Art in House Dom Aukcyjny

93. Aukcja Nowej Sztuki

15.11.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

122 obiekty
051
051

Bez tytułu, 2024

olej, płótno, 40 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

052
052

Młody żeglarz, 2017

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

053
053

Z cyklu Światłokręgi zdarzeń - K5, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

054
054

Orange ball, 2024

akryl, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

055
055

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

Pożegnanie lata I, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

056
056

Komplementarność II, 2024

akryl, płótno, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

057
057

Marlena LACHOWSKA (ur. 1988, Stalowa Wola)

Troska, 2024

akryl, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

058
058

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Powitanie dnia, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

059
059

Generator nowych czasów, 2024

olej, płótno, 70 x 45 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

060
060

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

W zawieszeniu X, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

061
061

Pasion y amistad, 2024

szlagmetal, akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

062
062

Przy czerwonym stoliku, 2024

olej, płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

063
063

Pod wodą, 2024

akryl, płótno, 65 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

064
064

Jesienne divertimento, 2024

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

065
065

Grzegorz RADZIEWICZ (ur. 1976, Białystok)

Wyprawa, 2024

akryl, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

066
066

Tango bliskie dalekie, 2024

akryl, płótno, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

067
067

Szafka kapitańska, 2023

olej, płótno, 38 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

068
068

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

Śpiew z podziemi I z XX, 2024

inkografia, papier, 32 x 23 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

069
069

Złodziejki, 2022

akryl, płótno, 100 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

070
070

Super Ape, 2024

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

071
071

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

Martwa natura, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

072
072

A Crimson Oddysey, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

073
073

Wycieczka, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

074
074

Bajka o malinowym księżycu, 2024

olej, płótno, 80 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

075
075

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Industrial, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

076
076

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Talitha Kum, 2024

olej, akryl, płótno, 130 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

077
077

Pallma de Mallorca, 2024

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

078
078

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Pozdrowienia z Werony, Romeo i Julia, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

079
079

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Muzeum I, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

080
080

Distinguished gentleman, 2024

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

081
081

Teserra , 2022

akryl, płótno, 110 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

082
082

Z cyklu Break on Through, 2024

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

083
083

Paweł BIENKIEWICZ (ur. 1962, Milicz)

Entropy Zone z cyklu E=mc2, 2024

akryl, płótno, 120 x 95 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

084
084

Powrót, 2024

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

085
085

Zaginiony Mercedes Friedricha, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

086
086

Źródło Życia, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

087
087

Akt studentki, 2024

pastel, karton, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

088
088

Ziemia ma muzykę dla tych, którzy słuchają, 2023

olej, płótno, 50 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

089
089

3 z cyklu Masz w sobie dziecko, 2024

olej, akryl, płótno, 90 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

090
090

Sąsiedzi III, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

091
091

Stanisław SUGINTAS (ur. 1961, Wilno)

Mały Książe, 2024

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

092
092

Słoneczniki, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

093
093

Ballerinas, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

094
094

Ulotność złotych chwil, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

095
095

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Łucznicy, 2024

olej, płótno, 80 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

096
096

Geometric thoughts, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

097
097

Tomasz KOPER (ur. 1968, Płock)

Dwa światy, 2024

olej, płótno, 81 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

098
098

Dariusz PIEKUT (ur. 1959, Miączyn)

Roztoczańska Bajka 274, 2024

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

099
099

Lato nad stawem, 2024

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

100
100

Wiejska droga, 2004

olej, płótno, 33 x 46 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł