złoto pr. 0,750, matowione
emaila: granatowa, zielona, czerwona i pomarańczowa
długość: naszyjnika 90 cm; chwostu: 5,5 cm; bransolety: 20 cm
masa brutto: 115,51 g
stan zachowania: prawdopodobnie wtórne zapięcia
ID 3128/KGS
01-09-2023
złoto
koral rzeźbiony w formie kwiatów i liści
masa: 19,60 g, wymiary broszy: 5,5 x 6 cm, długość kolczyków: 3,5 cm
stan zachowania: brosza z niewielkimi ubytkami, jeden kolczyk po reperacji
ID 1050/KGS
19-04-2021
złoto dmuchane pr. 0,750
grawerowane motywy floralne
szerokość broszy: 5,5 cm, długość kolczyków: 2,8 cm; masa brutto: 30,35 g
stan zachowania: lekkie zarysowania i wgniecenia na powierzchni
ID 1308/KGS
07-07-2021
złoto pr. „56”, trójbarwne, elementy wstęgi satynowane, dukatowane, grawerowane
16 półpereł
sygn.: „фA”, „1878”
wymiary: kolczyki: 5 x 2 cm
brosza: 5,5 x 3,5 cm
masa brutto: 23,07 g
ID 2334/KGS
27-12-2022
KOLIA ZŁOTA ZE SZMARAGDAMI, XXI W.
złoto pr. 0,750
28 szt. szmaragdów ł. ~ 7,00 ct
62 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,65 ct H-L/P
długość: 44 cm
masa: 25,03 g