Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2680)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
" Piątka koni", 2011
akwarela, tusz, technika własna, papier
Wymiary: 33x49cm ( w świetle p-p), sygn.p.d.
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
tel:+48 504 006 630

12 000 zł

10-08-2020
Nowość
Warsaw Art Gallery
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
" Tabun z siwkiem", 2011
gwasz, akwarele, tusz, technika własna, papier
wymiary : 33x48,5cm ( w świetle p-p), sygn.p.d.
Certyfikat autentyczności.
info@warsawartgallery.com
tel. +48 504 006 630

11 000 zł

10-08-2020
Nowość
Warsaw Art Gallery
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Mędrzec i dziewczyna" , 2020
Akwarela pt. "Mędrzec i dziewczyna" Tomasza Sętowskiego z 2020 roku. Praca sygnowana przez artystę na froncie w górnej części: T. Sętowsli "Mędrzec i dziewczyna" Akwarela w formacie 33 cm × 24 cm.

6 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Magiczna kula" , 2020
Olej na płótnie pt ."Magiczna kula" Tomasza Sętowskiego. Praca z 2020 roku, w formacie 40 cm × 30 cm, obraz posiada certyfikat autorski z podpisem artysty. Obraz jest oprawiony w szerokie passe-parout oraz prostą, elegancką ramę.

25 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Krakowiaczek"
Olej na sklejce, sygnowany ld. "Jerzy Kossak"

Wymiary w ramie: 64x54 cm (50x40 cm)

19 800 zł

04-08-2020
Nowość
"Trębacz"
Olej na płótnie, sygnowany ld. "Jerzy Kossak"

Na rewersie pieczęć herbowa Kossaków

Wymiary w ramie: 67x48 cm (55x38 cm)

19 200 zł

04-08-2020
Nowość
"Napad wilków", 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld. "Jerzy Kossak 1930"
Na rewersie dwukrotny stempel potwierdzający autentyczność: "Stwierdzam autentyczność tego obrazu Jerzy Kossak oraz pieczęć herbowa Kossaków"
Wymiary w ramie: 47x62 cm (35x50 cm)

19 800 zł

04-08-2020
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
Krakowskie wesele
olej, płótno
wymiary: 48,5 x 68,5 cm
wymiary z oprawą: 69,5 x 89 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

6 500 zł

03-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
PANUFNIK BIELA Iwona
Król lew , 2020
brąz, granit, zielona patyna
Praca unikatowa.
wymiary: 50 cm (wysokość), 30 cm (szerokość)

5 500 zł

31-07-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 2680