BROSZA ROSYJSKA, XIX/XX wiek ,

Drukuj

złoto pr. '56'
1 szt. diament ~ 0,88 ct J/VS
sygn.: ΑЛ
masa: 5,37 g

ID 833/KGS

Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności.

27-11-2020
data dodania
O szczegóły zapytaj naszego eksperta: paluch@karea.pl lub 882 700 336
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
www.karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Inne obiekty na sprzedaż:
data dodania: 27-08-2020
KOLCZYKI DŁUGIE Z AKWAMARYNAMI, Włochy, XX w.
data dodania: 27-08-2020
data dodania: 27-08-2020
data dodania: 27-08-2020
PIERŚCIONEK KOKTAJLOWY Z KWARCEM RÓŻOWYM XX w.
data dodania: 27-08-2020
data dodania: 27-08-2020