Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (139)
Jan Czajecki "Pierrot z gitarą", Zakopane, 1932 r.
Rzeźba ręczna w drewnie, sygnowana, opisana i datowana od spodu: "Jan Czajecki Zakopane 1932"

Wysokość 31 cm

50 000 zł

14-05-2024
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Obraz 2775 (Przycłapy - wrzesień) , 2002
olej/płyta; 66 x 79 cm. w św. p-p.;
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "DUDA - GRACZ · 2775/2002 ·"
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy: "DUDA-GRACZ / TYTUŁ OBRAZ 2775 (PRZYCŁAPY / - WRZESIEŃ) TECHNIKA olej / WYMIARY 70 x 80 ROK 2002 / UWAGI"

135 000 zł

08-05-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KOBRO Katarzyna (Moskwa, 1898-1951, Łódź)
Akt kobiecy stojący, lata 80.
brąz patynowany, odlew z oryginalnego gipsu (wyk. Gilbert Clementi, Francja); wys. 47 cm;
sygn., oznaczenie egzemplarza oraz odcisk pieczęci odlewni u dołu: "KOBRO CLEMENTI /… (?) HC"

Do rzeźby dołączony certyfikat Gilberta Clementiego.

63 000 zł

08-05-2024
STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)
“Bez tytułu”, 1986 r.
Akryl na płycie pilśniowej, sygnowany i datowany na odwrociu: “1986 H. Stażewski”.

Wymiary: 59x72 cm

99 000 zł

24-04-2024
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
“Chrystus wśród doktorów", ok. 1915-20
Olej na tekturze

Wymiary w ramie: 92x108 cm (55x71 cm)

Na rewersie odręcznie ołówkiem fragmenty z Ewangelii Św. Łukasza (II 47) oraz napisy własnościowe

Załączona opinia z Agencji Art Konsultant, z 2005 r.

99 000 zł

09-04-2024
LINDBERGH Peter (ur. 1944)
Mono Type 2 , 1967
Monotypia na blasze, 4 elementy, sygn. pseudonimem Sultan
46x46x2 cm (każdy kwadrat 23x23x2 cm)
Wystawiana: Galeria Denise René i Hans Mayer, Krefeld , 1969
Reprodukowana: broszura wystawy, Krefeld, 1969
Proweniencja: Dom aukcyjny Dr. Eder, Kolonia

150 000 zł

05-04-2024
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Portret mężczyzny"
węgiel na papierze strukturalnym o wym. 46 x 36 cm, sygnatura l/d "L.Wyczółkowski". Praca powstała po 1881 r kiedy artysta powrócił z Krakowa do Warszawy i zaczął wykonywać portrety i sceny salonowe.

68 000 zł

16-03-2024
Antykwariat Garbary
"Nagonka"
olej na płótnie dublowanym
175 x 260 cm
niesygnowany.
Praca po konserwacji.

86 000 zł

09-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Siedząca kobieta , 1980
brąz patynowany, odlew z oryginalnego gipsu (wyk. Gilbert Clementi, Francja); wys. 19 cm;
sygn., oznaczenie egzemplarza oraz odcisk pieczęci odlewni u dołu: "HC CLEMENTI / … (?) KOBRO"

Dołączony certyfikat podpisany przez Gilberta Clementiego.

145 000 zł

05-01-2024
liczba obiektów: 139