Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"We wnętrzu"
olej, tektura 20 x 20,5 cm sygn. l.d.: R. Kanelba
09-08-2019
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
"Na targu"
olej, płótno 27,5 x 30 cm sygn. p.d.: H.Epstein 1930
09-08-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Tancerka
Olej/płótno, wymiary 74cm x 54 cm
Sygnowany l.d: , F.M.Wygrzywalski`
09-08-2019
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
porcelana , malatury naszkliwne, wym.8x21x10 cm. Sygnowana: na podstawie ryte wycisk : Nacke i naszkliwnie zielona pieczęć: F w okręgu pod koroną | FRAUREUTH |UNTERGLASUR Niemcy, Saksonia, Fraureuth, Carl Nacke (1876-1948 )

680 zł

09-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon, Rosenthal, po 1980 r.
Wazon; porcelana, sygnowana.

Wysokość: 15 cm

250 zł

09-08-2019
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
KWAK Wiesław (ur. 1963, Sucha Beskidzka)
Ostatni dzwonek-2018/1 , 2018
brąz patynowany
25 cm (wysokość), 7,7 cm (szerokość)

Więcej informacji na stronie Galerii Sztuki ATTIS: www.galeria-attis.pl
08-08-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Para solniczek, XX w.
Para srebrnych solniczek ze szklanym wkładem, dekorowane repusowanym motywem roślinnym.

Wymiary: 4x6x3 cm

650 zł

08-08-2019
WRÓBEL Grzegorz
DOMY_GÓRY 4", 2019 , 2019
akwarela , papier, 76x56 cm, dat, sygn,p.d.
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
+48 504 006 630
08-08-2019
Warsaw Art Gallery
liczba obiektów: 4000