Galeria Quantum
Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (177)
Jarosław Kukowski "
"Otchłani patrząc w Oczy" olej na płycie 94x115 cm,
Jarosław Kukowski , Seria Freski
info@galeria-quantum.pl

Jarosław Kukowski

80 000 zł

20-06-2024
Nowość
Ewa Kukowska, "Akt 1", cena 17 000 zł
Ewa Kukowska, "Akt 1", olej na płycie, 80 × 120 cm

17 000 zł

23-10-2017
MARKOVYCH Anastazja (ur. 1979)
Anastazja Markowicz, „Magia”, cena 6 000 zł

olej na płótnie, 30×50 cm

6 000 zł

23-09-2016
"Sen o wolności"

olej na płótnie, 100 x 100 cm

19 000 zł

22-03-2017
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)

olej na płótnie, 80 × 60 cm

8 500 zł

31-08-2016
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
Daniel Pielucha, "Pegaz", cena 9 000 zł

olej na płótnie, 69 × 87 cm

9 000 zł

17-08-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Wojowniczka”, cena 9 000 zł , 2015

olej na płótnie, 60 × 60 cm

9 000 zł

05-09-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Mój Antyk Epizod 2″, cena... , 2016

olej na płótnie, 100 × 70 cm

11 000 zł

05-08-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Mój Antyk Epizod 1″, cena... , 2016

olej na kartonie, 70 × 100 cm

11 000 zł

05-09-2016
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957, Cieplice)
"Bogata panna i słomiany rozwodnik"

olej na płótnie, 100 x 110 cm

13 000 zł

14-05-2017
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 x 30 cm

1 000 zł

02-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 30 x 40 cm

1 000 zł

31-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 x 30 cm

1 000 zł

31-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 30 x 40 cm

1 000 zł

31-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 × 30 cm

1 000 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Tunelen”, cena 2500 zł

olej na płótnie, 100 x 60 cm

2 500 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Magical garden”, cena 2500 zł

olej na płótnie, 100 x 60 cm

2 500 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Ex-machina”, cena 2 500 zł

olej na płótnie, 90 x 70 cm

2 500 zł

05-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 80 x 80 cm

2 500 zł

05-09-2016
SZUTTER Edward (ur. 1957, Bolesławiec Śląski)
Edward Szutter, „Bez tytułu”, cena 24000 zł

olej na płótnie, 146×116 cm

24 000 zł

11-07-2016

olej na płótnie, 116×146 cm

24 000 zł

27-07-2016
Edward Szutter, „Bez tytułu”, cena 22 000 zł

olej na płótnie, 116x146 cm

22 000 zł

03-07-2016
PELLO Ewa (ur. 1964)
Ewa Pello, „Związani”, cena 6000 zł
pastel na papierze, 65×50 cm

02-09-2016
PELLO Ewa (ur. 1964)
Casting w Bibliotece

olej na płótnie, 130 x 75 cm
sygnatura na dole po prawej stronie

13-01-2017
PELLO Ewa (ur. 1964)
"Blue Muse"

olej na płótnie, 100 x 70 cm

25 000 zł

08-03-2017
ROGALEWSKA-KUKOWSKA Ewa (ur. 1976)
Ewa Kukowska, „Portret”, cena 12 000 zł
olej na płótnie, 50 x 65 cm

12 000 zł

19-08-2016
Ewa Kukowska, "Okno 3"
Ewa Kukowska, "Okno 3", olej na płycie, 122 x 80 cm

18 000 zł

07-12-2017
Ewa Kukowska „Przemowa 1” olej na płycie, 80x100cm
Ewa Kukowska

17 000 zł

10-10-2021
Ewa Kukowska

17 000 zł

10-10-2021
PAULSKA Graszka (ur. 1958)
Tryptyk

Tryptyk, Graszka Paulska, Pastel, tryptyk 150x65cm (element 50x65cm)

09-12-2014
STEC Grzegorz (ur. 1955, Kraków)
"Śmierć klauna" , 1991

olej na płótnie, 81 x 58 cm

19 000 zł

06-04-2017
"Tragarz wszystkich kości" , 2005

olej na płycie, 50 x 50 cm

12 000 zł

18-04-2017
"Spotkanie" , 1991

olej na płycie, 20 x 53 cm

7 000 zł

09-04-2017
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Jacek Pałucha, „Nurek”, 6 500 zł

olej na płótnie, 64 x 80 cm

6 500 zł

20-08-2016
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Jacek Pałucha, „Jeleń na rykowisku”, cena 2 800 zł

olej na płótnie, 33 x 38 cm

2 800 zł

20-08-2016
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Jacek Palucha „Wersalowa orkiestra” 90×120, (105×135 z ramą) akryl/płótno

9 000 zł

13-05-2017
SZYNKARCZUK Jacek (ur. 1979)
Jacek Szynkarczuk Arena Mund
Jacek Szynkarczuk „Arena Mundi”, 80×100 cm, w ramie 120×100 cm, olej na płótnie

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

02-06-2018
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka, „Czekając na tramwaj”
giclee oprawione, 60 × 54 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

23-06-2016
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka, "Country Easter”

giclee oprawione, 65,5 × 54 cm

03-07-2016
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka, "Bibliotama"

akryl na płótnie, 54 × 67 cm

17-12-2014
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka „Sierra telegraphica”, cena 2500 zł

giclee oprawione, 58 × 54 cm

2 500 zł

27-07-2016
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka "Stworzenie wody”

giclee oprawione, 69 × 58 cm

19-08-2016
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
"Nie trzaskać drzwiami"

giclée na papierze, 54 x 61,3 cm, odbitka 3 z 19

2 500 zł

17-07-2017
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
"Kalendarz jabłkowy" , 2012

giclée, papier, 63,9 x 63,7 cm

2 500 zł

26-02-2017
PAWLUŚKIEWICZ Jan Kanty (ur. 1942 r., Nowy Targ)
De Revolutionibus , 2017

grafika żel-art, 21 x 29 cm

1 200 zł

21-09-2017
"Tempura" , 2017

grafika żel-art, 21 x 29 cm

1 200 zł

04-09-2017
"Pyramidal (3)" , 2016

grafika żel-art, egz. 2/50, 55 x 38 cm

2 690 zł

09-10-2017
"Dzień Ugrowy" , 2016

2 450 zł

11-09-2017
LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
Janusz Lewandowski, „Chochoł”,

olej na płycie, 90×130 cm

27-07-2016
Janusz Lewandowski, "Poryw wiatru" , 2010

olej na płótnie, 80 × 110 cm

26-11-2014
Janusz Lewandowski, "Modlitwa", , 2010

olej na płótnie, 100 × 145 cm

18-07-2016
Janusz Lewandowski, "Exodus", , 2010

olej na płótnie, 130 × 100 cm

05-08-2016
Janusz Lewandowski, "Chłopiec w drzewie" , 2012
olej na płótnie, 86 × 118 cm

11-07-2016
"Widnokrąg" , 2018
olej na płycie, 55 x 67 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

11 000 zł

16-02-2018
"Pajęczyna" , 2018
olej na płycie, 30 x 39 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

4 400 zł

14-02-2018
"Niobe" , 2018
olej na płycie, 33 x 50 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

11 000 zł

21-02-2018
"Modlitwa" , 2018
olej na płycie, 56 x 70 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

11 000 zł

16-02-2018
"Melancholia" , 2018
olej na płycie, 40 x 50 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

11 000 zł

12-02-2018
"Melancholia II" , 2018
olej na płycie, 40 x 50 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

11 000 zł

14-02-2018
"Cisza leśna" , 2018
olej na płycie, 40 x 60 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

11 000 zł

12-02-2018
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Parowozachod Jarosław Jaśnikowski
Jarosław Jaśnikowski "Parowozachod" 80x60 cm, w ramie 100x80 cm
info@galeria-quantum.pl
02-06-2018
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
ZEGAR XLIII, Jarosław Kukowski, wymiary 102x102x7cm
Jarosław Kukowski

tel. 696 46 16 16

info@galeria-quantum.pl

45 000 zł

02-01-2023
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Portret Mężczyzny, olej na płycie, 100x80cm , 2005
Jarosław Kukowski „Portret Mężczyzny” olej na płycie, 100x80cm
Obiekt został sprzedany

85 000 zł

21-05-2021
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Jarosław Kukowski "Libretto cieni" Seria Złota
Olej na płycie 70x100 cm
info@galeria-quantum.pl
Jarosław Kukowski
Obiekt został sprzedany

75 000 zł

31-05-2024
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Dotyk Człowieka
Dotyk Człowieka, Jarosław Kukowski, olej na płycie, wymiary 70x50 cm
Jarosław Kukowski

tel. 696 46 16 16

info@galeria-quantum.pl

22-03-2022
SIERKO Joanna (ur. 1960r.)
„Niedokończona kolacja – Jesień II”

olej na płótnie, 146 x 97 cm

45 000 zł

23-03-2017
SIERKO-FILIPOWSKA Joanna (ur 1960r. Białystok)

olej na płótnie, 116 x 81 cm

09-03-2016

olej na płótnie, 80 x 120 cm

42 000 zł

30-09-2016

olej na płótnie, 140 x 95 cm

45 000 zł

30-09-2016
STOLORZ Józef (ur. 1950, Katowice)
Józef Stolorz, "Zmartwychwstanie", cena 6000 zł , 2008
olej na płótnie, 55 x 61 cm

09-12-2014
Józef Stolorz, "Blues (in d-moll)", cena 3500 zł
olej na płótnie, 27 x 33 cm

09-12-2014
BĄK Karol (ur. 1961)
Maska, Karol Bąk
"Maska" , Karol Bąk olej na płótnie, 40 x 40 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

02-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Zwiastun karmazynu”
Karol Bąk, „Zwiastun karmazynu” 100×100 cm, olej na płótnie
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

27-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Wachlarz zdarzeń”
Karol Bąk, „Wachlarz zdarzeń” 100×100 cm, olej na płótnie
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

22-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Pióropusz”, cena 29 000 zł

olej na płótnie, 100 × 100 cm

29 000 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Bez tytułu” , 2016

olej na płótnie, 40 × 30 cm

08-07-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Time IV" , 2016

olej na płótnie, 80 × 70 cm

06-04-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Kokon", cena 7 500 zł

olej na płótnie, 30 x 40 cm

7 500 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk „Sen pereł”
Karol Bąk „Sen pereł”, olej na płótnie, 90×90 cm, z ramą 108×108 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

24 000 zł

16-10-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk „Poławiaczka Pereł”
Karol Bąk „Poławiaczka Pereł”, 30×40 cm, olej na płótnie, 2018
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

21-12-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty świt III" , 2016

olej na płycie, 50 x 60 cm

17 000 zł

21-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty Świt II" , 2016

olej na płótnie, 60 x 60 cm

25 000 zł

12-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Wybór" (z cyklu "Maski") , 2016

olej na płótnie, 70x70 cm
sygnatura w prawym dolnym rogu

29 000 zł

20-12-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
"Woman in time" , 2017

olej na płótnie, 150 x 100 cm

55 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Portret ezoteryczny" , 2016

olej na płycie, 60 x 60 cm

24 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Pani Labiryntu" , 2017

olej na płótnie, 120 x 90 cm

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"P.M.S." , 2015

olej na płótnie, 130 x 90 cm

05-06-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Nimb" , 2017

olej na desce, 40 x 30 cm

17 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Metamorfoza Europy" , 2017

olej na płótnie, 150 x 120 cm

60 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Hot heaven" , 2017

olej na płótnie, 70 x 50 cm

25 000 zł

02-10-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Harpie" , 2016

olej na płótnie, 80 x 60 cm

31-03-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „S+R” , 2014

metalowy sztyft na papierze, złoto, srebro, spinacz biurowy,
48 x 48 cm

03-01-2015
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „Mermaid” , 2013
pastel na papierze, 65 x 71cm

28-06-2016
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „La Piovra” , 1996

pastel na papierze, śr. 52cm

09-12-2014
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „Hermesa” , 2013

pastel na papierze, 28x31 cm

09-12-2014
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, Córka Gorgony , 2011
pastel na papierze, śr. 53 cm

 SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW
tel. 501 734 883
info@galeria-quantum.pl

19-04-2016
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Tajemnica" , 2013

pastel na papierze, 100 x 70 cm

10-08-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Studium do obrazu Mermaid" , 2013

pastel na papierze, 71 x 66 cm

04-08-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Powrót króla" , 2015

olej na płótnie, 73 x 55 cm

31-07-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Meduza K-2" , 2017

pastel na papierze, 90 x 45 cm

17 000 zł

26-06-2017
REĆKO-RAPSA Krzysztof (ur. 1959, Koszalin)
Krzysztof Rećko-Rapsa, cena 2500 zł

Krzysztof Rećko-Rapsa, olej na płótnie, 60x50 cm

2 500 zł

02-04-2015
WIŚNIEWSKI Krzysztof (ur. 1960, Chełmża)
„Dolina królów" , 2015

olej na płótnie, 140 x80 cm

12 000 zł

08-07-2016
"Magellan" , 2017

olej na płótnie, 90 x 70 cm

12 000 zł

24-08-2017
"Ikar" , 2014

olej na płótnie, 120 x 80 cm

12 000 zł

08-07-2016
"Exodus" , 2016

olej na płótnie, 120×80 cm

28-06-2016
"Czas snu w Dover" , 2015

olej na płótnie, 120 × 80 cm

18-10-2016
"Ateńskie lato" , 2016

olej na płótnie, 120 x 80 cm

30-01-2017
"Ateńska zima" , 2016

olej na płótnie, 120 x 80 cm

12 000 zł

30-01-2017
"Amen" , 2012

olej na płótnie, 100 x 100 cm

09-12-2016
"Abyss" , 2015

olej na płótnie, 120 x 80 cm

12 000 zł

01-09-2017
NOVAK-ZEMPLIŃSKI Maksymilian (ur. 1974)
Maksymilian Novak-Zempliński, „Lokomotywa”
Maksymilian Novak-Zempliński, „Lokomotywa” olej na płycie 2008, 125 x 250 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

11-07-2018
KOŁPANOWICZ Marcin (ur. 1963, Kraków)
Marcin Kołpanowicz, "Volcanopolis" , 2014

olej na płótnie, 100x100 cm

09-12-2014
Marcin Kołpanowicz, "Przebudzenie", , 2016

66×66 cm ( w ramie 86×86 cm), pastel na papierze

05-05-2016
Marcin Kołpanowicz, "Plac Meduzy", cena 8 000 zł , 2014

olej na płótnie, 100 x 75cm

8 000 zł

31-08-2016
Marcin Kołpanowicz, "Nowe Jeruzalem"

olej na płótnie, 100x100 cm

01-08-2015
Marcin Kołpanowicz, "Indian Summer" , 2013

olej na płótnie, 100x100 cm

09-12-2014
'Eurobabel" , 2016

giclée na płótnie, 95 x 66 cm, praca oprawiona

2 100 zł

13-09-2017
"Schody do nieba" , 2017

giclée, płótno, 95 x 95 cm

2 800 zł

05-10-2017
"Fungopolis"

2 800 zł

06-09-2017
"Cataractopolis” , 2012
27-12-2016
KASZEWSKI Michał (ur. 1988, Radom)
„Człowiek” Michał Kaszewski
„Człowiek” 100x100cm, olej na płótnie, SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

13-03-2018
„Agawa” , 2016

olej na płótnie, 90 x 120 cm

7 000 zł

30-11-2017
"Agawa" , 2016
olej na płótnie, 100 x 130 cm

11 000 zł

07-12-2017
SĘTOWSKI Mikołaj (ur. 1987, Częstochowa)
Mikołaj Sętowski, "Świątynia Temidy"

olej na płótnie, 100x130 cm

25-01-2016
Mikołaj Sętowski, "Jeździec znikąd"

olej na płótnie, 100x120 cm

25-01-2016
"Totem" , 2017

olej na płótnie, oprawiony, wymiary 100 x 120 cm (podane bez ramy)

06-03-2017
"100 dni..." , 2017

olej na płótnie, 100 x 120 cm

11 500 zł

28-09-2017
DEMATTE Mirko
Mirko Dematte, "Evoluzione V", cena 22 000 zł , 2011

wys. 74 cm, ekologiczne drewno Woodn

22 000 zł

17-12-2014
DEMATTE Mirko
Mirko Dematte, "Costruzioni Contemporanee 3" , 2014

80x80 cm, technika mieszana

17-12-2014
DEMATTE Mirko
Mirko Dematte, "Costruzioni Contemporanee 1" , 2014

100x100 cm, technika mieszana

17-12-2014
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Świadectwo z autostrady, cena... , 2013

akryl na płótnie, 46x61cm

9 000 zł

16-09-2016
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Łowca śmieci, akryl na płótnie,... , 2013

akryl na płótnie, 41×51 cm

8 000 zł

25-04-2016
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Tranzytem w podwórku babci,... , 2013

akryl na płótnie, 46x61cm

9 000 zł

16-09-2016
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Pozostawiając za sobą ruiny,... , 2013

akryl na płótnie, 41×51 cm

8 000 zł

25-04-2016
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Podążając za kablem... , 2013

akryl na płótnie, 46×61 cm

9 000 zł

25-04-2016
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Na tych samych falach, cena 24... , 2013

akryl na płótnie, 122×122 cm

24 000 zł

16-09-2016
CAVIEDES Pablo (ur. 1971)
Pablo Caviedes, Lecąc wzwyż, cena 8 000 zł , 2016

akryl na płótnie, 41×51 cm

8 000 zł

16-09-2016
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Rafał Olbiński, „Bez tytułu”

olej na płótnie, 32 × 42 cm

23-06-2016
Rafał Olbiński, Bt (odbitka II z X)

odbitka II z X, serigrafia, 42 x 29,5 cm

13-02-2016
Bez tytułu , 2017

serigrafia, odbitka I z XX

2 000 zł

30-10-2017
"Wzlot" , 2017

serigrafia (odbitka II/XX)

1 800 zł

20-03-2017
"Wzlot" , 2017

serigrafia na papierze, odbitka II z XX

1 800 zł

20-07-2017
"Tace"

serigrafia (odbitka VI z X), 36,5 x 52 cm

1 200 zł

21-02-2017
"Safona"

serigrafia na papierze, odbitka II z X

1 400 zł

25-07-2017
"Power of Persuasion" , 2017

olej na płótnie, 81 x 61 cm

39 000 zł

25-09-2017
KOPERA Tomasz Alen (ur. 1976, Kożuchów)
Tomasz Alen Kopera, „B16″
Tomasz Alen Kopera, „B16″, olej na płótnie, 61×76 cm, 2016

28 000 zł

28-03-2018
Tomasz Alen Kopera, "IIL"

olej na płótnie, 62 x 72 cm

20-12-2014
Tomasz Alen Kopera, "F13" , 2013

olej na płótnie, 92 x 72 cm

20-12-2014
"U14"

olej na płótnie, 76 x 91 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu

23-01-2017
"ILL"

olej na płótnie, 72 x 62 cm, sygnatura w lewym dolnym rogu

23-01-2017
"AD17" , 2017

olej na płótnie, 90 x 80 cm

32 000 zł

02-03-2017
KOSTECKI Tomasz (ur. 1964)
Tomasz Kostecki, Grand Prix Monaco
olej na płótnie, 100x80 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

03-07-2016
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
Tomasz Sętowski Rozgrywka
Tomasz Sętowski „Rozgrywka”, rzeźba, brąz 20x26 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl
04-06-2018
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
„Magiczny pokój”

olej na płótnie, 100 x 60 cm

19-08-2016
Tomasz Sętowski, „Zdobycie Troi”
Tomasz Sętowski, „Zdobycie Troi”, olej na płótnie,100×90 cm,
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

40 000 zł

13-12-2018
Tomasz Sętowski, „To tylko sen” , 2016

akwarela, 50 x 40 cm

22-07-2016
Tomasz Sętowski, „Pojedynek” , 2016

akwarela, 50 x 40 cm

22-07-2016
Tomasz Sętowski, „Niezwyciężony”, akwaforta
Tomasz Sętowski, „Niezwyciężony”, akwaforta, 25×39 cm, w ramie: 46×60 cm,
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 602 697 742

info@galeria-quantum.pl

3 600 zł

29-03-2018
Tomasz Sętowski, „Lot”, cena 15000 zł

olej na płótnie, 50 x 70 cm

15 000 zł

19-08-2016
Tomasz Sętowski, „Kuglarze”, cena 12 000 zł

olej na płótnie, 40 x 30 cm

12 000 zł

19-08-2016
Tomasz Sętowski, „Incitatus”, olej na płótnie
Tomasz Sętowski, „Incitatus”, olej na płótnie,120×120 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

38 000 zł

13-12-2018
Tomasz Sętowski, „Ikona czasu”, cena 3 800 zł

akwaforta, 38x26 cm, w ramie 46 x 58 cm

3 800 zł

11-09-2016
Tomasz Sętowski, serigrafia

serigrafia, 30 x 28 cm

04-01-2015
Tomasz Sętowski, "Niezwyciężony"

akwaforta, 37 x 22 cm

18-07-2016
Tomasz Sętowski, "Królowa i jeźdźcy burzy"

akwaforta, 44 x 27 cm

18-07-2016

rzeźba ceramiczna z gliny szamotowej, długość 76 cm, wysokość 44 cm

17 500 zł

04-11-2017
"Selfi na dworze" , 2016

akwarela, 25 x 35 cm, tytuł, sygnatura, czas oraz miejsce powstania na dole obrazu

3 600 zł

24-01-2017
"Patronka zbłąkanych dusz" , 2017
olej na płótnie, 90 x 130 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

13-12-2017
"Kości zostały rzucone" , 2016

akwarela, 25 x 35 cm

24-01-2017
"Aberracja matrycy czasu" , 2017
olej na płótnie, 110 x 70 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

18-09-2017
SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
Wojciech Siudmak, "Rêve étrange"

akwarela, 35x25 cm

12-10-2016
MURZYN Zbigniew (ur. 1953, Lębork)
Zbigniew Murzyn, "Ul. Mariacka", cena 3 000 zł

olej na płótnie, 65x50 cm

3 000 zł

02-04-2015
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Zdzisław Bekśiński, grafika

grafika komputerowa, 45x65 cm

04-01-2015
Zdzisław Beksiński, grafika

grafika komputerowa, 65x60 cm

04-01-2015
Zdzisław Beksiński, Bez tytułu
olej na płycie, 132x98 cm
Galeria Quantum
tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

17-12-2014
akryl na płycie, 98x98 cm
Galeria Quantum
tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

21-04-2015

olej na płycie, 86 x 71 cm

27-02-2017
liczba obiektów: 177