Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (110)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Diabolina" , 2015

60 000 zł

09-10-2019
Galeria Foksal 17
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Jazzowe kwiaty , 1998
Olej na płótnie,65 x 81 cm
oprawiony,sygnowany.
Obraz został zakupiony na aukcji charytatywnej Fundacji Pro Bono.
Z tyłu obrazu znajdują się podpisy różnych artystów,

50 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
KARKOSZKA Ida (ur. 1985)
Deko , 2007
seria: 1/5, 2007 r, aluminium, wym.: 38 x 160 x 60 cm, podstawa: 60,5 x 100,5cm

60 000 zł

05-10-2019
Sopocki Dom Aukcyjny
GERSON Wojciech (1831-1901)
"Przy brzegu Wisły" , 1853
olej na płótnie
49 x 61 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "WGerson 1853".

98 000 zł

27-08-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Galeria Foksal 17
"Drzewo życia" , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 150 cm x 100 cm. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu. ID 4254

50 000 zł

09-07-2019
Galeria Foksal 17
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
"Martwa natura z owocami"
olej na płótnie
65 x 55 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Menkes".

78 000 zł

21-05-2019
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

85 000 zł

21-05-2019
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Z letniego spaceru" , 1909
akwarela na papierze
47 x 53,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "jFałat 909".

52 000 zł

21-05-2019
/13
liczba obiektów: 110