CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (38)
Kielich do wina, około 1730 r
Kielich do wina, szkło bezbarwne, dmuchane, strefowo wypukle szlifowane . Dolny Śląsk ,Kotlina Jeleniogórska, ok. 1730 roku, wysokość 19 cm, średnica 8 cm
21-03-2018
01-10-2018
Hełm Indo-Perski
Hełm Indo-Perski Kula Chud ,XIXw. wym.wys.27cm,średnica18cm
Dzwon w formie półkuli, stalowy,pokryty trawioną i grawerowaną dekoracją o motywach floralnych w połączeniu z elementami pisma arabskiego
28-11-2017
Francuska szyfoniera II połowa XIX wieku
22-06-2020
05-05-2020
Figurki
Para figurek porcelanowych,Kogut i Kura,
projekt:prof.LubomirTomaszewski,1957 rok,Wałbrzych
09-07-2018
22-11-2018
29-03-2020
19-04-2020
Dekoracyjny talerz
Majolika włoska, dekoracja w stylu "grotesque", sygnowany 'GINORI' - Richard Ginori, Florencja Włochy, XIX wiek
średnica 42 cm
03-06-2019
Biurko z otwieranym blatem, fornirowane brzoza karelska, konstrukcja w typie mebli angielskich jednak intarsja w formie orła dwugłowego wskazuje na tereny austriackie.
wys. 92 cm, szer. 108 cm, gł. 49 cm.
16-05-2019
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
27-04-2020
STRYJEŃSKA Zofia (1894-1976)
Strój ludowy , 1939
Strój ludowy,tabl.29,pochoir ręcznie kolorowany gwaszem/papier,sygn.p.d.Z.Stryjeńska,1939rok
wym.50cmX39.5cm
21-04-2017
liczba obiektów: 38