Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (139)
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Pamiątka z Piekar Śląskich , 1970
technika mieszana, olej/płótno;
wym.: 60,5 x 81 cm;

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Górny Śląsk

140 000 zł

14-12-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Grawitacja , 1986
olej, akryl/płótno;
sygn. p. d.: "Jan Dobkowski";
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "Jan Dobkowski / „GRAWITACJA” 1986 / 80 cm x 60 cm / olej+acryl";
wym.: 80 x 60 cm

Proweniencja:

100 000 zł

14-12-2023
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)
"Panorama historycznej Palestyny" , 1934
akwarela, gwasz na papierze
99 x 320 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Jaxa | 1934".

95 000 zł

13-10-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Scena bitewna"
olej na płótnie
111 x 157 cm
niesygnowany.

54 000 zł

13-10-2023
PANKIEWICZ Józef (1866 Lublin - 1940 La Ciotat, Francja)
JABŁKA I PAPRYKA
"Jabłka i papryka" ol/pł o wym. 26,4 x 31,7 cm, sygnowany p/g "Pankiewicz" . Na krosnach ślady nalepki i nieczytelny napis olówkiem. Obraz powstał ok.1919 r. Do pracy dołączone potwierdzenie p. Anny Tyczyńskiej.

130 000 zł

29-09-2023
Antykwariat Garbary
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
“Dziewczyna w chuście”
Pastel na papierze, sygnowany l. ś. “T.Axentowicz”.

Wymiary w ramie: 83x65,5 cm (66x49 cm)

79 000 zł

12-09-2023
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
“Pejzaż”, 1939 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. “JH 39”.

Wymiary w ramie: 62x54 cm (45x37 cm)

55 000 zł

28-08-2023
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Kraina fantazji
Wymiary: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności

69 900 zł

20-08-2023
artofpoland.pl
Olej na płótnie, sygnowany p.d. cyrylicą: “E.Khilkova”.

Wymiary w ramie: 80x70 cm (59x49 cm)

65 000 zł

11-07-2023
liczba obiektów: 139