Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (113)
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Praga , 2008
olej, płótno, wym. 150x110 cm

85 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu , 1914
gwasz/tektura, wym.: 47,7 x 40,3 cm, sygn. i dat. p. d.: „LWyczółkowski / 1914”, na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Abe Gutnajera z opisem pracy

130 000 zł

24-12-2019
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Diabolina" , 2015

60 000 zł

09-10-2019
Galeria Foksal 17
KARKOSZKA Ida (ur. 1985)
Deko , 2007
seria: 1/5, 2007 r, aluminium, wym.: 38 x 160 x 60 cm, podstawa: 60,5 x 100,5cm

60 000 zł

05-10-2019
Sopocki Dom Aukcyjny
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Galeria Foksal 17
"Drzewo życia" , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 150 cm x 100 cm. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu. ID 4254

50 000 zł

09-07-2019
Galeria Foksal 17
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Jesień"
pastel na papierze
58 x 45 cm
niesygnowany

68 000 zł

21-05-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
STERN Jonasz (1904-1988)
Krajobraz , 1976
olej, kolaż, płótno, wym. 44x55 cm, sygnowany i datowany na froncie, na odworciu nalepka z opisem i nalepka z wystawy indywidualnej artysty w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku w 1977 r. z nr kat. 24.

75 000 zł

27-02-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
"Kirasjerzy"
olej na płótnie, ok. 1835-1840 roku, 55,5 x 67,5 cm, nie sygnowany.

Praca opisana i reprodukowana m.in:
- katalog wystawy "Koń w malarstwie i rzeźbie polskiej", TPSP Kraków 1913, s. 29

390 000 zł

22-11-2018
liczba obiektów: 113