Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (115)
Figura brąz z postumentem

55 000 zł

01-06-2020
Antykwariat Marek Wyłupek
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

64 000 zł

29-05-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
"Chmury nad Dnieprem"
olej na tekturze
21 x 28 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "JAN STANISŁAWSKI".

72 000 zł

22-05-2020
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Zimowe zaprzęgi" , 1926
olej na płótnie
100,5 x 159 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski 1926".

54 000 zł

22-05-2020
CHEŁMOŃSKI Józef (1849-1914)
"Kosynier" , 1906
olej na płótnie
87,5 x 67,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "JÓZEF CHEŁMOŃSKI | 1906".

560 000 zł

22-05-2020
WASTKOWSKI Franciszek (1843 - 1900)
"Pejzaż zimowy z wilkami" , 1892
olej na płótnie
60 x 90 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "FWastkowski | 1892.".

58 000 zł

17-04-2020
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Praga , 2008
olej, płótno, wym. 150x110 cm

85 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu , 1914
gwasz/tektura, wym.: 47,7 x 40,3 cm, sygn. i dat. p. d.: „LWyczółkowski / 1914”, na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Abe Gutnajera z opisem pracy

130 000 zł

24-12-2019
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Diabolina" , 2015
Obraz olejny na płótnie z 2015 roku pt." Diabolina" Tomasz Sętowskiego o wymiarach 60 cm x 80 cm, sygnowany na rewersie.

60 000 zł

09-10-2019
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 115