Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (38)
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Pejzaż górski
Obraz Henryka Szczyglińskiego "Pejzaż Górski" akwarela papier tektura sygnowany prawy dół wymiary 14.5 cm wysokość 20 cm szerokość
19-05-2020
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Jezus
Obraz Jerzego Dudy-Gracza "Jezus" olej płótno wymiary 84 cm na 180 cm sygnowany prawy dół w górnym prawym rogu rysunek kościoła i napis "...Droga jest światłością .... Jezus jest przy mnie ..Wierzę"
01-05-2019
MAREK Józef (ur. 1922 r.)
Powłoka Królowej
Rzeźba Józefa Marka "Powłoka Królowej" brąz sygnowana na podstawie wysokość 50 cm
22-05-2020
MAREK Józef (ur. 1922 r.)
Ludzie
Rzeźba Józefa Marka "Ludzie" brąz sygnowana na boku podstawy wymiary 29.5 cm wysokość podstawa 12 cm na 13
22-05-2020
ŻELECHOWSKI Kasper (1863 - 1942)
Krakowianka
Obraz Kacpra Żelechowskiego "Krakowianka" olej tektura sygnowany lewy dół wymiary 48 na 33
19-05-2020
POCIECHA Michał (1852 Prokocim-1908 Kraków)
Obraz Michała Pociechy akwarela tektura papier sygnowany prawy dół wymiary 30.5 cm wysokość 54 cm szerokość
29-04-2019
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
"Kwiaty w wazonie" , 1925
Obraz Mieczysława Reyznera "Kwiaty w wazonie" olej tektura sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1925 rok wymiary 95 cm wysokość 67 cm szerokość
07-12-2018
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziewczynka z sankami , 2002
Rzeźba Pawła Erazmusa "Dziewczynka z sankami" brąz sygnowana na sankach datowana 2002 wymiary 32cm wysokość podstawa 36.5 na 15 cm
22-05-2020
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Obraz Seweryna Bieszczada akwarela tektura papier sygnowany prawy dół wymiary 27.5 cm wysokość 40.5 cm szerokość
29-04-2019
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Niccolò Paganini , 1955
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Niccolò Paganini" brąz sygnowany na podstawie datowany 55 wymiary 55 cm wysokość 24 cm szerokość
22-05-2020
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Macierzyństwo , 1950
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Macierzyństwo" gips sygnowana na podstawie datowana 50 wymiary 86 cm wysokość 18 cm szerokość
22-05-2020
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Krystyna , 1957
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Krystyna" drewno sygnowana na odwrocie datowana 57 wymiary 45 cm wysokość 33.5 cm szerokość
22-05-2020
PAŁKA Witold (1928-2013)
Krowy , 2002
Obraz Witolda Pałki "Krowy" olej płótno sygnowany prawy dół na odwrocie dedykacja autorska "Drogiemu Jurkowi na pamiątkę Witold " Datowany na odwrocie 28 03 2002 wymiary 48.5 na 58.5 cm
19-05-2020
liczba obiektów: 38