OSTROWSKA Leokadia (1875-1952)
olej na tekturze
24 x 31,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "M. Ostrowska 1932 r".
Na odwrocie autorski napis: "'Łazienki' w Warszawie | Maria Ostrowska 1932 r" oraz pieczęć składu materiałów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie, ulica Basztowa