Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2663)
BILECKA Marta (ur. 1975)
In Harmony 3 , 2018
Marta Bilecka, In Harmony 3, 2018 r., akryl na płótnie, 70 x 140 cm

5 500 zł

18-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
WICHMANN Georg (1876-1944)
PEJZAŻ KARKONOSKI
obraz malowany techniką olejną na sklejce o wym 56 x 75 cm, sygnowany l/d.

9 800 zł

18-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
KORECKI Wiktor (1890-1980)
„Pejzaż zimowy”
Olej na płótnie, sygn. l.d. „WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 82x112 cm (60x90 cm)

8 800 zł

18-10-2019
Nowość
BEDNARSKA Kamila (ur. 1983, Rzeszów)
Odbicie III , 2018
Kamila Bednarska, Odbicie III, 200 x 100 cm, technika mieszana na płótnie, 2018 r.

5 600 zł

17-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
Miłość II , 2018
Kamila Bednarska, Miłość II, 100 x 100 cm, technika mieszana na płótnie, 2018 r.

5 000 zł

17-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
A5 , 2019
Kamila Bednarska, A5, 180 x 90 cm (dyptyk), technika mieszana na płótnie, 2019 r.

5 400 zł

17-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)
Łódki , 2019
Tomasz Kołodziejczyk, Łódki, 2019 r., akryl na płótnie, 50 x 70 cm

7 800 zł

17-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
Ploteczki , 2019
Tomasz Kołodziejczyk, Ploteczki, 2019 r., akryl na płótnie, 80 x 80 cm

9 500 zł

17-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
„Warszawa”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „Wł. Chmieliński”.

Wymiary w ramie: 70x78 cm (55x65 cm)

9 800 zł

16-10-2019
Nowość
liczba obiektów: 2663