Galeria Stalowa

XLV STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

01.12.2021 środa

19:00

Galeria Stalowa

ul. Stalowa 26

03-426 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 15% opłatę do ceny sprzedaży.

104 obiekty
001
001

Patera, 2021

kamionka, 5 x 44 x 15 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

002
002

Ilona FORYŚ (ILAFO) (ur. 1980, Wieluń)

Niedźwiedź, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

003
003

Nenufary, 2020

akryl, płótno, w oprawie, 62 x 82 cm 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

004
004

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978, Warszawa)

Kolaż, 2018

papier, 40 x 30 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

005
005

Anna BARYŁA (ur. 1983)

Gruszki

olej, płótno, 70 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

006
006

Milczenie, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

007
007

FCKN_Beautiful, 2021

olej, płótno, 120 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

008
008

Wanda KOŁACZYŃSKA (ur. 1946, Urzecz)

Rumianki, 2020

olej, płótno, w oprawie, 58 x 47,5 cm 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

009
009

Czarno-białe metamorfozy Kandinsky'ego, 2020 - 2021

tusz, papier, oprawa, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

010
010

We Africa, 2020

olej, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

011
011

Nad rozlewiskiem, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

012
012

Przepowiednia, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

013
013

Wielbłąd przez ucho igielne, 2021

linoryt, 55,50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

014
014

Miasto I, 2019

akryl, płótno, 40 x 20 cm

Cena wywoławcza:

1 100 zł

015
015

Chwila, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

016
016

18-EP1, 2018

żywica, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

3 000 zł

017
017

Szczelina synaptyczna, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

018
018

320, 2021

olej, płótno, 110 x 80 cm

Cena wywoławcza:

3 600 zł

019
019

Wydma, 2018

olej, płótno, 62 x 62 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł

021
021

Balet

technika własna, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

022
022

Sunrise, Sunset 1, 2021

długopis żelowy, akryl, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

840 zł

023
023

Detroit, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

950 zł

024
024

Martwa natura z gruszką, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

025
025

Joanna ADAMEK (ur. 1968, Warszawa)

Rudbekie, 2015

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

026
026

Ona, 2021

akryl, płótno, 74 x 54 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

027
027

Zmierzch II, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

028
028

Abstrakcja, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

029
029

Emilia RUSIN (ur. 1986)

Pojana, 2012

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

030
030

Satellite named Venus, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

031
031

Koń, 2018

ołówek, papier, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

032
032

Psalm 90, 2021

pastel, karton 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

033
033

Olha TOKAR (ur. 1999)

Place under the sun, 2021

olej, płotno 80 x 50 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

034
034

Mistycyzm, 2021

akryl, płótno, 100 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

035
035

Natura design - las, 2018

akryl, płotno 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

036
036

Jesień dobermanów, 2018

olej, akryl, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

037
037

Elegancja - kwiaty w wazonie, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

038
038

Czerwony buldog, 2017

tempera żółtkowa, płótno, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

2 300 zł

039
039

Ukryte światy (6), 2020

węgiel, papier, 59,40 x 42 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

040
040

Bałtyk, 2020

akryl, płótno, w oprawie, 43 x 53 cm 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

041
041

Dorobkiewicz, 2021

linoryt, 55,50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

042
042

Bagna - Zima 2021, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

043
043

Rafał GABRYSIAK (ur. 1974, Warszawa)

Roma, 2021

ceramika, spoiwo mineralne, 60 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

044
044

Iwana Kupała, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

045
045

Viola TYCZ (ur. 1973)

HOT II, 2015

akryl, płyta HDF 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

2 700 zł

046
046

Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971, Karczunek)

Papryki w durszlaku, 2013

olej, płótno, 60 x 73 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

047
047

Bez tytułu 5, 2019

cienkopis, papier, 21 x 29,50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

048
048

Blue fracture, 2018

technika mieszana, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

049
049

Ch'akiy 00.14, 2021

akryl, płotno 38 x 38 cm

Cena wywoławcza:

950 zł

050
050

Kup korale, 2020

olej, płótno, 60 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł