Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2661)
Raster, 150x75 cm, płótno , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Helikopter Szybowiec, 100x73 cm, płótno , 2019

20 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Skocznia/ Zurych 100x100 cm , 2017

5 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Drzewa 1910 132319 , 2018

5 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
PRZYBYLSKI (d'Agardt Przybylski, Nowina Przybylski) Wacław (1869 Jarosławice w Poznańskiem - 1933 Warszawa)
Portret szlachcica
Olej na płótnie, sygnowany podwójnie lg. "Nowina-Przybylski"
Wymiary w ramie: 105x85 cm (81x60 cm).

25 000 zł

30-07-2019
MOIGNIEZ Jules (1835-1894)
"Orzeł"
brąz patynowany
86 x 64 x 40 cm
sygnowany na podstawie: "JULES MOIGNIEZ".

11 000 zł

30-07-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
"Karczma pod lasem" , 1911
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze
27,5 x 45,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Tadeusz Rybkowski 1911 | Karczma pod lasem".

6 800 zł

30-07-2019
FRYSZOWSKI Rudolf (1889-1953)
"Kwitnące jabłonie" , 1923
olej na tekturze
30 x 43 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Fryszowski 1923".

5 600 zł

30-07-2019
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Odpoczynek Walkirii , 2018
Obraz olejny pt. Odpoczynek Walkirii, wymiary 30 cm x 40 cm sygnatura w lewym dolnym rogu.

22 000 zł

30-07-2019
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 2661