ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (723)
ŁOPATKA SREBRNA DO CIASTA ART DECO
srebro próby 800, dł.26 cm; waga 151 g. cechowane; 800, znaki firmy i Neumann; Hanau; firma Gebrüder Neumann (zał. 1926), 2 ćw. XX w.

450 zł

31-05-2016
srebro, stal złocona, pr 2, waga 136 g. dł. 27cm., cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej i "SO" Warszawa Stanisław Owczarski lata 1921 – 1931

350 zł

20-03-2018
srebro, próba 3, waga 122g; dł. 30cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, z literą A, próbą 3 i w prostokącie VCD. Wiedeń, firma Vincenz Carl Dub (czynna 1838-1924), lata 1872-192

650 zł

18-12-2019
Łopatka do ciasta srebrna Estonia lata 1920-1924
Łopatka srebrna Estonia lata 1920-1924, srebro pr. 84, waga 52 g. dł. 21,5 cm. cechowana w owalu 84 EW i w kwadracie AT. Estonia lata 1920-1924

380 zł

31-07-2019
Złota broszka-wisior z rubinem, 1 poł. XX w.
złoto, pr. 750, srebro, waga. 9,38 g, rubin w szlifie łezka ok. 0,9 ct, 22 szt. rautów diamentowych, 3 szt. pereł hodowanych słodkowodnych arloantyki.pl

3 800 zł

17-04-2020
dwie szczotki i lusterko; srebro, drewno, szkło, włosie; dł. 22, 16,5 i 27 cm. Puncowanie : półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy JB. Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Johann Beck, po 1888 r. zapraszam www.arloantyki.pl

700 zł

02-03-2020
Zestaw sztućców platerowy Fraget na 6 os/37 szt..
Komplet platerowy na 6 os. 37 szt. Plater, stal nierdzewna , zestaw po 6 łyżek, widelców, noży, łyżek do herbaty, do kawy, widelców do ciasta i łyżeczka do cukru złocona.; razem 37 szt. sygnowane: FRAGET/BM/PLAQE, , na ostrzach Gerlach nierdzewne. Pudełko

1 300 zł

21-05-2020
Zestaw serwetników, Chiny, XIX/XX w.
Para serwetników z kości. kość, na jednym reliefowe scenki rodzajowe na drugim smok, waga. 40 g, wymiary średnica 4,5 cm. wys. 2,5 cm.

500 zł

07-11-2019
porcelana farby naszkliwne, złocenia; sygn. berło kobaltem podszkliwnie : dzbanek wys. 22,5 cm, cukiernica wys. 8,5 cm, śr. 8 cm, mlecznik wys. 8 cm, filiżanki wys. 5,5 cm, śr. 6 cm, spodki śr. 11,5 cm i talerzyki śr. 14,5 cm; Królewska Manufaktura KPM

2 300 zł

02-04-2019
Komplet 6 talerzyków srebrnych pod butelkę, kielichy, srebro próby 800; śr. 13 cm; waga 306 g. Niemcy Gebrüder Kühn - Schwäbisch Gmünd, ok. 1900 k.

950 zł

26-09-2017
Nożyki do owoców. 12szt. Srebro, próba 3, waga 487 g, dł. 17,5 cm. Puncowanie: w owalu C.J.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i W. cecha probierni Warszawskiej. Polska, Warszawa, Jan Cynowski, 1931 – 1939.Model Owczarskiego

1 300 zł

27-11-2019
Zestaw na biurko z postacią kobiety
Kałamarz, porcelana, ręcznie malowana, malatury naszkliwne, złocenia, dwa wyjmowane pojemniki z pokrywkami: na atrament i piasek wys;19cm. szer. 26 cm. Śląsk? 2 poł. XIX w.

1 100 zł

03-12-2018
Zestaw do przypraw Warszawa Fraget XIX w.
plater, szkło, cechowany; w owalu FRAGET, N, Galw., znak firmowy, nr 2178, szkło kryształowe; wys. 23,2 cm, szer. 14,2 cm, głęb. 13,2 cm. 1 buteleczka ukruszona. Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget

780 zł

07-02-2020
Zestaw do alkoholi Art Deco, ok. 1930 r.
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione, miodowe. Wysokość karafki z korkiem 18,5cm, kieliszka 5cm.(jeden uszkodzony), wymiary tacy: 16x32 cm.

700 zł

21-10-2019
Srebro 830; waga: 148 g. bez wkładów 75 g. 3 wkłady szklane, śr. 5 cm. wys.2,5 cm dł. łyżeczek 6 cm. Puncowana:830/ CGHallberg / w kartuszu trzy korony / w kartuszu głowa św. Eryka - punca miejska Sztokholmu / w prostokącie: 06 - punca datująca. w pudeł

950 zł

27-12-2019
cylinder, złoto pr. 585, dekoracja cyzelowana, emalia wielobarwna, tarcza biała emalia, cyfry rzymskie, nr koperty, szwajcarskie znaki probiercze, 0,585. masa brutto: 19,5 g średnica 3 cm Szwajcaria pocz. XXw.

2 000 zł

15-03-2018
pozłacany , śr.46 mm. tarcza czarna. Zegarek kieszonkowy, Roamer , Szwajcaria, Lata 30-ste. XX w.,

600 zł

03-11-2015
Zegar wiszący, drewno złocone, mosiądz, szkło; wys.57 cm, szer. 42 cm, głęb. 15 cm. Szwecja, Sztokholm, firma Rudolf Wennberg, pocz. XX w.

1 000 zł

16-11-2017
Zegar wiszący art deco Junghans, lata 30. XX w.
porcelana, mosiądz, szkło, wym. 26,5x20x5 cm. zegar ścienny, kuchenny, chodzik, tygodniowy. Niemcy, firma Junghans, lata 30. XX w.

450 zł

23-12-2015
różnobarwne gatunki kamienia, marmur, kompozycja metali brązowiona i barwiona; wys. 26 cm, szer. 43 cm, głęb. 10,5 cm; wazony 15 x 8 x 6,8 cm; Francja, l. 30. XX w.; na podstawie obok figurki sygn.: J. DAUVERGNE; mechanizm wytwórni Japy Freres.

1 500 zł

18-12-2019
Zegar kolumienkowy srebrny z lat 1963-1986
Zegar srebrny z lat 1963-1986 marmur, srebro pr. 3; wys. 20,6 cm, szer. 17 cm, głęb. 6,5 cm. Polska XX w.; punce z lat 1963-1986. oraz numer: "687";

2 100 zł

25-05-2020
Wizytownik z figurą Żubra
brąz patynowany, wys. całkowita 16 cm. podstawa 26x19 cm. popielniczka Polska?, okres międzywojenny

750 zł

03-07-2017
Wizytownik srebrny
srebro pr.925, waga 57 g., wym.9,7x6 cm. cechowany; w owalu JG i 925

280 zł

23-10-2019
Wisiorek złoty z turmalinem Warmet lata 1963-1986.
złoto próby 3, Turmalin, waga 4,08 g. 3,3x2,5 mm. cechowane; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak firmowy Warmetu Polska, Warmet, lata 1963-1986

850 zł

16-04-2020
srebro, pr.3,waga 86 g. dł.22 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej, w owalu P.Ł , W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

500 zł

25-06-2018
liczba obiektów: 723