KOZICZAK Justyna (ur. 1991)
Wymiary: 60 x 80 cm
Technika: olej na płótnie
Sygnatura: na odwrociu
Ukończyła Wydział Ceramiki i Szkła na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Zajmuje się konserwacją szkła i ceramiki, tworzy rzeźby, obiekty z tych materiałów i porcelany. Maluje również obrazy na płótnie techniką olejną oraz wypalane ogniem na blasze. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i organizowała indywidualne m.in.: Exodus w wrocławskim Centrum Kultury Bakara oraz w galerii Pokutua w Zdunach.