20.11.2024 środa
19:30
Pragaleria Dom Aukcyjny
ul. Stalowa 3
03-425 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: E.Seweryn 2024
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: MChmielewska
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2024 r.
akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: M. Jachimczak 2024
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (akryl, pastele, ołówek), płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek
technika mieszana (akryl, spray, olej), płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. STRONK 2024
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: m'24
akryl, płyta hdf, 131 x 95 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn.
technika mieszana (technika własna, akryl, beston, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: Maz
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 50 x 55 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. u dołu: PD 2024
technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'24
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: A.Korszewska
olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. p.d.: Joanna Ulan
technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. l.d.: J. Misztal 2024
tusz akrylowy (Liquitex), płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: K. Ogonowska
olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. p.d. M. Derlicka'21
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. p.d.: Mihran 2024
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: P.Kluczewski 2024
technika mieszana (olej, szlagmetal, pasta pozłotnicza), płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: HCh 2024
technika mieszana (akryl, złoto, spray), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los-P.
technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 40 x 30 cm,
sygn. l.d.: M.Chołda
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: T. KURAN
olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: T. Masionek
akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, technika własna, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: M.Spryszyński '23r
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: monogram oraz na odwrocie
olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (olej, szlagemtal), płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Panko K.
akryl, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Danjel
akryl, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. p.d.: Baranowski68/24
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: KZ 2020
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: AK 24'