Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
MUCHA Grażyna
Jesienna łąka , 2020

1 990 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
WIERKOWSKA-ROGOWSKA Iwona
Abstrakcja , 2017

1 500 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
złoto pr. ok. 0.585 (14k), 22 szt. diamentów łącz. ok. 0.17 ct., K/SI, 8/8, 5 szt. rubinów łącz. ok. 0.30 ct., 2/3, d/d, 2 perły hodowane, 6-7 mm., złotnik KN.

3 500 zł

23-05-2020
Nowość
Galeria 32
BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
Koń - odpoczynek przy zagrodzie
konik w ulewie obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 50x39 cm. Sygnowany na dole po prawej R.Breintenwald.

2 500 zł

22-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
KRUSZEWSKI Józef Wincenty (1853 - 1920)
"Lajkonik na krakowskim Rynku"
akwarela, tusz na papierze
37 x 52 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "J. Kruszewski".

3 400 zł

22-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
FARA Józef (1908 - 1973)
"Podkrakowskie Bielany" , 1970
olej na tekturze
29,5 x 49 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "JózefFara | Bielany, 26/4 70.".

1 500 zł

22-05-2020
Nowość
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
"Na Nowym Kleparzu" , 1962
akwarela, flamaster na papierze
17 x 24 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. PODSADECKI" oraz datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "KLEPARZ NOWY - 23.8.1962".

1 200 zł

22-05-2020
Nowość
TETMAJER-NAIMSKA Jadwiga (1891-1975)
"Bałwan"
olej na tekturze
29,5 x 23 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "JT".

3 200 zł

22-05-2020
Nowość
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwaforty na papierze z roku 2011, wymiary odcisku płyty 34 x 32 cm, papieru 66 x 51 cm, odbitka e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
Nowość
Galeria M
liczba obiektów: 4000