MUDA/MUNKE Wojciech
Obraz pt. "Moja galaktyka". Praca w technice mieszanej olej + akryl na płótnie z wykorzystaniem farb Maimeri, obraz jest zawerniksowany satynowym werniksem.
Wymiary 40 × 30 cm, praca z 2021. Sygnatura: front, lewy, dolny róg oraz na rewersie.
cena: 10 000 zł
estymacja: 8000 - 11000