Carl
"Vanitas" , 1891
olej na desce
34 x 23,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "CMOLL 91".
Na odwrocie adnotacja o konserwacji obrazu w 1988 w Katowicach.

68 000 zł

08-04-2021
PASTWA Antoni Janusz (ur. 1944)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

70 000 zł

05-04-2021
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Matka z synem", 1934 r. , 1934
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. "Wlastimil Hofman Kargal 1934 24/I 30/I".

Wymiary w ramie: 142x122 cm (131x110 cm)

Wystawiany: "Wlastimil Hofman 1881-1970" Muzeum Narodowe w Gdańsku, Oddział Zielona Brama, 24.10.2013

79 000 zł

29-03-2021
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Olej na płótnie pt. "Whisper" , 2019
Obraz olejny Tomka Sętowskiego pt. Whisper z 2019 roku. praca w formacie 60 × 50 cm sygnowana przez artstę na froncie w lewym, dolnym rogu: T. Sętowski oraz na rewersie pracy: "Whisper" - olej, płótno - 50 × 60 cm. - Tomek Sętowski.

70 000 zł

19-03-2021
Galeria Foksal 17
NOVAK-ZEMPLIŃSKI Maksymilian (ur. 1974)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

65 000 zł

18-03-2021
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Olej na płótnie pt. "Balonolot" , 2012
Olej na płótnie Jarosława Jaśnikowskiego pt. "Balonolot" Format 60 cm × 90 cm, praca z 2012 roku. Obraz sygnowany na froncie w dolnym, lewym rogu oraz na rewersie.
Obiekt został sprzedany

65 000 zł

17-03-2021
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Gra o duszę trwa" , 2021
Olej na płótnie Tomka Sętowskiego pt. "Gra o duszę trwa" z 2021 roku. Format płótna 41 x 38 cm. Obraz sygnowany w lewym, dolnym rogu T. Sętowski. Praca dostępna z certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal17.

50 000 zł

09-03-2021
Galeria Foksal 17
/15
liczba obiektów: 127