Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (161)
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Pływaczka , 1955
tusz, kredka/papier; 77,5 x 40,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI 1955"

Proweniencja:
- dar artysty

35 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Ogród 3 , 2023
akryl/płótno; 50 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „OGRRÓD 3” / 50 x 40 cm / 2023 r."

4 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Śnieg , 2023
akryl/płótno; 50 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „ŚNIEG” / 2023 r. / akryl na płótnie / werniks"

4 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Chwasty , 2024
akryl/płótno; 70 x 50;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „CHWASTY” / 70 x 50 cm / 2024 r. / akryl na płótnie / werniks"

5 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Sól , 2024
akryl/płótno; 50 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „SÓL 2024 r. / 50 x 40 cm / akryl na płótnie / werniks"

4 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Kostka brukowa
akryl/płótno; akryl/płótno;
sygn. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / KOSTKA BRUKOWA / 50 x 80 cm / akryl na płótnie / werniks"

5 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Buldożer , 2023
akryl/płótno; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „Buldożer” 2023 r. / 100 x 70 cm / werniks"

9 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Smog , 2023
akryl/płótno; 150 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „SMOG 2023 r. / 150 x 100 cm / werniks"

11 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Matka Boska Smogowa , 2023
akryl/płótno; 190 x 100 cm;sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / MATKA BOSKA / SMOGOWA / 2023 r. / 190 x 100 cm"

15 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Dym , 2023
akryl/płótno; 190 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „DYM” / 2023 r. / 190 x 100 cm / akryl na płótnie / werniks"

15 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Smog w parku 3 , 2024
akryl/płótno; 120 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „Smog w parku 3” / 120 x 70 cm / 2024 r. / werniks"

9 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
Smog w parku 4 , 2024
akryl/płótno; 120 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / Smog w Parku 4 / 2024 r. / akryl na płótnie / 120 x 90 cm"

10 000 zł

19-11-2024
Nowość
CYGAN Michał (ur. 1989)
PIes , 2023
akryl/płótno; 140 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „PIES” / 140 x 100 cm / 2023 r. / werniks"

10 000 zł

19-11-2024
Nowość
Projekty modowe - zestaw 18 rysunków
technika mieszana, piórko, flamaster, kalka techniczna/papier;
część prac sygnowana i datowana

do zestawu dołączone:
- zaproszenia na pokazy mody
- czasopismo „MODA”, Wydawnictwo WATRA, nr 118, 1984 (zawiera reprodukcje projektów artystki)

6 000 zł

07-05-2024
Kopa siana
olej, tektura; 17,5 x 22,5 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: "Iw. Trusz"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

25 000 zł

15-06-2023
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
Jarmark
technika mieszana/papier;
sygn. l. d.: "Kanelba" (ołówkiem) oraz p. d.: "RK" (ołówkiem);
wym.: 21,5 x 26 cm w św. p-p.

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kanada

11 000 zł

14-12-2023
SCHINAGEL (SZINAGEL) Emil (1899-1943)
Martwa natura na tle architektury
olej/płótno;
sygn. l. d.: "Schinagel";
wym.: 72 x 49 cm

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków

11 000 zł

13-12-2023
KUS Agata (ur. 1987, Krosno)
Hounds of Love II , 2013
kolaż, rysunek/papier; 46 x 34 cm;
na odwrocie wklejka z opisem: "Agata Kus / Hounds of Love II / 46 x 34 cm / drawing, collage / pen, …[?], photo / 2013" (drukiem)

"Pod płaszczykiem emocji", Galeria Szara Kamienica, Kraków

28 000 zł

13-06-2024
MALECKI Aleksander Władysław (1836-1900)
Pejzaż wiejski , 1884
olej/płótno; 22 x 28,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: „W. Malecki / 1884”;

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

95 000 zł

11-06-2024
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Widok przez Pont de la Concorde na Chambre des... , 1912
olej, tektura; 45,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: a. karpiński _ Paryż 1912.;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Chambre des députés w Paryżu / a. karpiński 1912

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

140 000 zł

08-12-2022
Polne kwiaty , 1922
olej/tektura;
sygn. i dat. l. d.: "a. karpiński. 1922. II";
na odwrocie oznaczenie: "T / 31" oraz napisy;
wym.: 68 x 98 cm

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków

45 000 zł

13-12-2023
MAZURKIEWICZ Alfons (1922 Dusseldorf - 1975 Wrocław)
Kompozycja III , 1971
tusz lawowany, gwasz/papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: "Am. 71" (tuszem)

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 800 zł

08-05-2024
Kompozycja II , 1971
tusz lawowany/papier; 42 x 29,5 cm;

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 800 zł

08-05-2024
LENICA Alfred (1899 - 1977)
akwarela, ołówek/papier; 29,5 x 21 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: "lenica" (ołówkiem)

Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście
- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

5 500 zł

08-05-2024
LENICA Alfred (1899 - 1977)
węgiel, sangwina/papier; 28 x 41 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: "lenica" (kredką)

Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

7 000 zł

08-05-2024
/7
liczba obiektów: 161