Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (108)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Galeria Foksal 17
"Drzewo życia" , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 150 cm x 100 cm. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu. ID 4254

50 000 zł

09-07-2019
Galeria Foksal 17
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
"Martwa natura z owocami"
olej na płótnie
65 x 55 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Menkes".

78 000 zł

21-05-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

85 000 zł

21-05-2019
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Z letniego spaceru" , 1909
akwarela na papierze
47 x 53,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "jFałat 909".

52 000 zł

21-05-2019
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Jesień"
pastel na papierze
58 x 45 cm
niesygnowany

68 000 zł

21-05-2019
GOTTLIEB Maurycy (1856-1879)
"Natan u Saladyna" z cyklu "Natan mędrzec", ok.... , 1878
olej na płótnie (grisaille)
31,5 x 20 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "M.G.".

145 000 zł

26-04-2019
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
"Moczary"
olej na płótnie, 26,2 x 21 cm, sygnowany i opisany w lewym, górnym rogu: "Polesie | J. Malczewski".

82 000 zł

17-04-2019
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Pałac Hypnosa , 2002
Olej na płótnie, 80130cm, sygnatura lewy dolny róg.
Obiekt został sprzedany

68 000 zł

12-04-2019
Galeria Foksal 17
/12
liczba obiektów: 108