Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
WALLIS-JONIAK Teresa (ur. 1926r.)
"Na rynku II" , 2020
olej na płótnie o wym. 60x73 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, 600 087 721
wysyłka 24h na terenie kraju - gratis.
05-05-2021
Nowość
Galeria Sztuki FOX
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. cm, Sygnowana kobaltem podszkliwnie: pod koroną dwukrotnie przekreślone S, Niemcy, Scheibe Alsbach , wytwórnia A.W.Fr.Kistera 1900-1972

800 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pojemnik na wonności srebrny Rosja lata 1880-1890,
flakonik na perfumy, srebro, niello, wym.5,5x4x2,3 cm. waga 20 g. Flakonik na olejek różany Rosja lata 1880-1890

950 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
srebro pr.800 wym. 31x20,5x5,5cm., waga 239 g., sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy WTB i 73106. Schwäbisch Gmünd, Silberwarenfabrik Wilhelm Binder (czynna od 1869) Niemcy po 1888 r.

980 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Puderniczka srebrna Kraków, Imago Artis, po 1963.
srebro pr. 3,lustro, waga całk.178 g, śr.11 cm. Puncowana; w owalu litera K, głowa kobiety w chuście i 3 cecha probierni Krakowskiej oraz znak wytwórcy, Imago Artis, Polska, Kraków, Imago Artis, po 1963

550 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Papierośnica srebrna Warszawa lata 1921-1931 r.
Srebro, próba 3, z monogramem wiązanym złotym SZ, waga 123 g, wym.11x8 cm. Puncowanie: w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej oraz w M/W lata 1921-1931r.

550 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Para podstawek srebrnych Warszawa po 1931 r.
Srebro, próby 3, waga 77 g, śr. 10,5 cm. Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej oraz monogram wykonawcy ZJS para talerzyków po 1931r.

440 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
srebro, pr. 12, w. 16 g, dł. 9 cm, monogram, cechowane; Malcz, 12. łyżeczki srebrne muszelkowe Karol Filip MALCZ (czynny od 1828 - 1864) Warszawa, lata 30. XIX w.

620 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Mlecznik platerowy Norblin Lata 1851-1882
plater na miedzi, ; wys.10 cm, cechowany w spłaszczonym owalu; WARSZAWA/NORBLIN & Co, Norblin & Co, k. XIX w. Lata 1851-1882

450 zł

02-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 4000