Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
PUCHALSKI Włodzimierz (1909 Most Wielkie k. Lwowa - 1979 Wyspa Króla Jerzego)
SŁOWIK I ŻABKA
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski i nalepka wystawowa (I WYSTAWA FOTOGRAFIKI, WROCŁAW, 1948).

więcej na: www.galeriarafal.com

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
SOWY
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 40 x 30 cm (52,5 x 42,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski i nalepka wystawowa (I WYSTAWA FOTOGRAFIKI, WROCŁAW, 1948).

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
PISKLĘTA CZAJKI
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski i dwie nalepki wystawowe.

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
MŁODE CZAPLE W GNIEŹDZIE
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), opisana na odwrocie, stempel autorski.

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
MŁODE BĄKI
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski.

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
KOSZATKA
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), opisana na odwrocie, stempel autorski i nalepka wystawowa (III Międzpnardowa Wystawa Fotografii w Egipcie, 1949).

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
Szabla pruska marynarska
stal, brąz, bakelit, drut mosiężny; dł. całk. 92 cm dł. głowni 78 cm

2 200 zł

06-05-2021
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Kindżał kaukaski
kon. XIX w., stal, srebro, drewno-heban; dł. całk. 45 cm dł. głowni 22,5 cm

1 800 zł

06-05-2021
BOLIŃSKA-GLOKSIN Helena (1908 Lublin - 1985 Warszawa)
"Katedra w Płocku"
olej, płótno 70 x 55 cm sygn. p.d.: H. Bolińska

3 500 zł

06-05-2021
liczba obiektów: 4000