MALINOWSKI Andrzej (1882 Czempin - 1932 Poznań)
Olej na tekturze, 36x65cm,
sygnowany lewy dolny: A.Malinowski
Kolekcja 30 prac aukcyjnych z kategorii "Zima w przedwojennym malarstwie" na stronie :
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt : tel.502630650