Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (207)
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
RYNEK W BYTOMIU
akwaforta na papierze (karta o wym. 31 x 25 cm), opis i sygnatura ołówkiem pod wyciskiem. 1 ćw. XX w.

360 zł

14-04-2020
puzderko szkło opalinowe
puzderko szkło opalinowe, średnica 10 cm Czechy 1 poł. XX w

240 zł

15-03-2019
Portret Pani Arnold -Boninger de domo Carstanjen
portret reprezentacyjny pani Arnold-Boninger de domo Carstanjen, olej na płótnie o wym. 129 x 84 cm, kopia portretu malarza sygnującego się monogramem JPL z 1795 wykonana w 2 poł. XIX w. Sygnatura kopisty nieczytelna.

9 000 zł

19-10-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
POPIELNICZKA REKLAMOWA NORBLIN , 1934
POPIELNICZKA REKLAMOWA "NORBLIN" NA 125 LECIE FIRMY (1809-1934). wym. 8 x 14 cm, sygnatura firmy na spodzie.

250 zł

28-11-2018
Plan bitwy pod Wrocławiem 1757 r
miedzioryt kolorowany, wym. 23 x 31 cm, (w świetle passe-partout) Niemcy 2 poł. XVIII w.

400 zł

24-04-2019
Lufa stalowa, oksydowana dług. 230 mm (z warkoczem - 305 mm), kal. 13 mm, gwintowana, na zewnątrz ośmiogranna na całej długości.Zamek kapiszonowy.Lufa sygnowana "H.GRZYBOWSKI/KONIGL OBERBUCHSENMACHER/IN DANZIG". Stalowa blacha zamkowa,kurek i kabłąk

6 000 zł

07-11-2017
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH TPM
patera z grubościennej porcelany, dekoracja plastyczna, malowana, złocenia, śr. 26 cm, Wałbrzych TPM 2 poł. XIX w.

160 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA JAWORZYNA
patera porcelanowa z uszami, śr. 27,5 cm, dekoracja malowana i złocona. Jaworzyna Śląska 3 ćw. XIXw. 2 szt. a 120 zł

120 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA KPM WAŁBRZYCH
paterka o śr. 21,5 cm,plastyczna dekoracja, malowana, złocona, KPM Wałbrzych. 2 poł. XIX w.

180 zł

10-03-2020
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH CT
patera porcelanowa z uszami, średnica 26 cm, kalka podmalowana, złocenia. 3 ćw. XIX w. Wałbrzych CT

120 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH KPM
dwie patery o średnicy 25 cm. porcelana grubościenna z dekoracją malowaną i złoceniami, Wałbrzych KPM 2 poł XIX w 2 szt a 120 zł.

120 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA JEDLINA ZDRÓJ
patera porcelanowa z uszami, średnica 24 cm, dekoracja, malowana i złocona, Jedlina Zdrój, Suliszów , 4 ćw. XIX W.

240 zł

10-03-2020
PATERA PORCELANOWA CT WAŁBRZYCH
patera porcelanowa z ozdobnymi, ażurowymi uszami, dekoracja malowana i złocona, Wałbrzych 2 poł. XIX w.

180 zł

10-03-2020
patera porcelanowa z uszami , śr. 31,5 cm ażur,dekoracja kalka, podmalowana. złocenia. Wałbrzych Carl Tielsch 1 ćw. XX w.

240 zł

04-03-2020
PATERA PORCELANOWA
patera porcelanowa o średnicy 30 cm, dekoracja plastyczna, malowana i złocona. Wałbrzych Carl Tielsch, ok. poł. XIX w.

320 zł

11-03-2020
PAPIEROŚNICA ZŁOTA Z EMALIĄ
papierośnica złoto 585, masa 79,230 g. wymiary 7,5 x 5 cm. Zdobiona białą emalią, niello i w medalionie z bukietem kwiatów 11 rozetami diamentowymi ok. 0,04 ct. oraz szafirem syntetycznym *( kaboszon 5,5 x 3,5 mm). Niemcy 1 ćw. XX w

13 000 zł

29-04-2020
NÓŻ KARD
nóż wschodni, kard, długość całkowita 25,2 cm.Głownia stalowa z dekoracja trawioną obustronnie, oprawa kość zwierzęca inkrustowana, mosiądz, brak pochwy, Turcja, XIX w.

900 zł

12-02-2019
nożyce do obcinania knotów
nożyce do obcinania knotów , mosiądz Norblin Warszawa XIX/XX w
14-02-2018
naszyjnik z korali naturalnych
naszyjnik z korali naturalnych- cztery sznury , masa 136,6 g zapięcie srebro XX w

4 500 zł

24-02-2017
Naga tancerka proj Carl Werner , okr.międzywojenny XX w
figurka porcelanowa,malowana, wys 26 cm, Huitschenreuther Selb,Miemcy, swygnowana na podstawie C.Werner.

1 200 zł

12-12-2014
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 60 x 48 cm, sygn p/d.

1 900 zł

08-12-2018
MODLIBOWSKI ALEKSANDER ( 1890-1975) WIDOK NA... , 1948
obraz malowany techn. olejna na tekturze o wym. 45 x 37 cm, sygn. i dsat p/d 1948 r

1 900 zł

08-12-2018
liczba obiektów: 207