Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Dobra Noc
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 46cm x 38cm
https://szokart.com/produkt/dobra-noc/
19-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki SZOKArt
Figura Ptaka , Hutschenreuther, G.GRANGET XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie;, szkliwiona, wys. 23,5 cm. Sygn: w owalu kroczący w lewo lew i data1814 stempel zielony podszkliwnie: HUTSCHENREUTHER / GERMANY / KUNST ABTEILUNG |4, wycisk w masie porcelanowej z sygnaturą artysty: G.GRANGET

950 zł

19-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Figurka porcelanowa gila , Rosenthal, po 1957
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt; wyciskiem: 1244 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt/R; wyciskiem: H.MEISEL/ proj. Hugo Meisel 1887-1966 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-02-2020
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
"Zastanawiające" 2019, olej na płótnie, 60x70cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-02-2020
Nowość
SÓWKA Erwin (ur. 1936)
"RADOSNY DZIEŃ" , 2020
olej na płótnie o wym. 50x70 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel. 600 087 721
18-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Labirynt sennych wizji , 2017
Olej na płótnie, format: 100 cm x 80 cm, 2017 r. Obraz jest oprawiony format w ramie 130 cm x 110 cm
18-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
liczba obiektów: 4000