Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Lampa Secesja
Lampa Secesja szkło wymiary wysokość 118 cm szerokość 45 cm
26-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Lampa Art déco
Lampa Art déco czechy szkło wymiary 97 cm wysokość 68 cm szerokość
26-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Lampa XIX wiek
Lampa XIX wiek szkło kryształowe wiedeń wymiary 97 cm wysokość 56 cm szerokość
26-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Lampa międzywojenna
Lampa międzywojenna brąz - mosiądz - szkło wymiary 112 cm wysokość 73 cm szerokość
26-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Lampa Art déco
Lampa Art déco czechy szkło wymiary wysokość 90 cm szerokość 74 cm
26-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Lampa Art déco
Lampa Art déco czechy szkło wymiary wysokość 72cm szerokość 92 cm
26-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Uchwyt do szklanki tzw. podstakannik, srebro, pr. 84, wys.6,8 cm. śr. podstawy 7,7 szklanki 6,5cm.; waga 87 g. cech. w owalu: 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; złotnik ФГ Gorbunow Fiedor Grigoriew, ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin; Rosja, Moskwa

600 zł

26-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
Dom Scharouna , 2015
Akwaforta na papierze z 2015 roku, wymiar odcisku płyty 16 x 22 cm, papieru 40 x 28 cm, sygnatura artysty

430 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 12 , 1998
Akwaforta na papierze z roku 1998, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
liczba obiektów: 4000