Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
srebro pr. 84, elementy wykonane z kości słoniowej, złocone wnętrze. Wymiary dzbanka: 13 x 23 x 9 cm, wymiary mlecznika 14 x 18 x 10, wymiary cukiernicy: 10 x 11,5 x 6 cm, łączna waga: 1300 g.
18-10-2019
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
srebro pr. 800, wymiary: 14,5 x 42 x 14 cm, waga: 475 g. Żardiniera owalna, ażurowa, wsparta na czterech okrągłych nóżkach Na podstawie znak probierni państwowej – głowa bogini Diany.
18-10-2019
Nowość
STOKFISZ-DELARUE Jan
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-10-2019
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
"Magical dream" 2019, olej płótno, 73x92cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-10-2019
Nowość
KARAFKA OKUTA W SREBRO, Niemcy 2 poł XIX w.
Srebro pr. 800, ażurowy kołnierz z dekoracją figuralną, korek zwieńczony pełnoplastyczną figurą, szlifowane szkło bezbarwne, wymiary 31 x 9 x 13 cm, próby fantazyjne z Hanau.
17-10-2019
Nowość
KARAFKA OKUTA W SREBRO, NIEMCY, 2 POŁ. XIX W.
Srebro pr. 800, ażurowy kołnierz dekorowany bukolicznym motywem putt, korek zwieńczony pełnoplastyczną figurką putta, szlifowane szkło bezarwne, wymiary 31 x 9 x 13 cm, próby fantazyjne z Hanau.
17-10-2019
Nowość
KUFEL SREBRNY Z POKRYWĄ, Rosja, XIX w.
srebro pr. 84, grawerowana dekoracja floralna. Wymiary: 10,5 x 12 x 9,5 cm, waga: 290 g.
17-10-2019
Nowość
Akt przy lampie
M.N. obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym.20 x 14,5 cm, wym w ramie 45,5 x 40 cm. Praca nie sygnowana, okr. międzywojenny XX w.

980 zł

17-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 4000