Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Arpad Forgo De Bipolar, 45x21x 5 cm , akryl ,... , 2015

4 300 zł

31-07-2020
Nowość
Galeria MILANO
DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
"W dzień handlowy"
olej na tekturze
24 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "W. Dmytryszyn".

1 600 zł

31-07-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
ŻABOKLICKA-BUDZICHOWA Maria (1924-1977)
"Behemot i Małgorzata" , 1976
olej na płótnie
80 x 60 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "mż | 76".

4 800 zł

31-07-2020
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Zimowy pejzaż z chatami"
olej na płótnie
50 x 61 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "WIKTOR KORECKI".

4 600 zł

31-07-2020
Nowość
BUKOWSKI Jan (1873-1943)
"Zachód słońca"
olej na tekturze
40 x 32 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "JAN BUKOWSKI".

2 800 zł

31-07-2020
Nowość
BUKOWSKI Aleksander (ur. 1913)
"Wysokie świerki"
olej na tekturze
40 x 32,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "JAN BUKOWSKI 1932".

2 800 zł

31-07-2020
Nowość
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Pokłon Trzech Króli" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "StefMrożewski" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "1935 MS".

1 000 zł

31-07-2020
Nowość
PRIECHENFRIED Alois Heinrich (1867 - 1953)
"Talmudysta"
olej na desce
12 x 9,5 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "Priechenfried".

3 900 zł

31-07-2020
Nowość
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel na papierze
37 x 28 cm
sygnowany w prawym, dolnym: "St. Górski".

4 000 zł

31-07-2020
Nowość
liczba obiektów: 4000