15.11.2024 piątek
19:30
Art in House Dom Aukcyjny
Al. Jerozolimskie 107
02-011 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 50 x 50 cm
akryl, płótno, 60 x 60 cm
akryl, płótno, 70 x 70 cm
olej, akryl, płótno, 120 x 120 cm
olej, płótno, 100 x 85 cm
akryl, płótno, 80 x 80 cm
akryl, płótno, 70 x 60 cm
akryl, płótno, 150 x 130 cm
akryl, płótno, 30 x 30 cm
olej, płótno, 50 x 65 cm
akryl, płótno, 50 x 80 cm
olej, szlagmetal, płótno, 70 x 70 cm
akryl, płótno, 110 x 110 cm
akryl, płótno, 50 x 40 cm
drewno, technika własna, 65 x 140 x 10 cm
ceramika, kamień, 60 x 37 x 35 cm
ceramika, 55 x 45 x 20 cm
stal lakierowana, 178 x 40 x 40 cm
drewno polichromowane, 105 x 64 x 5 cm