3 sznury korali z jasnego koralu “pelle d’angelo”
owalne zapięcie szufladkowe z mikromozaiką przedstawiającą antyczne ruiny (ubytki), oprawa z laki
dł.: 43 cm; masa: 70,60 g
ID 1283/KGS
Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności.