Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
talerz porcelanowy z herbem polsko-saskim.
talerz porcelanowy, o średnicy 25,5 cm, ażurowy, z dekoracją malowaną naszkliwnie, od spodu sygnatura mal. złotem "AR" Europa 2 poł. XIX w.

1 600 zł

14-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Tańcząca guwernantka, Karl Ens, 1930 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wymiary: 26x31x16 cm

1 800 zł

14-10-2019
Nowość
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

4 900 zł

11-10-2019
Patera porcelanowa w formie kosza, ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 10x29x22 cm

1 200 zł

11-10-2019
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Ekspedycja , 2019
Technika : szkic ołówkiem
Podłoże: papier
Wymiary: 29,5cm x 42 cm
Link: https://szokart.com/produkt/ekspedycja/

3 800 zł

10-10-2019
Galeria Sztuki SZOKArt
brąz, odlew cyzelowany; wys. 4 cm, dl. 14 cm, szer. 7 cm; Warszawa, firma Braci Łopieńskich; Fabryka Artystyczna Wyrobów z Bronzu i Srebra Bracia Łopieńscy

1 800 zł

10-10-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Talerz dekoracyjny, Miśnia, 1763-1774
Talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, częściowo złocony z ażurowym zdobieniem, sygnowany znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Średnica: 23 cm

1 900 zł

10-10-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Ostatni promień słońca , 2019
Olej na płótnie,51 x 51 cm
Obraz sygnowany

3 300 zł

09-10-2019
Galeria Bellotto
Patera, pocz. XIX w.
Patera w stylu biedermeier z ręcznie malowanym, częściowo złoconym szkłem rubinowym na podstawie ze srebra pr. 13.

Wysokość: 20 cm

1 800 zł

09-10-2019
liczba obiektów: 4000