Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Art Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno zielone o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. 8 szlifów. Wysokość: 13 cm. w stylu Huty Niemen Lata 30-te. XX w.

750 zł

21-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon Huta J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. Art. Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. Wysokość: 15 cm. Numer katalogowy 1060. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska.
Obiekt został sprzedany

1 000 zł

21-10-2019
Art deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno niebieskie; wys. 18 cm; 8 taflowy. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, J. Stolle, ok. 1930 r.

950 zł

21-10-2019
Nowość
Art. Deco , szkło przezroczyste, matowione, szlifowane,; wys. 30,5 cm; wzór z lat 30 XX w.

600 zł

21-10-2019
Nowość
Zestaw do alkoholi Art Deco, ok. 1930 r.
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione, miodowe. Wysokość karafki z korkiem 18,5cm, kieliszka 5cm.(jeden uszkodzony), wymiary tacy: 16x32 cm.

700 zł

21-10-2019
Nowość
MIECZNIK Władysław (1903 - 1989)
GÓRAL, 1 poł. XX w.
brąz, marmurowa podstawa, 34 x 13 x 13 cm, na podstawie nalepka ‘WYTWÓRNIA ARTYSTYCZNA | WŁADYSŁAW MIECZNIK | WARSZAWA, UL. NOWOGRODZKA 4.
18-10-2019
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
RZEŹBA JEŹDZIEC, Polska l. 30 XX w.,
brąz, marmurowa podstawa, wymiary: 32 x 28 x 10,5 cm. Prawdopodobnie statuetka będąca nagrodą w zawodach jeździeckich. Niewielkie wgniecenie w bocznej partii rzeźby.
18-10-2019
Nowość
SREBRNA PATERA, NIEMCY 2 POŁ. XIX w.
srebro pr. 800, repusowana, grawerowana od spodu: „1866. 25 Listopada 1891 Współpracownicy”, wymiary: 35 x 30,5 x 30,5 cm, waga: 1100 g. Na trzonie patery cecha kupiecka "C. SCHWARTZ".
18-10-2019
Nowość
SREBRNE PUDŁO NA CYGARA, POLSKA1 poł. XX w.,
srebro próby 3. Wymiary: 25 x 17 x 6 cm, waga: 1540 , złocone wnętrze.
18-10-2019
Nowość
liczba obiektów: 4000