Art in House Dom Aukcyjny

93. Aukcja Nowej Sztuki

15.11.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

122 obiekty
001
001

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Show My Your Teeth, 2024

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

002
002

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985, Kraków)

Mój minotaur, 2020

olej, płótno, 60 x 55 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

003
003

ÉCOLE DE PARIS Gold and Black, 2021

olej, pastel, szlagmetal, płótno, 150 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

004
004

Amber Road, 2024

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

005
005

Astralne Sfery, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

006
006

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Awedea, 2024

olej, płótno, 99 x 78 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

007
007

Jarosław JAŚNIKOWSKI (ur. 1976, Legnica)

Odkrywcy zaginionych archipelagów NR581, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

008
008

Marzena MACHAJ (ur. 1981, Choszczno)

Od zmierzchu do świtu, 2022

olej, płótno, 150 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

009
009

Paulina TARANEK (ur. 1989, Częstochowa)

Podarunek, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

010
010

Lione parade, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

011
011

The World of jazz, 2024

Cena wywoławcza:

1 000 zł

012
012

Dance with me..., 2024

olej, płótno, 120 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

013
013

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Echa Lasu, 2024

akryl, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

014
014

Grande Ballerine (zielona), 2024

akryl, tusz, papier, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

015
015

Ukryta w ciszy z cyklu Forma Fizyczna, 2024

akryl, płótno, 130 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

016
016

Anna CHORZĘPA-KASZUB (ur. 1985, Poznań)

Współistnienie, 2024

akryl, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

017
017

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Przestrzeń wokół siebie, 2024

akryl, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

018
018

Bożena SIECZYŃSKA (ur. 1975, Wałbrzych)

Szczęście 48, 2024

akryl, płótno, 79 x 119 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

019
019

Agata PADOL (ur. 1964)

Szary Łabędź, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Kęs sztuki, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

021
021

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Zamek (NR XI-624-4685), 2012

akryl, płótno, 41 x 33 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

022
022

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Tower Bridge Londyn (NR XI-240-413), 2021

akryl, płótno, 73 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

023
023

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Włoskie wakacje, 2024

Cena wywoławcza:

1 000 zł

024
024

Metropolis. St. Thomas Church Manhattan NY, 2024

akryl, płótno, 80 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

025
025

Zawsze coś we mnie gra, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

026
026

Art Deco. BUICK 1933, 2024

olej, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

027
027

Sjesta, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

028
028

Tygrysek w księżycowym skoku, 2024

gwasz, papier, 10 x 14,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

029
029

Koncert o zachodzie słońca, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

030
030

Dziewiarka, 2023

olej, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

031
031

Słuchałam, co mówią sroki, 2024

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

032
032

Dialog z Cezannem, 2024

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

033
033

Michał, 2024

akryl, deska, 40 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

034
034

Daria ZBIEŃ (ur. 2002)

Grace after Adolf Ulrik Wertmuller, 2024

olej, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

035
035

Wszystko będzie dobrze, 2021

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

036
036

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Gdzie jesteś Odyseuszu II, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

037
037

Lubię wracać tam, gdzie byłem, 2024

olej, technika własna, płótno, 100 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

038
038

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Ekspedycja, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

039
039

Szepty snów podróży, 2024

olej, technika własna, płótno, 95 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

040
040

Duet Ora, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm
rzeźba ceramiczna: 52 x 28 x 23 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

041
041

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Zapach tymianku, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

042
042

Błękitna głębia, 2024

akryl, płótno, 100 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

043
043

Cisza, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

044
044

Zaproszenie do tańca I, 2018

olej, płótno, 46 x 38 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

045
045

Świątynia żywiołów, 2024

olej, płótno, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

046
046

Czerwony księżyc

olej, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

047
047

Atlas, 2024

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

048
048

Muzykanci, 2024

akryl, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

049
049

Likier (ale jeszcze nie wiadomo jaki), 2016

akryl, płótno, 92 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

050
050

Glad I Found You, 2024

akryl, płótno, 92 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł