Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (110)
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Praga , 2008
olej, płótno, wym. 150x110 cm

85 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
MAZIARSKA Jadwiga (1916 Sosnowiec - 2003)
Kompozycja-relief
technika mieszana, wosk, masa?/płótno, wym.: 80 x 60,2 cm, sygn. na odwrocie: „Jadwiga Maziarska / Kraków, Sobieskiego 1, m. 5”

55 000 zł

24-12-2019
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu , 1914
gwasz/tektura, wym.: 47,7 x 40,3 cm, sygn. i dat. p. d.: „LWyczółkowski / 1914”, na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Abe Gutnajera z opisem pracy

130 000 zł

24-12-2019
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Pejzaż z lokomotywą - praca dwustronna , 1952
olej / płótno, 50 x 61 cm, sygn. i dat.: na krośnie: "J. NOWOSIELSKI 1952", na odwrocie nalepka ramiarska firmy Delf Cadres d’Art

140 000 zł

20-12-2019
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Diabolina" , 2015

60 000 zł

09-10-2019
Galeria Foksal 17
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Jazzowe kwiaty , 1998
Olej na płótnie,65 x 81 cm
oprawiony,sygnowany.
Obraz został zakupiony na aukcji charytatywnej Fundacji Pro Bono.
Z tyłu obrazu znajdują się podpisy różnych artystów,

50 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
KARKOSZKA Ida (ur. 1985)
Deko , 2007
seria: 1/5, 2007 r, aluminium, wym.: 38 x 160 x 60 cm, podstawa: 60,5 x 100,5cm

60 000 zł

05-10-2019
Sopocki Dom Aukcyjny
GERSON Wojciech (1831-1901)
"Przy brzegu Wisły" , 1853
olej na płótnie
49 x 61 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "WGerson 1853".

98 000 zł

27-08-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Galeria Foksal 17
/13
liczba obiektów: 110