Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Olej na płótnie pt. "Zorza polarna" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 24 cm x 18 cm z 2019 roku pt. "Pastoralny" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Pastoralny" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 24 cm x 18 cm z 2019 rpku pt. "Pastoralny" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
NEHRING Maciej (1901-1977)
Pejzaż wiosenny
Leśna droga akwarela, papier, wym. 47 x 37 cm w świetle passe-partout sygnowany l.d.: 'Maciej Nehring'

1 600 zł

17-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Cyna srebrzona; wys. 14 cm., wym. podstawy 27x35 cm Puncowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2007. taca secesyjna, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900r.

1 300 zł

17-02-2020
Nowość
Talerz dekoracyjny, Rosenthal, 1929 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Średnica: 30 cm

1 200 zł

17-02-2020
Nowość
GRUZEWSKI Cezary Barnaba
Untitled 786
obraz, szkic/akryl, wym.: 45 x 38 cm, sygn.: C. Gruzewski

1 550 zł

15-02-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
Wazon Art Deco, Huta Józefina, ok. 1930 r.
Wazon szklany, barwiony w masie, cięty.

Wysokość 22 cm, średnica 20 cm.

1 200 zł

15-02-2020
Nowość
SOCHA Piotr
Flegmatyk , 2017
żywica patynowana,
wym. 36 x 30 x 30 cm

2 400 zł

14-02-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
TACA, Warszawa, Norblin, 1850 r.
fornir mahoń, plater na miedzi, wym. 66,6 z uchem 75x 52 cm. Z dwoma uchwytami, z drewnianym lustrem, kołnierz dekorowany winną latoroślą, Puncowanie: w owalu Warszawa / Norblin / & Co 1850 naprawiana Warszawa, Norblin, 1850 r.

2 000 zł

13-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 4000