Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
WITKACY - WITKIEWICZ Stanisław Ignacy (1885-1939)
Portret Kazimierza Ducha , 1933
pastel, papier
wymiary w świetle oprawy: 63,2 x 48,2 cm
wymiary z oprawą: 70,5 x 56 cm
sygn. l.d.: „Ign Witkiewicz 1933 VII”; śr.d.: „(T.B) NP NTT”

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
01-06-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
STUDENCKI Stanisław (1900 - 1944)
Spłoszone konie pod Barbakanem , 1924
olej, płótno
wymiary: 85 x 135 cm
wymiary z oprawą: 97 x 148 cm

01-06-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Serwis porcelana
Serwis porcelanowy, w skład którego wchodzi 8 filiżanek, dzbanek i cukiernica.

800 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Wazy porcelanowe

1 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Zatoka

900 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Kandelabry
01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Kaczki

1 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Kaczki przy stawie

1 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Serwis porcelana
Serwis porcelanowy, w skład którego wchodzi 12 filiżanek, dzbanek na mleko i cukiernica.

800 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
/445
liczba obiektów: 4000