SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
Olej na płótnie, 48x36 cm, sygn.lewy dolny:
"Władysław Szerner iun. Monachium". Praca z dobrego okresu twórczości gdy artysta przebywał w stolicy Bawarii. Więcej na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
T.5026306