Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (106)
GERSON Wojciech (1831-1901)
"Przy brzegu Wisły" , 1853
olej na płótnie
49 x 61 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "WGerson 1853".

98 000 zł

27-08-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Galeria Foksal 17
"Drzewo życia" , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 150 cm x 100 cm. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu. ID 4254

50 000 zł

09-07-2019
Galeria Foksal 17
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

85 000 zł

21-05-2019
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Jesień"
pastel na papierze
58 x 45 cm
niesygnowany

68 000 zł

21-05-2019
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
"Moczary"
olej na płótnie, 26,2 x 21 cm, sygnowany i opisany w lewym, górnym rogu: "Polesie | J. Malczewski".

82 000 zł

17-04-2019
WYWIÓRSKI GORSTKIN Michał (1861-1926)
"Na wschodnim targu" , 1891
olej na płótnie
52 x 92,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "M. G. Wywiórski".
Praca od 2002 roku znajdowała się w depozycie i była eksponowana w Muzeum Okręgowego im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

105 000 zł

22-03-2019
STERN Jonasz (1904-1988)
Krajobraz , 1976
olej, kolaż, płótno, wym. 44x55 cm, sygnowany i datowany na froncie, na odworciu nalepka z opisem i nalepka z wystawy indywidualnej artysty w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku w 1977 r. z nr kat. 24.

75 000 zł

27-02-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
"Kirasjerzy"
olej na płótnie, ok. 1835-1840 roku, 55,5 x 67,5 cm, nie sygnowany.

Praca opisana i reprodukowana m.in:
- katalog wystawy "Koń w malarstwie i rzeźbie polskiej", TPSP Kraków 1913, s. 29

390 000 zł

22-11-2018
liczba obiektów: 106