Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (108)
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Jelenie" , 1909
akwarela na papier
52 x 69 cm
sygnowana i datowana w lewym, dolnym rogu: "JFałat 909".

62 000 zł

29-03-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
WYWIÓRSKI GORSTKIN Michał (1861-1926)
"Na wschodnim targu" , 1891
olej na płótnie
52 x 92,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "M. G. Wywiórski".
Praca od 2002 roku znajdowała się w depozycie i była eksponowana w Muzeum Okręgowego im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

105 000 zł

22-03-2019
STERN Jonasz (1904-1988)
Krajobraz , 1976
olej, kolaż, płótno, wym. 44x55 cm, sygnowany i datowany na froncie, na odworciu nalepka z opisem i nalepka z wystawy indywidualnej artysty w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku w 1977 r. z nr kat. 24.

75 000 zł

27-02-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
STRZEMIŃSKI Władysław (1893 Mińsk Litewski - 1952 Łódź)
Projekt IX , 1948
technika mieszana/papier, wym.: 41,9 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie: "W. Strz" (ołówkiem)

nalepka z napisem l. d.: "Władysław Strzemiński / Projekt IX 1948";

pieczęć z napisem p. d. (słabo czytelny): "Projekt tkaniny / Łódź 5 VII. 1948"

120 000 zł

03-12-2018
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
Konie na puszcie
olej/płótno, wym.: 68,5 x 121 cm, sygn. p. d.: "L. Gedłek Wien"

65 000 zł

03-12-2018
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
"Kirasjerzy"
olej na płótnie, ok. 1835-1840 roku, 55,5 x 67,5 cm, nie sygnowany.

Praca opisana i reprodukowana m.in:
- katalog wystawy "Koń w malarstwie i rzeźbie polskiej", TPSP Kraków 1913, s. 29

390 000 zł

22-11-2018
Pierścionek z diamentami, współczesny
platyna pr. 0,950, m. 9,38 g
diamenty: 89 szt. łącznie ok. 2,73 ct
(centralny: ok. 1,20 ct, VS/J, szlif brylantowy; 2 szt. łącznie ok. 1,10 ct, VS/G-H; 86 szt. łącznie ok. 0,43 ct, VS/G-H, szlif brylantowy)

60 000 zł

03-10-2018
Sopocki Dom Aukcyjny
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Most , 2009
275x167cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

140 000 zł

04-09-2018
Galeria Foksal 17
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Malarz i modelka, 1904 r.
olej, tektura
40,5 x 32,5 cm
sygn. p.g.: J. Malczew / 1904.

proweniencja:
- kolekcja Władysław Szafera, Kraków

65 000 zł

03-08-2018
Dzielna 3 - galeria dzieł sztuki
liczba obiektów: 108