Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2676)
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Kolaż , 2018
Rozmiar 100 cm x 70 cm x 0.5 cm

Rok: 2020

Technika: Technika własna

Styl: Ekspresjonizm

Tematyka: Portret

25 000 zł

14-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Kobieta , 2020
Obrazy

Rozmiar 120 cm x 120 cm x 2 cm

Rok: 2020

Technika: Szlagmetal, Olej na płótnie

Styl: Ekspresjonizm

Tematyka: Portret

34 000 zł

14-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
KRZYŻAŃSKI Józef (1898 - 1987)
"Martwa natura", 1955 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany śrd. "Józef Krzyżański 1955".

Wymiary w ramie: 95x80 cm (79x63 cm).

8 500 zł

10-02-2020
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
PEJZAŻ ZIMOWY
Olej, płótno; wym. 98x65 cm. z ramą 115x82 cm. Sygnowany l.d.: J. Grubiński

7 800 zł

07-02-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
"Dwustronna martwa natura"
Olej na kartonie, sygnowany "Zofia Albinowska".

Wymiary w ramie: 62x72 cm (50x60 cm) lub 72x62 cm (60x50 cm).

Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie, w tej samej oprawie po obu stronach.

9 600 zł

07-02-2020
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
"Morfologia duszy" z 2020 roku , 2020
Obraz Jarosława Jaśnikowskiego pt. "Morfologia duszy" rok powstania 2020. Olej na płótnie w formacie 50 cm × 70 cm. Obraz syngnowany w prawym dolnym rogu.

23 000 zł

06-02-2020
Galeria Foksal 17
BĄK Karol (ur. 1961)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

15 000 zł

06-02-2020
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

48 000 zł

06-02-2020
NOVAK-ZEMPLIŃSKI Maksymilian (ur. 1974)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
Szanowni Państwo,

45 000 zł

06-02-2020
liczba obiektów: 2676