Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
EILE Marian (1910 Lwów - 1984)
"Abstrakcja" , 1961
akryl, akwarela na papierze
8,5 x 12,5 cm
sygnowana i datowana w lewym, dolnym rogu: "Eile 61".

1 500 zł

23-12-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KRAUSS-FRANK Robert 1893 Fürth - 1950 Monachium)
"Nocna serenada" , 1919
olej na desce
33 x 17 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Frank-Krauss | 1919"

Na odwrocie autorska dedykacja w języku niemieckim: "Ein ständchen der Tochter | meines Gönner's Sander | Zurn Gedenken | Robert Frank-Krauss | Mchn. Juni 1919"

2 800 zł

23-12-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec"
miękki werniks, tinta na papierze
32 x 25 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "JWojnarski" oraz ołówkiem poniżej kompozycji: "JWojnarski".

W lewym, dolnym rogu autorski opis: "odb. własnoręczna" i pieczątka.

1 200 zł

23-12-2020
WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, 2 poł. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, wys. 65 cm, śr. wlewu 34,5 cm

3 000 zł

22-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Żardiniera ażurowa, Plaue, Schierholz, k. XIX w.
Patera ażurowa, porcelana malowana ręcznie, złocona, wym. 40x17,5x12 cm Turyngia, Plaue, Schierholz, k. XIX w.

1 250 zł

22-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Binb Red , 2020
akryl na płótnie, 2020
65 x 90 cm

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@flowarthouse.com

4 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
Round Trip , 2020
akryl na płótnie, 2020
65 x 90 cm

3 500 zł

21-12-2020
Flow Art House
THRSM , 2020
akryl na płótnie, 2020
100 x 200 cm

4 500 zł

21-12-2020
Flow Art House
BVW , 2020
akryl na płótnie, 2020
60 x 50 cm

3 500 zł

21-12-2020
Flow Art House
liczba obiektów: 4000