Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
PORCZAK Antoni (ur. 1945r.)
Zapałki
Rzeźba Antoniego Porczaka "Zapałki" brąz sygnowany wymiary 38 cm wysokość 13 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
Paw
Rzeźba Bronisława Chromego "Paw" brąz wymiary 35 cm wysokość 45 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
ŚLIWA Aleksander (ur. 1948)
Popiersie dziewczynki
Rzeźba Aleksandra Śliwy "Popiersie dziewczynki" kamień mielony sygnowana wymiary 39 cm wysokość
22-05-2020
Nowość
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Macierzyństwo , 1950
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Macierzyństwo" gips sygnowana na podstawie datowana 50 wymiary 86 cm wysokość 18 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Niccolò Paganini , 1955
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Niccolò Paganini" brąz sygnowany na podstawie datowany 55 wymiary 55 cm wysokość 24 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Krystyna , 1957
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Krystyna" drewno sygnowana na odwrocie datowana 57 wymiary 45 cm wysokość 33.5 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziewczynka z sankami , 2002
Rzeźba Pawła Erazmusa "Dziewczynka z sankami" brąz sygnowana na sankach datowana 2002 wymiary 32cm wysokość podstawa 36.5 na 15 cm
22-05-2020
Nowość
Powłoka Królowej
Rzeźba Marka Jurka "Powłoka Królowej" brąz sygnowana na podstawie wysokość 50 cm
22-05-2020
Nowość
Ludzie
Rzeźba Marka Jurka "Ludzie" brąz sygnowana na boku podstawy wymiary 29.5 cm wysokość podstawa 12 cm na 13
22-05-2020
Nowość
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Pejzaż górski
Obraz Henryka Szczyglińskiego "Pejzaż Górski" akwarela papier tektura sygnowany prawy dół wymiary 14.5 cm wysokość 20 cm szerokość
19-05-2020
Nowość
Matka Boska
Obraz "Matka Boska" Włochy XVIII wiek nie sygnowana po konserwacji wymiary 33 cm na 23 cm
19-05-2020
Nowość
PAŁKA Witold (1928-2013)
Krowy , 2002
Obraz Witolda Pałki "Krowy" olej płótno sygnowany prawy dół na odwrocie dedykacja autorska "Drogiemu Jurkowi na pamiątkę Witold " Datowany na odwrocie 28 03 2002 wymiary 48.5 na 58.5 cm
19-05-2020
Nowość
Dworzanie
Malarstwo włoskie "Dworzanie" (XVII wiek ?) po konserwacji niesygnowany olej płótno wymiary 37 na 47.5 cm
19-05-2020
Nowość
ŻELECHOWSKI Kasper (1863 - 1942)
Krakowianka
Obraz Kacpra Żelechowskiego "Krakowianka" olej tektura sygnowany lewy dół wymiary 48 na 33
19-05-2020
Nowość
Rynek Krakowski , 2000
Obraz J. Wójcika "Rynek Krakowski" olej płótno sygnowany lewy dół datowany lewy dół 2000 rok wymiary 63 cm wysokość 53 cm szerokość
17-07-2018
Karciak - Stół
Stół - Karciak Art Deco blat jest przekręcany na jednej stronie jest szachownica a na drugiej fornir makasar wym wys 72 cm boki 81 na 84 cm
26-03-2015
Aniołek barokowy
Aniołek barokowy, polichromowany, rzeźba drewniana, po konserwacji, wys. 65 cm.
16-12-2011
"Święci"
Obraz "Święci" olej płótno Artysta Nieznany XVII / XVIII wiek
09-06-2017
"Jezdziec"-Płaskorzezba Antoni Hajdecki
Płaskorzezba cynk "Jezdziec" wym 19 na 23.5 na odwrociu autorska nalepka
12-05-2015
GABRYŚ Bogusław (1938 - 2013)
Wstrzymane Słońce , 2009
Płaskorzezba brąz "Wstrzymane Słońce" wym 28 na 21 cm dat 2009 rok
12-05-2015
CHIPARUS Demetre Haralamb (1886 - 1947)
Rzeźba dziewczyny brąz
Rzeźba brąz przedstawia młodą dziewczynę sygnowana na podstawie " D.H.chiparus" wymiary wysokość 41cm z podstawą
05-12-2016
KRCHA Emil (1894-1972)
Jesienn drzewa
Jesienne drzewa - ol./skl., sygn. p.d., wym 49x35 cm.
05-01-2011
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)
"Kościółek"
Obraz Eugeniusz Tukan-Wolski "Kościółek" technika mieszana papier sygnowany lewy dół wymiary 32 cm wysokość 22 cm szerokość
15-03-2018
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
Obraz Feliks Kazimierz Wygrzewalski "Rybacy" olej tektura sygnowany prawy dół
09-06-2017
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Jezus
Obraz Jerzego Dudy-Gracza "Jezus" olej płótno wymiary 84 cm na 180 cm sygnowany prawy dół w górnym prawym rogu rysunek kościoła i napis "...Droga jest światłością .... Jezus jest przy mnie ..Wierzę"
01-05-2019
liczba obiektów: 33