Galeria M
ul. Świdnicka 38a
50-068 Wrocław
71 372 44 96
hello@galeriam.com
poniedziałek - piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (34)
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
Dom Scharouna , 2015
Akwaforta na papierze z 2015 roku, wymiar odcisku płyty 16 x 22 cm, papieru 40 x 28 cm, sygnatura artysty

430 zł

25-05-2020
Nowość
Obserwatorium 12 , 1998
Akwaforta na papierze z roku 1998, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Obserwatorium 9 , 1995
Akwaforta na papierze z roku 1995, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Obserwatorium 4 , 1991
Akwaforta na papierze z roku 1991, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Obserwatorium 3 , 1991
Akwaforta na papierze z 1991 roku o wymiarach 15 x 11 cm / odcisk płyty/ papier 40 x 27 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Obserwatorium , 1990
Akwaforta na papierze z 1990 roku o wymiarach 15 x 11 cm /odcisk płyty/ papier 39 x 16 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Les fleurs de St.
Grafika wykonana w technice sitodruku na papierze o wymiarach 53 x 43 cm, odbitka 90/180

950 zł

22-05-2020
Kobieta komoda , 2012
mezzotinta na papierze, wymiary odcisku płyty: 11 x 11 cm, pełna sygnatura artystki

310 zł

04-05-2020
MAKOWSKA Aleksandra
Śnij dobrze , 2010
mezzotinta na papierze, wymiary odcisku płyty: 20 x 20 cm, pełna sygnatura artystki

370 zł

04-05-2020
MAKOWSKA Aleksandra
Wołam Cię wołam , 2001
mezzotinta na papierze, wymiary odcisku płyty: 20 x 14 cm, pełna sygnatura artystki

390 zł

04-05-2020
MAKOWSKA Aleksandra
Nieustający sprzedwaca lemoniady , 1998
mezzotinta na papierze, wymiary odcisku płyty: 18 x 14 cm, pełna sygnatura artystki

370 zł

04-05-2020
MAKOWSKA Aleksandra
Marianna z głową w niebie , 2005

390 zł

04-05-2020
MAKOWSKA Aleksandra
Dwa brzegi , 2009
mezzotinta na papierze, wymiary odcisku płyty: 23,5 x 41 cm, pełna sygnatura artystki

750 zł

04-05-2020
TELKA-BUDKA Aleksandra (ur. 1956)
Smok szczęścia , 2010
akwaforta na papierze, wymiary odcisku płyty: 20 x 19 cm, pełna sygnatura artystki

630 zł

05-05-2020
Kusi mnie spokój Twojej doliny... , 1995
akwaforta na papierze, wymiary odcisku płyty: 24 x 20 cm, pełna sygnatura artystki

630 zł

05-05-2020
Koncert dla Ciebie , 2012
akwaforta na papierze, wymiary odcisku płyty: 22 x 20 cm, pełna sygnatura artystki

630 zł

05-05-2020
GAWLIKOWSKA Anna
Przytul , 2018
linoryt na papierze, wymiary 15 x 21 cm, pełna sygnaruta artystki

250 zł

05-05-2020
GAWLIKOWSKA Anna
Niesłoń , 2019
linoryt na papierze, wymiary 15 x 21 cm, pełna sygnatura artystki

250 zł

06-05-2020
GAWLIKOWSKA Anna
Małpy 1 , 2018
linoryt na papierze, wymiray 15 x 21 cm, pełna sygnatura artystki

250 zł

05-05-2020
GAWLIKOWSKA Anna
Lisek i Ptak , 2018

250 zł

05-05-2020
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwforty na papierze z 2011 roku, wymiary odcisku płyty 34 x 32 cm, papieru 66 x 51 cm, odbitka e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwaforty na papierze z 2011 roku, odcisk płyty 34 x 32 cm, papier 66 x 51 cm, odbita e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwaforty na papierze z 2011 roku, odcisk płyty 34 x 32 cm, papier 66 x 51 cm, odbitka e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwaforty na papierze z roku 2011, wymiary odcisku płyty 34 x 32 cm, papieru 66 x 51 cm, odbitka e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
JAWORSKA Danuta (ur. 1951)
La fillette de St.Paul
Grafika wykonana w technice sitodruku na papierze o wymiarach 64 x 29 cm, odbitka 101/180, sygnatura artystki

850 zł

22-05-2020
liczba obiektów: 34