Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Porcelanowa figura małpy z wytwórni Volkstedt Rudolstadt , z roku około 1780,wysokość 42 cm, sygnowana - Okres Christiana None. Informacje te. 607 073 579.
14-08-2020
Nowość
Antyki - Galeria - Dom Antyków
porcelana, kobalt z motywami kwiatowymi wys.21 cm. sygnowana Delft handpainted delfleur Holland Delft, XX w.

360 zł

13-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
BUKSOWICZ Zygmunt (1915 Warszawa - 1993 Katowice)
porcelana, wym.: wym. 17,5 x 35 x10 cm. sygnatura: Steatyt / ZB / Katowice Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych "Steatyt" Zygmunt Buksowicz, Katowice, lata 60. XX .

400 zł

13-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Rzeźba sakralna Stanisław Zagajewski ołtarz
Efektowna rzeźba Stanisław Zagajewskiego, część ołtarza wykonywanego do muzeum art brut w Lozannie.Informacje i pytania tel.607 073 579.Zapraszam i polecam.
13-08-2020
Nowość
ENS Karl
Figura porcelanowa TERIER Karl Ens Volkstedt
farby podszkliwne wys.21 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS i nr 6163.. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

450 zł

13-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
porcelana malowana, opalizująca, złocenia, w skład zestawu wchodzą: 4 filiżanki (wys. 5 cm), 4 spodki ( śr. 11,4 cm), 4 talerzyki ( śr.15,3 cm), dzbanek (wys. 19,8 cm), cukiernica (wys. 10 cm), mlecznik (wys. 8,3 cm) sygnatura: pieczęć fabryki "Steatyt"

850 zł

12-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
11-08-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Słynna "Panna z koszem" projektu Zbigniewy Śliwowskiej - Wawrzyniak wykonana w Zakładach Porcelany Stołowej "Ćmielów". Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym i ręcznie naniesionym numerem; lata 60 - te XX w.
11-08-2020
Nowość
Silesia Art Antyki
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
10-08-2020
Nowość
/445
liczba obiektów: 4000