Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (39)
Lampa Art déco
Lampa Art déco szkło czechy wymiary wysokość 77 cm szerokość 87 cm
26-05-2020
Nowość
Lampa Secesja
Lampa Secesja szkło wymiary wysokość 118 cm szerokość 45 cm
26-05-2020
Nowość
Lampa Art déco
Lampa Art déco czechy szkło wymiary 97 cm wysokość 68 cm szerokość
26-05-2020
Nowość
Lampa XIX wiek
Lampa XIX wiek szkło kryształowe wiedeń wymiary 97 cm wysokość 56 cm szerokość
26-05-2020
Nowość
Lampa międzywojenna
Lampa międzywojenna brąz - mosiądz - szkło wymiary 112 cm wysokość 73 cm szerokość
26-05-2020
Nowość
Lampa Art déco
Lampa Art déco czechy szkło wymiary wysokość 90 cm szerokość 74 cm
26-05-2020
Nowość
Lampa Art déco
Lampa Art déco czechy szkło wymiary wysokość 72cm szerokość 92 cm
26-05-2020
Nowość
PORCZAK Antoni (ur. 1945r.)
Zapałki
Rzeźba Antoniego Porczaka "Zapałki" brąz sygnowany wymiary 38 cm wysokość 13 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
Paw
Rzeźba Bronisława Chromego "Paw" brąz wymiary 35 cm wysokość 45 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
ŚLIWA Aleksander (ur. 1948)
Popiersie dziewczynki
Rzeźba Aleksandra Śliwy "Popiersie dziewczynki" kamień mielony sygnowana wymiary 39 cm wysokość
22-05-2020
Nowość
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Macierzyństwo , 1950
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Macierzyństwo" gips sygnowana na podstawie datowana 50 wymiary 86 cm wysokość 18 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Niccolò Paganini , 1955
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Niccolò Paganini" brąz sygnowany na podstawie datowany 55 wymiary 55 cm wysokość 24 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Krystyna , 1957
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Krystyna" drewno sygnowana na odwrocie datowana 57 wymiary 45 cm wysokość 33.5 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziewczynka z sankami , 2002
Rzeźba Pawła Erazmusa "Dziewczynka z sankami" brąz sygnowana na sankach datowana 2002 wymiary 32cm wysokość podstawa 36.5 na 15 cm
22-05-2020
Nowość
Powłoka Królowej
Rzeźba Marka Jurka "Powłoka Królowej" brąz sygnowana na podstawie wysokość 50 cm
22-05-2020
Nowość
Ludzie
Rzeźba Marka Jurka "Ludzie" brąz sygnowana na boku podstawy wymiary 29.5 cm wysokość podstawa 12 cm na 13
22-05-2020
Nowość
Rynek Krakowski , 2000
Obraz J. Wójcika "Rynek Krakowski" olej płótno sygnowany lewy dół datowany lewy dół 2000 rok wymiary 63 cm wysokość 53 cm szerokość
17-07-2018
Matka Boska
Obraz "Matka Boska" Włochy XVIII wiek nie sygnowana po konserwacji wymiary 33 cm na 23 cm
19-05-2020
Karciak - Stół
Stół - Karciak Art Deco blat jest przekręcany na jednej stronie jest szachownica a na drugiej fornir makasar wym wys 72 cm boki 81 na 84 cm
26-03-2015
Dworzanie
Malarstwo włoskie "Dworzanie" (XVII wiek ?) po konserwacji niesygnowany olej płótno wymiary 37 na 47.5 cm
19-05-2020
Aniołek barokowy
Aniołek barokowy, polichromowany, rzeźba drewniana, po konserwacji, wys. 65 cm.
16-12-2011
"Święci"
Obraz "Święci" olej płótno Artysta Nieznany XVII / XVIII wiek
09-06-2017
"Jezdziec"-Płaskorzezba Antoni Hajdecki
Płaskorzezba cynk "Jezdziec" wym 19 na 23.5 na odwrociu autorska nalepka
12-05-2015
GABRYŚ Bogusław (1938 - 2013)
Wstrzymane Słońce , 2009
Płaskorzezba brąz "Wstrzymane Słońce" wym 28 na 21 cm dat 2009 rok
12-05-2015
CHIPARUS Demetre Haralamb (1886 - 1947)
Rzeźba dziewczyny brąz
Rzeźba brąz przedstawia młodą dziewczynę sygnowana na podstawie " D.H.chiparus" wymiary wysokość 41cm z podstawą
05-12-2016
liczba obiektów: 39