KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1619)
WISIOREK-SERCE, XX w.
złoto pr. 0,750
długość z zawiesiem: 1,3 cm
masa: 0,26 g

ID 2736/KGS
08-03-2023
złoto pr. 0,750
satynowane
grawerowane detale

wymiary: 2 x 1,5 cm z zawiesiem; masa: 1,08 g

ID 2865/KGS
27-04-2023
WISIOREK-RYBA, Włochy, XX w.
złoto pr. nieczytelna (~ 0,750)
grawerowane detale

wymiary: 2,3 x 2 cm z zawiesiem; masa: 1,35 g

ID 2514/KGS
02-02-2023
WISIOREK-PŁETWY, Warszawa, XXI w.
złoto pr. „3”
grawerowane detale

długość: 2,5 cm; masa: 0,86 g

ID 2507/KGS
15-02-2023
WISIOREK-MUCHA, POCZ. XX W.
Wisiorek-mucha, pocz. XX w.

złoto brak pr.
grawerowane detale
1 perła hodowana
wymiary: 1,9 x 2 cm; masa: 0,70 g

ID 3057/KGS
19-10-2023
WISIOREK-MIŚ, Włochy, XX w.
złoto pr. 0,750, dmuchane, matowione
długość: 2 cm z zawiesiem, masa: 1,45 g
sygn.: „VEGA”

ID 2417/KGS
09-02-2023
WISIOREK-LITERKA “C”, XX w.
złoto nieczytelna pr.
1 diament w szlifie 8/8 ~ 0,005 ct H/SI

długość z zawiesiem: 1,5 cm
masa: 0,64 g

ID 1813/KGS
17-02-2022
WISIOREK-LITERA “L”, Włochy, XX w.
żółte i białe złoto pr. 0,750
3 szt. diamentów w szlifach uproszczonych
1 szt. raut diamentowy
/4 szt. ł. ~ 0,02 ct/

wymiary: 2,3 x 1,3 cm; masa: 1,03 g

ID 2114/KGS
13-06-2022
WISIOREK-LEW, XX w.
żółte i białe złoto brak pr.
7 szt. diamentów ł. ~ 0,04 ct H/SI

wymiary: 2,4 x 2,9 cm; masa: 4,00 g

ID 2155/KGS
29-07-2022
WISIOREK-KRZYŻYK, XX w.
białe złoto pr. “14 K”
długość z zawiesiem: 3 cm; masa: 0,66 g
stan zachowania: zadrapania z tyłu

ID 1744/KGS
15-04-2022
WISIOREK-KRZYŻYK, prawd. Francja, pocz. XX w.
wymiary: 4,1 x 2,4 cm z zawiesiem; masa: 2,18 g

ID 2725/KGS
23-03-2023
WISIOREK-KRZYŻYK, koniec XIX w.
złoto, srebro brak pr.
12 leukoszafirów ł. ~ 0,25 ct, oprawa abdek

wymiary: 3,8 x 2,2 cm z zawiesiem; masa: 3,30 g

ID 1947/KGS
15-04-2022
WISIOREK-KRZYŻYK, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
ażurowy

wymiary: 5,7 x 3,2 cm z zawiesiem; masa: 2,65 g

ID 1978/KGS
31-05-2022
złoto pr. 0,750
grawerowane detale

wymiary: 3,9 x 2,3 cm; masa: 1,15 g

ID 2775/KGS
25-04-2023
WISIOREK-KRZYŻYK, Francja, 1 poł. XX w.
złoto pr. 0,750
wymiary: 4,1 x 2,3 cm; masa: 2,24 g

ID 2515/KGS
09-02-2023
WISIOREK-KRZYŻYK, Kijów, Rosja, 1908-1926
złoto pr. “56”
grawerowany detal
inicjały złotnika: “D.G.”
wysokość: 4,2 cm z zawiesiem; masa: 1,54 g

ID 1497/KGS
04-10-2021
złoto pr. “56”
grawerowany detal
inicjały złotnika: “I. Ch. V.”

długość: 3,2 cm; masa: 1,66 g

ID 1498/KGS
04-10-2021
WISIOREK-KRZYŻYK Z GRANATAMI, XX w.
złoto pr. nieczytelna
6 szt. granatów owalnych fasetowanych ł. ~ 1,20 ct

wymiary: 4,4 x 2,5 cm; masa: 3,09 g

ID 2611/KGS
24-02-2023
WISIOREK-KRZYŻYK Z GLORIĄ, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
ażurowy

wymiary: 5,3 cm x 3,3 cm z zawiesiem; masa: 3,61 g

ID 1979/KGS
31-05-2022
WISIOREK-KRZYŻYK AŻUROWY, Francja, I poł. XX w.
złoto pr. 0,750
ażurowy

wymiary: 5 x 3,1 cm z zawiesiem; masa: 3,79 g

ID 1982/KGS
31-05-2022
WISIOREK-KRZYŻYK XX w.
złoto brak pr.
22 szklane kulki
długość: 3,6 cm z zawiesiem; masa: 1,14 g

ID 1616/KGS
18-05-2022
WISIOREK-KRZYŻYK 1 poł. XX w.
złoto brak pr., grawerowane
1 półperła
długość: 3,6 cm; masa: 0,91 g

ID 1617/KGS
18-05-2022
WISIOREK-KOLARZ, XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale

wymiary: 2 x 1,5 cm z zawiesiem; masa: 1,07 g

ID 2706/KGS
24-02-2023
WISIOREK-KAROCA, XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
4 szt. imitacji kamieni ozdobnych
ruchome kółka

wymiary: 3 x 2 x 1,5 cm; masa: 7,70 g

ID 2712/KGS
04-04-2023
WISIOREK-GWIAZDA, Francja, kon. XIX w.
złoto brak pr. (punca głowa konia)
grawerowane detale
perły

średnica: 1,5 cm
długość: 2,7 cm
masa: 1,81 g

ID 2869/KGS
28-04-2023
liczba obiektów: 1619